RAJDY "DZIKIE"

Więcej
2010/06/03 14:43 - 2010/06/03 15:42 #162 przez pawel
Replied by pawel on topic O:RAJDY "DZIKIE"
Hmm... a ta jutrzejsza (piątkowa) wycieczka jeszcze aktualna? Bo jeśli tak, ja jestem chętny :)

E: Oj... myślałem, że jutro jest Boże Ciało (zupełnie mi się pomyliło), a chciałem pojechać. :/ Cóż... następnym razem bardziej będę pilnował daty rajdu :) No i to przez to, że w szkole mam wolny czwartek - piątek i zapomniałem, że jednak piątek jest dniem pracującym. No trudno, może następnym razem mi się uda.
Ostatnia2010/06/03 15:42 edycja: pawel od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/02 20:05 #160 przez krispi
Replied by krispi on topic O:RAJDY "DZIKIE"
Jutro o 9.00 ruszamy /krispi i liponek/ na I rajd \"dziki\", szczegóły parę postów wyżej. jesli ktoś jest chętny niech pisze do 22.00 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. pozdrower

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

  • Liponek
2010/06/02 17:08 #159 przez Liponek
Replied by Liponek on topic O:RAJDY "DZIKIE"
Czy jutro na godzinę 9 pisze się ktoś jeszcze? Prognozowane są deszcze, ale to chyba żadna przeszkoda?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/01 23:52 #158 przez krispi
Replied by krispi on topic O:RAJDY "DZIKIE"
No to jesteśmy umówieni na 8.00 lub 9.00 jak wolisz w Boże Ciało przy kościele róg Wilczyńskiego i Jarockiej /opis trasy parę linków wyżej/. Jak masz ochotę i czas to w środę 02.06.10. około 11.00-12.00 możemy też ruszyć w trasę na parę kilo, no i do zoba 05.06.10. na rajdzie miejskim do Rybaczówki. Pisz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 11.00 w środę i ewentualnie bądź gotów !

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

  • Liponek
2010/06/01 19:50 #157 przez Liponek
Replied by Liponek on topic O:RAJDY "DZIKIE"
Ja również jestem chętny. Zarówno na Boże Ciało, jak i na śródtygodniowe przejażdżki. Czy są ustalone już jakieś konkrety co do czwartku 03.06?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/05/30 21:19 #144 przez marcin
Replied by marcin on topic O:RAJDY "DZIKIE"
Pomysl dobry,ja bym sie dolaczyl jak czas pozwoli, lubie brykac swoimi sciezkami ale chetnie dolącze do takiej dzikiej pojeżdzawki. zobaczymy jak to bedzie:)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/05/30 21:15 #143 przez hncl
Replied by hncl on topic O:RAJDY "DZIKIE"
Ja jestem chętny do takich szybkich wypadów w tygodniu. Po pracy ok godz 17 jak pogoda ładna, po okolicach Olsztyna trasy 30-45 km. Jak ktoś będzie chętny to na forum niech da znać przed wypadem.
Pozdro

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/05/30 21:05 #142 przez kot
Replied by kot on topic O:RAJDY "DZIKIE"
ja dziś sam jeździłem i wyszło 30 km
i miałem wczoraj na forum zapytać czy może też ktoś ma ochotę pojeździć po okolicy
ale doszedłem do wniosku że sobota o 20 to już za późno na takie pytania
i pomyślałem że tak bez umawiania ustalić
jak nie ma żadnych zorganizowanych rajdów ,wycieczek to może
chętni do przejażdżki rowerem spotykali by się pod ratuszem załóżmy o godz 9 lub 10 i zaliczamy jakiś szlak rowerowy
i może się to nazywać dziki rajd
ciekaw jestem co drodzy piszący , czytający i jeżdżący na rowerach na to

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/05/30 20:26 #141 przez marcin
Replied by marcin on topic O:RAJDY "DZIKIE"
w tygodniu i owszem,ja po pracy lubie wyskoczyc na miasto pokrecic sie tu i tam, dla podtrzymania kondycji i dla przyjemnosci:)

Jeszcze tydzien i kolejny rajdzik ma byc,szlakiem niborskim. Z tego co sie dzis dowiedzialem od naszego prowadzącego ma byc jakis punkt zborny w olsztynie i dalej na Bartąg. Czekam wiec na oficjalne info i byle do nastepnego weekendu :) pozdro!

