Stawy bez bólu

Więcej
2012/09/21 22:26 - 2012/09/21 22:31 #4359 przez TomaszK
Replied by TomaszK on topic O:Stawy bez bólu
Po pierwsze musisz wybrać się do ortopedy aby stwierdzić co tak naprawdę Tobie dolega. Jeśli będziesz już znał diagnozę w pierwszej kolejności musisz ograniczyć uprawianie sportów gdzie ból występował.

Jeśli chodzi o rower to jest dyscypliną najmniej szkodliwą dla stawów gdyż nie ma takich obciążeń. Jednak zła pozycja na rowerze może być także przyczyną bólu np.: kręcenie po tzw. \"ósemce\" (pięta odchylona na lewo lub prawo względem ramy roweru) lub pedałowanie na wyprostowanych nogach (za wysoka pozycja siodełka) itp.

Branie glukozaminy nie jest tak do końca rozwiązaniem problemu, substancja ma jedynie za zadanie dostarczać składników potrzebnych do prawidłowego smarowania stawów ale nie jest to lek, który wyleczy stawy.

A po drugie cena w aptece jest znacznie niższa niż produktu który podałeś. Każdy preparat ma identyczny, główny skład siarczan glukozaminy :).
Ostatnia2012/09/21 22:31 edycja: TomaszK od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/09/18 15:29 #4353 przez adamoC
Stawy bez bólu was created by adamoC
Mam problem ze stawami, myślę aby kupić www.bcaa.pl/trec/glucosamine_sport_complex_180tab_2112.html czy to dobry wybór? Co możecie mi doradzić?
Załączniki:

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.091 s.
Zasilane przez Forum Kunena