Nazwiska których nikt już nie wymienia

Więcej
2018/04/05 11:06 #7552 przez Andrzej Bobrowicz
Nazwiska których nikt już nie wymienia was created by Andrzej Bobrowicz
Wiosna nadeszła pełna parą, czas wystartować Olsztyn Aktywnie 2018! Wraz z projektem wraca Przewodnik czeka w swojej 12 już odsłonie. Ponownie w 10 sobót przewodnicy będą się spotykać z uczestnikami, aby opowiadać niepowtarzalne historie, związane z Olsztynem. W tym sezonie w Przewodniku czeka oferujemy wycieczki miejskie, w naszych bliźniaczych dyscyplinach Stacyjka za Miastem i Wyprawy Krajoznawcze, będzie możliwość udać się z przewodnikami PTTK także na wycieczki kolejowe i autokarowe. Zachęcamy do śledzenia Forum Przewodnika czeka, gdzie będziemy zamieszczać wszystkie najświeższe wiadomości.

Pierwszą, najświeższą wiadomością jest zaproszenie na najbliższą sobotę, 7 kwietnia na start Przewodnika czeka. Rok 2018 rozpoczynamy wycieczką Olsztyn zaginiony - Nazwiska, których nikt już nie wymienia. Będzie okazja przypomnieć sobie lub poznać postacie ważne dla Olsztyna przed 100 laty. Startujemy o 10.00 z pl. Jana Pawła II, na wycieczkę zapraszam w swoim imieniu, będę miał ją okazję poprowadzić. Na starcie wycieczki przekażę również komplet wiadomości na bieżący sezon Przewodnika czeka, Stacyjki za Miastem i Wypraw Krajoznawczych.

Stałych miłośników nie trzeba namawiać, każdy nowy uczestnik jest mile widziany. Serdecznie zapraszamy do poznawania Olsztyna i regionu z przewodnikami PTTK!

Do zobaczenia na szlaku

Andrzej Bobrowicz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.044 s.
Zasilane przez Forum Kunena