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/05/30 19:47 #140 przez hncl
Replied by hncl on topic O:RAJDY "DZIKIE"
Witam,
A czy ktoś jeździ rowerem w tygodniu?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/05/29 12:16 #139 przez empir
Replied by empir on topic O:RAJDY "DZIKIE"
A co z terminem 6.06.2010r (niedziela)? Nie może być?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/05/28 17:59 #134 przez krispi
Replied by krispi on topic O:RAJDY "DZIKIE"
Hej Ludzie ! Uwaga ! :ohmy: Przypominam o propozycji wypadu w Boże Ciało do Swaderek na ryby, zbierzmy się o np.8.00 przy kościele róg Wilczyńskiego i Jarockiej i jedźmy ! Asfaltem do zjazdu na Rykowiec, leśnym duktem do Jegłunia, potem asfaltem wzdłuż wschodniego brzegu jez. Łańskiego cały czas lasem, potem asfaltem do Kurek i dalej do Swaderek, potem polną drogą do Orzechowa i dalej asfaltem, wzdłuż zachodniego brzegu jez. Łańskiego, przez Gągławki i Bartąg, do Olsztyna. Całość trasy ok. 70 km. :P Jesli są chętni, to deklarujcie się na forum. Pamiętajcie, że jest jeszcze do wykorzystania na rajd termin w niedzielę 13.06.10. Pozdrower!

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/05/26 13:51 #123 przez pawel
Replied by pawel on topic O:RAJDY "DZIKIE"
W ten wknd nie będę mógł (raczej), bo paznokieć mi wrasta i może być ciężko. W piątek zabieg, czyli może ewentualnie w niedzielę byłbym w stanie... ale nie wiem. Trudno to przewidzieć.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/05/26 08:54 #122 przez empir
Replied by empir on topic O:RAJDY "DZIKIE"
Ja też bym się pisał na rajd 3 lub 6 czerwca, ale jeszcze nie wiem, czy nie będę pracował. Najpóźniej jutro wieczorem będę ostatecznie wiedział i się odezwę.
Pozdrower

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/05/25 23:07 #119 przez kazios
Replied by kazios on topic O:RAJDY "DZIKIE"
W Boże Ciało to może i ja się bym wybrał, chociaż tradycyjnie w tym dniu pada zawsze deszcz :)
W ten weekend odpada bo jest Rajd Warmiński ;)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

  • Liponek
2010/05/25 22:46 #117 przez Liponek
Replied by Liponek on topic O:RAJDY "DZIKIE"
Fajnie byłoby, gdyby rajd odbył się w ten weekend - 29 lub 30 maja...

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/05/25 19:24 #115 przez pawel
Replied by pawel on topic O:RAJDY "DZIKIE"
Cóż... ja jestem chętny i bym pojechał, ale to jeszcze trochę czasu i nie wiem, co to będzie. Lecz chyba jak na chwilę obecną nie mam planów i uważam, że pomysł wyśmienity. Ja wstępnie mogę powiedzieć, że będę.
Pozdrawiam,
Paweł.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/05/25 18:15 #111 przez krispi
Replied by krispi on topic O:RAJDY
Tak trasa w dużej mierze się pokrywa z traktem niborskim ale poczekajmy na więcej postów aby zobaczyć jakie będzie zainteresowanie i na jaki termin ludzie będą chcieli się zdecydować. Alternatywą jest trasa Olsztyn-jez.Limajno-Olsztyn albo jeszcze inne, które mam w pamięci, gdyż od wielu lat kręcę się góralem po okolicznych lasach. pozdrower

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/05/25 18:05 #110 przez KMarcel
Replied by KMarcel on topic O:RAJDY
i bike you* napisał:

dane z ostatniej wycieczki:
- długość 43,3 km
- u mnie średnia 18,2 km/h

To chyba powinienem dać radę.

krispi czy w związku z organizacją \"pojeżdżawki\" 5 czerwca Traktem Niborskim Twoja propozycja jest nadal aktualna? