Historia mojej ulicy - Dąbrowszczaków

Więcej
2012/10/29 17:58 #4490 przez agazi
Replied by agazi on topic O:Historia mojej ulicy - Dąbrowszczaków
Szkoda, że to już koniec, ale cóż wszystkiego musi być kiedyś koniec. Chociaż znając nasz zapał to i na zimowe wycieczki byliby chetni. Nam żadne ekstremum pogodowe nie straszne. Fajny pomysł z nowym cyklem ojednej ulicy. Często przechodzimy jakąś ulicą, nie zastanwiamy się nad tym co się na niejznajduje, a warto czasem zwolnić kroku i trochę się porozglądać :-)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/10/27 20:30 - 2012/10/27 20:35 #4486 przez Wanda Piotrowska
Replied by Wanda Piotrowska on topic O:Historia mojej ulicy - Dąbrowszczaków
27.10.2012r Zakończyliśmy cykl wycieczek z Przewodnikiem na ten rok :side: Oczekiwanie na następne wycieczki niektórzy wypełnią uczestnictwem w warsztatach krajoznawczych ;)
Dzisiaj razem z Panią Asią Mariuk przenieśliśmy się w czasy kiedy Otto Naujak stawiał na ulicy Cesarskiej swoje kamienice,odwiedziliśmy gimnazjum męskie
( obecnie LO I),następnie wróciliśmy do czasów współczesnych zwiedzając Radio Planeta na VIII piętrze \"zielonego budynku\"( skąd podziwialiśmy wspaniały widok na miasto)oraz kilka pięter niżej centrum Polsko-Francuskie.Zakończyliśmy w ratuszu gdzie w bardzo ciepłej atmosferze rozwiązywaliśmy Quiz
Dziękujemy :) wycieczki \"uzależniają\",jak ktoś raz pójdzie,to nie może przestać :laugh:
Ostatnia2012/10/27 20:35 edycja: Wanda Piotrowska od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/10/27 19:39 #4484 przez eldzia111
Replied by eldzia111 on topic O:Historia mojej ulicy - Dąbrowszczaków
Za nami ostatnia wycieczka, jaka szkoda :( Marzy mi się zwiedzanie o każdej porze roku ;) Jak wszystkie wycieczki, ta również była bardzo ciekawa i zaskakująca. Odwiedziliśmy miejsca, w których jeszcze nie byliśmy. A na koniec \"mały sprawdzian\" :unsure: Gratuluję zwycięzcą :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/10/27 19:16 #4483 przez jer7kow
Replied by jer7kow on topic O:Historia mojej ulicy - Dąbrowszczaków
Zapraszam do oglądania dzisiejszych zdjęć ulicznych i z wnętrz budynków przy ulicy Dąbrowszczaków. Dało się wyraźnie odczuć, że we wnętrzach było cieplej.
Pozdrawiamy!
Link do zdjęć:
picasaweb.google.com/1057992750460638014...nskaUlDabrowszczakow

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/10/22 23:32 #4472 przez Andrzej Bobrowicz
Historia mojej ulicy - Dąbrowszczaków was created by Andrzej Bobrowicz
W minioną sobotę 48 uczestników przemierzało Kortowo w poszukiwaniu obiektów kulturalnych, wszystkim wraz z Basią serdecznie dziękujemy.
W najbliższą sobotę 27 października ostatnia już tegoroczna wycieczka Przewodnik czeka. Historię ulicy Dąbrowszczaków będzie opowiadać przewodniczka Joanna Mariuk. Start na Pl. Jana Pawła II o 10.00. Po zakończeniu wycieczki tradycyjne podsumowanie całości cyklu w ratuszu, połączone z quizem wiedzy. Wziąć udział może każdy, kto przejdzie w całości wycieczkę po ulicy Dąbrowszczaków. Tym razem mała modyfikacja, konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach.
Przed nami też tradycyjny suplement do Przewodnika czeka czyli Zakazane wycieczki. Tym razem jedziemy do Elbląga. Zakazana wycieczka startuje na dworcu PKP Olsztyn Główny w niedzielę 28 października o godz. 8.00. Uczestnicy pokrywają we własnym zakresie przejazd pociągiem oraz bilety wstępu w Elblągu w cenie 15 zł. Czym są Zakazane wycieczki można się dowiedzieć podczas wycieczki Przewodnik czeka już w tę sobotę, a w Galerii Przewodnik czeka 2011 można obejrzeć zdjęcia z zeszłorocznej wyprawy do Źródeł Łyny.
Do zobaczenia na szlaku.
Andrzej Bobrowicz

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.066 s.
Zasilane przez Forum Kunena