Spacerkiem po Olsztynie

Więcej
2011/08/01 15:26 #2315 przez kamma
Replied by kamma on topic O:Spacerkiem po Olsztynie
Super inicjatywa! Towarzysząca mi kolezanka z Warszawy byla zachwycona tak ciekawym sposobem zwiedzania Olsztyna, a ja sama na nowo uczyłam się patrzyć na wielokrotnie mijane miejsca. Dziękujemy!

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/07/30 18:11 #2302 przez eldzia111
Replied by eldzia111 on topic O:Spacerkiem po Olsztynie
Super spacer ! Dla mnie tym bardziej super, bo udało mi się wygrzebać w antykwariacie w Sosnowcu! książkę A.Śliwy - Spacerki po Olsztynie, za jedyne 10 zł. Przeczytałam wcześniej, niesamowite tak teraz oglądać to co ktoś opisał ponad 30 lat temu. Duże słowa uznania dla prowadzącego Pana A.Bobrowicza :cheer:

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/07/30 17:08 #2301 przez agazi
Replied by agazi on topic O:Spacerkiem po Olsztynie
ponad 70? No to spokojnie by na dwa autokary starczyło? B)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/07/30 17:04 - 2011/07/30 18:47 #2300 przez jer7kow
Spacerkiem po Olsztynie was created by jer7kow
Sobota, dzisiaj, 30 lipca 2011 r., spacerowaliśmy po Olsztynie z Alojzym Śliwą, Mieczysławem Orłowiczem, Melchiorem Wańkowiczem i Andrzejem Bobrowiczem. I gdyby nie ten ostatni, który w istocie jest primus inter pares,to nie moglibyśmy śladami opowieści trzech pierwszych wędrować. A było warto! A było gdzie!
Dla nas jako \"nowych\" Olsztynian historie olsztyńskie opowiedziane, ze swadą i znajomością rzeczy są tym cenniejsze, że poprzez nie uświadamiamy sobie gdzie właściwie mieszkamy. Historia Olsztyna staje się powoli \"naszą\" historią. Tym bardziej \"naszą\" jeśli mamy możliwość zapoznania się z nią w taki sposób, jak to dzieje się z \"Przewodnikiem, Czeka!\".
Gdzie byliśmy dzisiaj, co widzieliśmy, z czym spotkaliśmy się po raz pierwszy? To opowieść na kolejny wpis na forum. Ale wie to już ponad 70 osób które z nami \"spacerowały\".
Ostatnia2011/07/30 18:47 edycja: jer7kow od. Powód: literówka

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.088 s.
Zasilane przez Forum Kunena