zakazana wycieczka

Więcej
2013/10/27 16:56 #5324 przez basiad
Replied by basiad on topic zakazana wycieczka
I ja swoje zdjęcia przesłałam moderatorowi Jerzemu K.......mama nadzieje,że wywiązałam sie z zadania i godnie zastapiłam(wraz z Wanda) niedysponowanego naszego fotoreportera i Jego Małżonkę! Życzę szybkiego powrotu do zdrowia Wam Obojgu! Bardzo żałowalismy,że nie było Was z nami! Pozdrawiam serdecznie!

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/10/27 11:55 #5322 przez agaziolk
Replied by agaziolk on topic zakazana wycieczka
Odnośnie wycieczki chyba wszystko już zostało powiedziane. Wszystko się udało na 100% (no może poza pogodą ale wkońcu 15gr za deszcz to niezbyt wygórowana cena ;) ) Dla mnie hitem było wydarzenie na rynku "Starego Miasta" i oddanie hołdu przez statystycznego Iławianina :laugh:

Zapraszam do obejrzenia zdjęć
plus.google.com/photos/10736815125353592.../5939381509586258289

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/10/26 21:37 #5321 przez Wanda Piotrowska
Replied by Wanda Piotrowska on topic zakazana wycieczka
W wypowiedzi pani Basi wszystko "ujęte jak trzeba" nic dodać nic ująć :)
Było SUPER,
WSPANIALI PRZEWODNICY,
MIŁE TOWARZYSTWO
CIEKAWE ZWIEDZANE MIEJSCA
DZIĘKUJĘ :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/10/26 20:22 #5320 przez basiad
zakazana wycieczka was created by basiad
Dotarłam do domu z plecakiem wypchanym wspaniałymi wrażeniami z wycieczki zakazanej do Iławy!!!!!!
To nic,że Iława nie przygotowała nam słońca a przywitałą deszczem.....to nic,bo przynajmniej ja nie odczułam braku słońca! A to za "przyczyną" dwóch Panów......Andrzeja B. i Dariusza P. Przewspaniały duet prześcigający sie(czyt.uzupełniający) w ciekawostkach i żarcikach! S U P E R ! Panie Andrzeju radze uważać......wychował Pan godnego zastepcę(nie następce,bo nas przecież Pan będzie jeszcze dłuuuuugo uszczęśliwiał swoja wiedzą).Panie Darku Paczkowski dziękuje.....to był naprawde wysiłek....cały dzień....tyle wiedzy przekazanej no i ta wizyta w......więzieniu.....do tej chwili mam w oczach spacerniak!!!!
Była nas 65 osobowa grupka.....troche chwilami rozciągnięta ale......panowie przewodnicy poradzili sobie i z tym.Niepotrzebne były nasze obawy,czy napewno zdążymy na pociąg.....Pan Andrzej wiedział doskonale,że tak! Prawie do chwili odjazdu pokazywał nam wraz z P.Darkiem ciekawostki ....m.in.lokomotywę,wieżę ciśnień,dworzec.Brawo,brawo,brawo Panowie!!!!!!! Jeszcze raz bardzo,bardzo dziekuję za wspaniale spędzona sobotę!!!!!!!Zyczę wszystkim miłej niedzieli.....ta dłuższa o godzinę!
P.S. zdjęcia będą troche później.....
I jeszcze jedno....gratulacje dla 4 szczęśliwców,którzy wygrali upominki a także dla Piotra.....najwytrwalszego wędrowniczka....SUPER TURYSTY,który został również wyróżniony upominkiem!
Za tę wiadomość podziękował(a): Wanda Piotrowska

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.084 s.
Zasilane przez Forum Kunena