Premiera Przewodnika czeka 2011

Więcej
2011/03/21 16:39 #1435 przez agazi
Replied by agazi on topic O:Premiera Przewodnika czeka 2011
Fakt pogoda zdecydowanie daleka była od ideału, ale też mogła być gorsza więc nie ma co narzekać zbytnio. Co do tych 10 Olsztynian, to niektóre osoby były dla mnie zaskoczeniem, ale pierwsze 2 miejsca już nie.
Bardzo fajnym pomysłem było dwoje przewodników na jednej wycieczce. Fajnie się uzupełniali i było to coś nowego. Mam nadzieję, że to nie był jeden jedyny raz :cheer:
Super, że wreszcie zaczynamy nasz cykl, bo nudno było zimą, bez spacerów. przed nami kolejne kilometry. Może pobijemy zeszłoroczny rekord??

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/03/21 11:47 #1434 przez Andrzej Bobrowicz
Premiera Przewodnika czeka 2011 was created by Andrzej Bobrowicz
W sobotę \"start honorowy\" Olsztyn Aktywnie! uświetniła pierwsza wycieczka Przewodnik czeka. Wspólnie z Joanną Mariuk przedstawiliśmy 10 najwybitniejszych mieszkańców Olsztyna, według plebiscytu z 2003 r. Zabrakło kilku ważnych postaci dla miasta, dajemy więc Państwu szansę ponownego wyboru.
Ogłaszam plebiscyt Przewodnika czeka na 10 \"naj\" mieszkańców Olsztyna. Sympatycy Przewodnika czeka mogą od dziś głosować na 10 postaci, z zakresu całej historii Olsztyna 1353-2011, wysyłając swoje propozycje na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Z każdego adresu e-mail można wysłać tylko jedno zgłoszenie. Konkurs rozstrzygniemy podczas ostatniej wycieczki w cyklu Przewodnik czeka 2011, przy okazji corocznego quizu podsumowujacego sezon.
56 uczestnikom, którzy w mało wiosennej aurze zdecydowali się z nami aktywnie zacząć wiosnę serdecznie wraz z Joanną dziękujemy. Bardzo miło było spotkać stałych bywalców, cieszymy się również z nowych miłośników historii Olsztyna, zapraszamy do zostania z nami na stałe. Wkrótce \"start ostry\", do zobaczenia na szlaku.
Andrzej Bobrowicz

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.070 s.
Zasilane przez Forum Kunena