Koleją przez Warmię

Więcej
2012/04/28 18:37 #3662 przez agazi
Replied by agazi on topic Koleją przez Warmię
No i debiut cyklu kolejowego zaliczony. Wszystko dopisało, pogoda i uczestnicy (54 osoby). Wszyscy dzielnie pokonywali kilometry. Było gorąco ale daliśmy radę, tylko garstka osób odłączyło się wcześniej. Myślę, że pomysł na kolejowe wycieczki trafiony w dziesiątkę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/04/23 21:27 #3642 przez Andrzej Bobrowicz
Koleją przez Warmię was created by Andrzej Bobrowicz
Sobotnie spotkanie poświęcone dzielnicom przemysłowym zgromadziło 110 miłośników Przewodnika czeka, za obecność tradycyjnie dziękuję w imieniu swoim i Kazimierza.
Przed nami kolejne spotkanie w cyklu Przewodnik czeka,tym razem wycieczka dla naprawdę aktywnych, gdyż Przewodnik czeka wyrusza w teren. W najbliższą sobotę po raz pierwszy w historii na wycieczkę wybierzemy się pociągiem. Rozpoczynamy minicykl \"Koleją przez Warmię\", pierwsze spotkanie pod hasłem Polskie szkoły i lokacje Kopernika. Spotkanie w dniu 28 kwietnia o godz. 10.00 na dworcu PKP Olsztyn Główny, odjazd pociągu do Unieszewa o godz. 10.22. Istnieje możliwość dosiadania się na stacji Olsztyn Zachodni, pociąg wjedzie na drugi peron tego dworca.Po przyjeździe do Unieszewa kilkunastokilometrowy rajd pieszy na trasie Unieszewo - Naglady - Gietrzwałd - Łajsy - Unieszewo. Planowany powrót z Unieszewa pociągiem przyjeżdżający do Olsztyna Głównego o 16.53. Uczestnicy samodzielnie kupują bilety kolejowe, taryfa normalna w obie strony wynosi 9, 40 zł. Na wszystkich czekać będzie przewodniczka PTTK Joanna Mariuk, która poprowadzi całą wycieczkę.
Jak dotąd jest nas na każdym spotkaniu ponad setka, ale wciąż zapraszamy kolejnych. Jak wyglądają nasze spotkania można podejrzeć w Galerii Przewodnik czeka, do przeglądania serdecznie zapraszam.
Do zobaczenia na szlaku.
Andrzej Bobrowicz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.030 s.
Zasilane przez Forum Kunena