Poznajemy dzielnice Olsztyna - Podgrodzie

Więcej
2011/10/24 16:44 #2809 przez agazi
Przedostatnia wycieczka cyklu za nami. Aż nie chce się wierzyć jak szybko to mija. Tym razem tematem było Podgrodzie, które mi osobicie kojarzyło się tylko z blokami i szczerze mówiąc zastanawiałam się co będziemy tam oglądać. Ale było co. Już na poczatku przygarnęli nas strażacy i oprowadzili nas po remizie. Było świetnie, ja osobiście mimo, że pochodze z rodziny strażackiej byłam tam pierwszy raz. Ogólnie cała wycieczka jak zwykle udana.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/10/17 07:24 #2787 przez Andrzej Bobrowicz
Poznajemy dzielnice Olsztyna - Podgrodzie was created by Andrzej Bobrowicz
W naszym już pięcioletnim zwiedzaniu Olsztyna poznaliśmy już prawie wszystkie dzielnice miasta, ale jeszcze nie byliśmy na Podgrodziu. Odrabiamy tę zaległość w sobotę 22 października. Start tradycyjnie o godz. 10.00 na Pl. Roosevelta, czterogodzinną wędrówkę, również po wnętrzach poprowadzi przewodniczka Barbara Dąbkowska. Na trasie zwiedzania wiele atrakcji m. in. remiza strażacka i kościół Św. Wojciecha.
Główną nagrodą w quizie, który zostanie przeprowadzony 29 października, po zakończeniu ostatniej wycieczki będzie voucher pobytowy w Hotelu Dyplomat, serdecznie dziękuję władzom hotelu za ufundowanie nagrody. Quiz będzie składał się z 20 pytań, odpowiedź na każde z nich padało podczas kolejnych 20 wycieczek Przewodnik czeka. Życzę już dziś powodzenia. Do zobaczenia na szlaku.
Andrzej Bobrowicz

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.075 s.
Zasilane przez Forum Kunena