Zakazane Wycieczki

Więcej
2017/08/09 22:15 #7393 przez Andrzej Bobrowicz
Zakazane Wycieczki was created by Andrzej Bobrowicz
Jak co roku po zamknięciu Przewodnika czeka przychodzi czas na Zakazane Wycieczki. Wzorem lat ubiegłych zapraszamy na dwudniowe podróżowanie w dniach 26-27 sierpnia.

Zakazane Wycieczki są podziękowaniem od przewodników dla uczestników za udział w całym sezonie wycieczek Przewodnik czeka. W tych dniach przewodnicy nie pobierają żadnego wynagrodzenia i ponoszą takie same koszty podróżowania jak każdy z uczestników.

W sobotę 26 sierpnia Zakazane Wycieczki udają się do Węgorzewa. Zbiórka na dworcu Olsztyn Główny o 8.30, wyjazd pociągiem Regio do Kętrzyna o 8.56. W Kętrzynie przesiadka na pociąg SKPL do Węgorzewa (cena biletu normalnego 12 zł). Powrót z Węgorzewa pociągiem SKPL odjeżdżającym o 16.10. (cena biletu normalnego 12 zł). Powrót do Olsztyna pociągiem Regio przyjeżdżającym o 19.37.

Na potrzeby wydatków w tym dniu prosimy przygotować kwotę 4 zł na bilet wstępu do Muzeum Tradycji Kolejowej + 1 zł tradycyjnej, nielegalnej opłaty klimatycznej.

W niedzielę 27 sierpnia Zakazane Wycieczki wyruszają aż do Inowrocławia. Zbiórka na dworcu Olsztyn Zachodni o 6.15, odjazd pociągiem o godz. 6.27 (można wsiąść na dworcu Olsztyn Główny o 6.24, pociąg Regio w kierunku Bydgoszczy). Powrót do Olsztyna pociągiem Regio przyjeżdżającym o godz. 20.06.

Na potrzeby wydatków w tym dniu prosimy przygotować kwotę 12 zł na bilet wstępu do Muzeum Jana Kasprowicza + 1 zł tradycyjnej, nielegalnej opłaty klimatycznej. Warto mieć przy sobie kilka złotych na atrakcje Parku Solankowego (Pijalnia wód, Chata Kujawska, taras widokowy).

Zachęcamy do skorzystania z oferty biletu miniturystycznego Polregio, w cenie 39 zł. Bilet ten upoważnia do wszystkich przejazdów pociągami Regio na trasach do i z Kętrzyna oraz do i z Inowrocławia. Bilet miniturystyczny można zakupić w każdej chwili w kasach obu olsztyńskich dworców. Bilet jest imienny, przypominam o wpisaniu na nim swojego imienia i nazwiska.

Zakazanych Wycieczek nastał czas. Na oba dni zapraszam we własnym imieniu. do zobaczenia na szlaku.

Andrzej Bobrowicz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.025 s.
Zasilane przez Forum Kunena