Przedwojenne dzielnice przemysłowe

Więcej
2012/04/16 08:25 #3618 przez Andrzej Bobrowicz
Przedwojenne dzielnice przemysłowe was created by Andrzej Bobrowicz
Na drugie spotkanie Przewodnika czeka w sobotę stawiły się 104 osoby, za obecność dziękuję w imieniu swoim i Joanny, cieszymy się z takiej frekwencji. Następna okazja do zwiedzania Olsztyna już w tę sobotę. Tym razem tematem będzie Olsztyn zaginiony i jego zaginione przedwojenne dzielnice przemysłowe. Przewodnik czekać będzie 21 kwietnia o godz. 10.00 tym razem na Pl. Jana Pawła II. Na trzygodzinną wycieczkę uczestników zabierze przewodnik PTTK Kazimierz Kisielew.
Jeszcze są miejsca w liczbie 7 na wycieczkę autokarową Nasza Cittaslow - Biskupiec, Reszel, Bisztynek w dniu 21 lipca. Zapisy w siedzibie PTTK przy ul. Staromiejskiej 1/13 dziś w godz. 12.00-16.00. Na pozostałe wycieczki prowadzimy już zapisy wyłącznie na listy rezerwowe, zapisanie się na nie nie wymaga wnoszenia żadnych wstępnych opłat.
Odrobinę musieliśmy także zweryfikować trasę wycieczki Koleją przez Warmię w dniu 28 kwietnia. Trasa rajdu pieszego ostatecznie poprowadzona zostanie na trasie: Unieszewo - Naglady - Gietrzwałd - Łajsy - Unieszewo. Bilet normalny PKP w jedna stronę kosztuje 4, 70 zł, odjazd pociągu do Unieszewa o 10.22.
Do zobaczenia na szlaku
Andrzej Bobrowicz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.024 s.
Zasilane przez Forum Kunena