Nasza Cittaslow - Bisztynek, Reszel, Biskupiec

Więcej
2012/07/23 16:40 #4124 przez eldzia111
Replied by eldzia111 on topic O:Nasza Cittaslow - Bisztynek, Reszel, Biskupiec
Tak, widok z wieży kościelnej w Reszlu - super ! Na mnie ogromne wrażenie jak zawsze zrobiła św.Lipka i koncert organowy. Kilkanaście razy miałam okazję go wysłuchać i za każdym razem jakoś tak mnie \"uskrzydla\". :) Warto przypomnieć, że to już 5 lat wycieczek z przewodnikiem. Tortu nie było :ohmy: szampan nie strzelił :ohmy: Panie Andrzeju życzę 100 takich \"piątek\" !!!
Policzyłam swoje znaczki, które otrzymujemy na każdej wycieczce - mam ich 54. Ktoś ma więcej ? :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/07/23 10:20 #4118 przez agazi
Kolejna wycieczka autokarowa za nami. 100 osób ruszyło aby spędzić dzień w powolnym tempie cittaslow. Było bardzo miło jak zawsze i jak zawsze ciekawie. Największe wrażenie zrobił na mnie kościół w Wozławkach i oczywiście widok z wieży kościelnej w Reszlu. Warto było pokonać te 232 stopnie.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/07/17 09:07 #4102 przez Andrzej Bobrowicz
Nasza Cittaslow - Bisztynek, Reszel, Biskupiec was created by Andrzej Bobrowicz
Dzięki niespodziewanej przerwie Przewodnik czeka powraca w sobotę 21 lipca, po 5 tygodniach przerwy. Tym razem czas na kolejną wycieczkę autokarową do miast sieci Cittaslow, odwiedzimy wschodnią Warmię, zagladając do Bisztynka, Reszla i Biskupca. Wycieczka jest co prawda wyprzedana, ale osoby zapisane na listę rezerwową mogą popróbować szczęścia stawiając się na zbiórkę na parkingu przy ul. Nowowiejskiego o godz. 8.45, autokary wyruszą o 9.00. Na tę wycieczkę zapraszam w swoim imieniu, prawie jak zawsze będzie mi partnerować Joanna Mariuk.
Przypominam, że wycieczka Koleją przez Warmię - Wsi spokojna, wsi wesoła, która miała się odbyć w dniu 7 lipca została przesunięta na 4 sierpnia. Pierwotna godzina zbiórki, trasa i warunki zakupu biletów PKP pozostają bez zmian.
Do zobaczenia na szlaku.
Andrzej Bobrowicz

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.072 s.
Zasilane przez Forum Kunena