Rajd rowerowy Wokół Jez. Krzywego 17-04-2011 g. 10

Więcej
2011/04/10 21:30 - 2011/04/14 21:31 #1550 przez KOŁODROM
Zapraszamy wszystkich rowerzystów spragnionych: wspaniałych widoków, piekna przyrody i niesamowitych wrażeń na wycieczkę rowerową wokół Jez. Krzywego.
Uczestnicy rajdu będą mogli otrzymać bon rabatowy na zakupy w sklepie OLIMP oraz wygrać w konkursie przewodnik \"Wybrane szlaki rowerowe warmii i Mazur\" ufundowany przez Warmińsko-Mazurską Regionalną Informację Turystyczną

Wyruszamy w dniu 17 kwietnia 2011 r. (niedziela) o godz. 10:00 spod olsztyńskiego Ratusza na 111. Ratuszowy Rajd Rowerowy w ramach Olsztyn. Aktywnie? Warto przyjechać z 20 min. przed rozpoczęciem rajdu, aby wypełnić kartę uczestnictwa.

Trasa rowerowa łatwa i przyjemna o długości ok. 20 km. Tempo jazdy rekreacyjne. Zakończenie rajdu ok.godz. 14:30.

W programie: punkt widokowy z panorama Olsztyna, zwiedzanie lotniska, konkursy z nagrodami oraz ognisko. Kiełbaski, napoje i prowiant we własnym zakresie. Tradycyjnie dla uczestników rajdu zaplanowano atrakcje i niespodzianki.

Rajd poprowadzi Dariusz Stecki a ciekawostki będzie opowiadał Andrzej Bobrowicz, licencjonowany przewodnik PTTK. Jak mówi przewodnik PTTK, wszystkie olsztyńskie osiedla, które leżą na trasie wycieczki były w przeszłości wioskami i powstały jeszcze przed założeniem miasta Olsztyna. Będzie z nami jechał ratownik medyczny.

Trasa wycieczki: Ratusz– Olsztyn –Likusy- Gutkowo - Łupstych - Olsztyn /mapka pod adresem miejsce.info/m/pl/d8fi9lz /

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem Ratuszowych Rajdów Rowerowych oraz Olsztyn. Aktywnie!

Osoby w wieku poniżej 18 lat mogą uczestniczyć wyłącznie pod opieką rodziców lub opiekunów. Przyjeżdżamy sprawnym rowerem i zabieramy ze sobą prowiant i picie oraz ubiór odpowiedni do warunków pogodowych. Obowiązkowo zabieramy dobry humor i szeroki uśmiech. Udział bezpłatny. Uczestnicy rajdu są ubezpieczeni po wypełnieniu karty uczestnictwa.

Załączniki:
Ostatnia2011/04/14 21:31 edycja: KOŁODROM od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.094 s.
Zasilane przez Forum Kunena