Inauguracy rajd rowerowy JAdę NIE TANKUJĘ do Kudyp

Więcej
2011/05/03 21:40 #1696 przez KOŁODROM
Stowarzyszenie Centrum Turystyki Aktywnej „KOŁODROM” zaprasza wszystkich rowerzystów spragnionych niesamowitych wrażeń na wycieczkę rowerową do Kudyp. Startujemy w dniu 07 maja 2011 r. (sobota) o godz. 10:00 spod olsztyńskiego Ratusza na pierwszy w tym roku rajd rowerowy w ramach kampanii JAdę NIE TANKUJĘ. Polecamy przejechać z 20 min. wcześniej, aby wypełnić kartę uczestnictwa i punktualnie wyruszyć na wycieczkę JAdę NIE TANKUJĘ organizowaną w ramach OLSZTYN. AKTYWNIE! pt. \"Poznajemy warmińskie tradycje\".

Honorowy Patronat nad kampanią Jadę NIE TANKUJĘ objął Prezydent Miasta Olsztyn Piotr Grzymowicz.

Organizatorzy: Stowarzyszenie Centrum Turystyki Aktywnej \"KOŁODROM\" oraz Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie\".
Trasa rowerowa łatwa i przyjemna o długości ok. 25 km. Tempo jazdy rekreacyjne. Zakończenie rajdu ok. godz. 15:00.
W programie: ognisko z pieczeniem kiełbasek, zwiedzanie chaty warmińskiej konkursy z nagrodami oraz niespodzianki. Zachęcamy do udziału w konkursach podczas, których można wygrać koszulki JNT i Olsztyn. Aktywnie!, czapki i plecaki JNT oraz akcesoria rowerowe.
Rajd poprowadzi Krzysztof Czajka.
Trasa wycieczki: Ratusz - ul. Wyzwolenia- wjazd na ścieżkę rowerową ul. Schumana-os. Dajtki – Gronity- Kudypy
Zapraszamy do zapoznania się z trasą wycieczki i regulaminem rajdów rowerowych JAdę NIE TANKUJĘ na stronie www.kolodrom.olsztyn.pl
Osoby w wieku poniżej 18 lat mogą uczestniczyć wyłącznie pod opieką rodziców lub opiekunów. Przyjeżdżamy sprawnym rowerem i zabieramy ze sobą picie oraz ubiór odpowiedni do warunków pogodowych.
Obowiązkowo zabieramy dobry humor i szeroki uśmiech. Udział bezpłatny. Uczestnicy rajdu są ubezpieczeni.
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.052 s.
Zasilane przez Forum Kunena