Mazury Cud Natury - Na tropach Smętka

Więcej
2012/06/04 20:30 #3894 przez eldzia111
Replied by eldzia111 on topic Mazury Cud Natury - Na tropach Smętka
Kolejna udana wycieczka autokarowa. Piękna Puszcza Piska z niesamowitymi pomnikami przyrody. :ohmy: Przystanie mazurskie nawet w niepogodę prezentują się okazale. :)
Młode Panie Przewodniczki spisały się na piątkę. Humory dopisały. Chociaż na początku pogoda nas postraszyła to na koniec zaświeciła piękna tęcza.
Cieszę się bardzo, że mogłam wziąć udział w tej wycieczce. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/06/02 22:17 #3882 przez agazi
Replied by agazi on topic Mazury Cud Natury - Na tropach Smętka
Pięknie dziś było, no ale skoro Mazury to Cud Natury to nic nie mogło nam tego przesłonić, nawet pogoda, która choć początkowo nie napawała nas optymizmem ostatecznie nie była taka najgorsza, bo padało praktycznie tylko wtedy kiedy akurat byliśmy w autokarze.
Mazury są tak piękne, że koniecznie musimy na nie wrócić co zostało nam obiecane przez naszego koordynatora :) :) , a więc czekamy na kolejne wypady w tamte rejony.
Oczywiście nie mogę nie wspomnieć o naszych nowych przewodniczkach. Uważam, że jak na pierwszą wycieczkę i to tak liczną jak nasza, dziewczyny poradziły sobie bardzo dobrze. Były dobrze przygotowane do tematu, no i nie zjadła je trema a to łatwo nie jest. Także BRAWO BRAWI :) :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/05/29 09:17 #3840 przez Andrzej Bobrowicz
Mazury Cud Natury - Na tropach Smętka was created by Andrzej Bobrowicz
Ciepłą i pogodną ostatnią sobotę maja 55 miłośników Przewodnika czeka spędziło kolejowo poznając Małą Barcję, w imieniu swoim i Basi dziękujemy, że wędrowaliście z nami po raz kolejny.
W dziewiątej tegorocznej odsłonie po raz drugi w historii Przewodnika czeka ruszamy na Mazury. Wycieczka autokarowa pod hasłem Mazury Cud Natury - Na tropach Smętka startuje z parkingu przy ul. Nowowiejskiego 2 czerwca o godz. 9.00. a trasa bedzie prowadzić do Puszczy Piskiej. Na wycieczkę śladem podróży Melchiora Wańkowicza przez Prusy Wschodnie zapraszają przewodniczki Natalia Mankiewicz i Aleksandra Pietraszek. Trasę można prześledzić na plakacie wycieczki, znajdującym się w zakładce Przewodnik czeka.
Galeria Przewodnik czeka została ponownie uzupełniona, zachęcam do zajrzenia na nią, szczególnie wahających się jeszcze, czy do nas dołączyć i wygrać zieloną koszulkę Olsztyn Aktywnie. Do zobaczenia na szlaku.
Andrzej Bobrowicz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.281 s.
Zasilane przez Forum Kunena