Zaginione wsie Puszczy Piskiej

Więcej
2016/05/22 18:33 #6958 przez agaziolk
Replied by agaziolk on topic Zaginione wsie Puszczy Piskiej
O tak było ciężko. Pierwszy raz nie dawałam rady, mam nadzieje, że to tylko efekt gorszego dnia. Ogólnie wycieczka widokowa, gdy już zaszyliśmy się w puszczy. Minusem było niestety konieczne dość długie przejście asfaltem i czas, który nas gonił. Poza tym było jak zwykle, czyli super
goo.gl/photos/eZrggqnt1TB5wWMs9
Za tę wiadomość podziękował(a): basiad

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/05/22 09:29 #6957 przez Krzysiek
Replied by Krzysiek on topic Zaginione wsie Puszczy Piskiej
Dziękujemy wszystkim za udział w sobotniej wycieczce po Puszczy Piskiej. Było ciężko, ale jak zawsze można było na Państwa liczyć. Sowiróg zdobyty, a Wasza wytrwałość była imponująca. Do zobaczenia - Krzysiek i mój wczorajszy pomocnik Justyna.

P.S. Piotr i Krzysiek dzięki za pomoc w przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego w twarzowych żółtych kamizelkach :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/05/17 08:46 #6954 przez Andrzej Bobrowicz
Zaginione wsie Puszczy Piskiej was created by Andrzej Bobrowicz
Maj w Przewodniku czeka kończymy w sobotę 21 maja wycieczką Koleją po Mazurach - Zaginione wsie Puszczy Piskiej. Na 19-kilometrowej trasie czeka wiele pięknej mazurskiej przyrody, wśród której będziemy szukać pozostałości planowej działalności człowieka. Startujemy na dworcu PKP Olsztyn Główny o 8.00. Uczestnicy tradycyjnie pokrywają we własnym zakresie koszt biletów PKP na trasach Olsztyn Główny - Pisz i Szeroki Bór - Olsztyn Główny. Kolejową wędrówkę poprowadzi Krzysztof Ciesiński. Do zobaczenia na szlaku.

Andrzej Bobrowicz

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.085 s.
Zasilane przez Forum Kunena