Zakazane Wycieczki

Więcej
2018/10/16 16:14 #7685 przez Andrzej Bobrowicz
Zakazane Wycieczki was created by Andrzej Bobrowicz
Zakazanych Wycieczek powrócił czas!

Zakazane Wycieczki sa podziękowaniem dla uczestników Przewodnika czeka od przewodników prowadzących wycieczki. W tych dniach przewodnicy nie pobierają żadnego wynagrodzenia za pracę i ponoszą wszystkie koszty na równi z uczestnikami. Tradycją lat ubiegłych zapraszamy do kolejowego weekendu na bilecie Polregio Miniturystyczny w cenie 39 zł. W tym roku w trakcie zmiany czasu z letniego na zimowy zapraszamy do wycieczkę do dwóch stolic.

W sobotę, 27 października Zakazane Wycieczki jadą do Starogardu Gdańskiego, stolicy Kociewia. Przewodnik będzie czekał na dworcu Olsztyn Zachodni o 8.30, można wsiąść również na dworcu głównym do pociągu odjeżdżającego w kierunku Malborka o 8.33. Prosimy przygotować kwotę 5 zł na bilet wstępu do Muzeum Ziemi Kociewskiej. Dla chętnych będzie możliwość zjedzenia obiadu w cenie 15 zł w trakcie zwiedzania. powrót do Olsztyna pociągiem przyjeżdżającym o 21.40.

W niedzielę, 28 października Zakazane Wycieczki jadą do stolicy Kujaw – Włocławka. Przewodnik będzie czekał na dworcu Olsztyn Zachodni o 6.10, można wsiąść również na dworcu głównym do pociągu odjeżdżającego w kierunku Bydgoszczy o 6.10. Prosimy przygotować kwotę 5 zł na zwiedzanie włocławskiego muzeum oraz na dwa przejazdy komunikacją miejską czyli odpowiednio 5, 20 zł lub 2, 60 zł. Powrót do Olsztyna pociągiem przyjeżdżającym o 20.30.

Przypominamy iż zgodnie z wieloletnią tradycją, każdego dnia Zakazanych Wycieczek pobieramy zakazaną opłatę klimatyczną w wysokości 1 zł.

Zachęcamy wyjeżdżających do zakupu biletu Polregio Miniturystyczny w cenie 39 zł. W cenie tego biletu zawarte są wszystkie połączenia kolejowe w obydwu dniach.

Do zobaczenia na Zakazanych Wycieczkach.

Andrzej Bobrowicz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.024 s.
Zasilane przez Forum Kunena