Stacyjka za Miastem - Gościńcem do Bartąga

Więcej
2018/08/26 16:17 #7648 przez wanda
W dniu 25.08.2018 pan Krzysztof Ciesiński poprowadził nas w stronę Bartąga i dalej Gościńcem Niborskim do Doliny Wierzby.
Był moment, że przejście wytyczonym szlakiem zagrodziły nam roboty drogowe, ale dla tak wytrawnych wędrowców jakimi są uczestnicy "Stacyjki" nie ma nic strasznego:) Przeszkody zostały pokonane i dalej ruszyliśmy w stronę gospodarstwa agroturystycznego Dolina Wierzby. Tam zostaliśmy przywitani przez bardzo sympatycznego gospodarza kawą i herbatą ;)
Przeszliśmy około 20 km. Trochę zmęczeni ale zadowoleni wróciliśmy do domów.
The following user(s) said Thank You: Marta Kruk

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2018/08/21 14:20 #7646 przez Andrzej Bobrowicz
Stacyjka za Miastem - Gościńcem do Bartąga was created by Andrzej Bobrowicz
Ostatnia sobota wakacji to podmiejska wyprawa do Bartąga. Linia kolejowa Olsztyn - Działdowo aktualnie jest remontowana, ale to w niczym nie przeszkadza odbyć Stacyjki własnie w tym terminie. Na trasie wędrówki znajdzie się oczywiście tytułowy Bartąg i też niemniej tytułowy Gościniec, zwany Niborskim, oraz dużo dużo więcej ciekawych miejsc i obiektów. Startujemy w sobotę, 25 sierpnia o 9. 30 z przystanku tramwajowego Płoskiego, powrót z Bartąga planowany jest z wykorzystaniem kolejowej Zastępczej Komunikacji Autobusowej lub autobusem miejskim z Bartąga. Stacyjkę tradycyjnie poprowadzi przewodnik PTTK Krzysztof Ciesiński. Do zobaczenia na szlaku.

Andrzej Bobrowicz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.034 s.
Zasilane przez Forum Kunena