Jeziora Kortowa

Więcej
2016/05/08 21:34 #6944 przez agaziolk
Replied by agaziolk on topic Jeziora Kortowa
Kolejna przyrodnicza wycieczka za nami. Było bardzo urokliwie, wszystko kwitło, pachniało i śpiewało. Maj to chyba najlepsza pora na takie przyrodnicze wyprawy, kiedy cała przyroda budzi się ze snu. Zwiedziliśmy 3 jeziora (1 duże, 1 mało i 1 całkiem malutkie ;) ), spotkaliśmy czaplę i niezbyt przyjaźnie nastawionego do nas łabędzia. A co jeszcze widzieliśmy to jest na zdjęciach
photos.google.com/share/AF1QipP9ZLXbgsq_...UlNXNGQtVFhtcWFLeUd3
The following user(s) said Thank You: Wanda Piotrowska

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/05/04 22:16 #6941 przez Andrzej Bobrowicz
Jeziora Kortowa was created by Andrzej Bobrowicz
Potężna dawka emocji na Wielkiej Majówce Przewodnika czeka już za nami. 1 maja został pobity rekord uczestników wycieczki Przewodnik czeka. Tego dnia do portu lotniczego Olsztyn Mazury wybrało się o 6 osób więcej niż 5 lat temu na wycieczkę poświęconą Stawce większej niż życie. Wszystkim, którzy się do tego przyczynili serdecznie dziękujemy. Rekord wycieczkowy, niespodziewana zmiana przewodnika na wycieczce, wreszcie wyścig z rozpaleniem ogniska przed większym deszczem. Kolejna Wielka Majówka Przewodnika czeka już za rok.

Maj to miesiąc wytężonej pracy dla przewodników. Już w sobotę, 7 maja odbędzie się kolejna wycieczka Przewodnika czeka Poznajemy olsztyńskie jeziora - Jeziora Kortowa. Startujemy o 10.00 z przystanku autobusowego: Jagiellończyka (linia nr 113). Czterogodzinną wędrówkę, jak zwykle w przypadku wycieczki o jeziorach poprowadzi Przemysław Kapałka. Do zobaczenia na szlaku.

Andrzej Bobrowicz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.060 s.
Zasilane przez Forum Kunena