Nasza Cittaslow - Barczewo

Więcej
2016/10/15 21:32 #7096 przez Wanda Piotrowska
Replied by Wanda Piotrowska on topic Nasza Cittaslow - Barczewo
Tegoroczny cykl Przewodnika zakończony.
Szkoda,że tak mało było w tym roku wpisów.
Zabrakło wspaniałych opisów Adama, zdjęć i wpisów państwa Kowalewiczów i Agnieszki :(
Dobrze że chociaż panowie Roman K.i Jerzy wstawiali zdjęcia.
Jak widać sporo osób chodzi na spacery z Przewodnikiem, ale nikt nie ma ochoty podzielić się swoimi
wrażeniami z wycieczek.
Osobiście miałam ograniczony dostęp do komputera oraz zgubiłam aparat, byłam uczestnikiem tylko kilku wycieczek,
a poza tym czekałam może ktoś jednak coś napisze, a tu nic :(
Jestem pod wrażeniem wycieczki o dziesięciu przykazaniach, które przedstawione były przez Danutę i Andrzeja Bobrowicz
w ciekawy i łatwy do zapamiętania sposób,który mógłby być wykorzystany przez katechetów szkolnych :laugh:
Dziękuję przewodnikom za przygotowanie atrakcyjnych tematów wycieczek i mam nadzieję że w przyszłorocznym sezonie będą one równie ciekawe.
Za tę wiadomość podziękował(a): basiad

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/10/04 21:27 #7070 przez Andrzej Bobrowicz
Nasza Cittaslow - Barczewo was created by Andrzej Bobrowicz
Ani się obejrzeliśmy, a tu już czas kończyć Przewodnika czeka X. Jubileuszowa edycja obfitowała w różne nowości, nie inaczej będzie na ostatnim spotkaniu w dniu 8 października. Nowością już jest fakt kończenia edycji poza Olsztynem, gdyż kontynuując przegląd warmińsko-mazurskich miast Cittaslow, tym razem zaglądamy do pobliskiego Barczewa. Zaplanowaliśmy wiele atrakcji na pożegnanie z edycją 2016, w tym niespodziankę, której jak dotąd na wycieczkach Przewodnik czeka nie było. Warto zatem spędzić ostatnią tegoroczną sobotę z Przewodnikiem czeka w mieście Feliksa Nowowiejskiego. Startujemy o 8.30 na dworcu Olsztyn Główny. Uczestnicy tradycyjnie we własnym zakresie pokrywają koszt biletów PKP na trasie Olsztyn Główny - Barczewo - Olsztyn Główny. Na ostatnią wycieczkę Przewodnika czeka w 2016 r. zapraszam we własnym imieniu. Do zobaczenia na szlaku.

Andrzej Bobrowicz

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.054 s.
Zasilane przez Forum Kunena