Nasza Cittaslow - Lidzbark Warmiński

Więcej
2012/05/14 09:09 #3753 przez eldzia111
Replied by eldzia111 on topic O:Nasza Cittaslow - Lidzbark Warmiński
Bardzo udana wycieczka :) Duet \"przewodnicki\" Pani Joasia i Pan Andrzej wspaniale się uzupełniał, miło było słuchać ;) Dla mnie tym bardziej udana wycieczka, że znalazłam w starej części cmentarza w Ignalinie grobowiec rodzinny Kochów, a akurat szukam dawnych korzeni Kochów :) a najbardziej podobał mi się Stoczek Klasztorny. Pierwszy raz tam byłam i polecam wszystkim - koniecznie trzeba tam pojechać .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/05/13 22:51 #3750 przez agazi
Replied by agazi on topic O:Nasza Cittaslow - Lidzbark Warmiński
No i wycieczki autokarowe rozpoczęte. Było baaaaardzo fajnie. Program wycieczki bardzo atrakcyjny i w pełni zrealizowany. Nie było na co narzekać, no może tylko na silny wiatr ale na to już niestety nikt nie ma wpływu :laugh:

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/05/06 11:53 #3695 przez Andrzej Bobrowicz
Nasza Cittaslow - Lidzbark Warmiński was created by Andrzej Bobrowicz
Majowe imprezy Przewodnik czeka rozpoczęliśmy od liczby 97 uczestników, którzy zwiedzali z nami m. in. Zamek Kapituły Warmińskiej. Dziękuję w imieniu swoim i Krzysztofa. W przyszłym tygodniu znów wyruszamy w teren.
12 maja o godz. 9.00 odbędzie się pierwsza wycieczka autokarowa Nasza Cittaslow - Lidzbark Warmiński, a poprowadzą ją Joanna Mariuk i Andrzej Bobrowicz. Muszę przypomnieć, że dwa autokary zostały skompletowane już po drugim dniu zapisów, tak więc na 8.45 na parking przy ul. Nowowiejskiego zapraszamy wyłącznie zarejestrowanych. Chętnym, którzy się nie zmieścili a są zapisani w PTTK na listę rezerwową, postaramy się także coś w tym temacie zaoferować, proszę w najbliższych dniach śledzić nasze ogłoszenia na Forum.
Sama wycieczka autokarowa jest całodzienna, poza Lidzbarkiem Warmińskim na trasie zaplanowaliśmy też Stoczek Klasztorny oraz Ignalin, a w samym Lidzbarku Warmińskim czeka nas dużo wiecej atrakcji niż tylko zwiedzanie Zamku Biskupów Warmińskich.
Przypominam, że tym razem startujemy o godzinę wcześniej niż zwykle czyli o 9.00. Joanna i ja będziemy czekać na parkingu przy ul. Nowowiejskiego. Ponieważ będzie nas dokładnie 100 osób, prosimy o przybycie na 15 minut przed odjazdem autokarów.
Do zobaczenia na szlaku.
Andrzej Bobrowicz

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.072 s.
Zasilane przez Forum Kunena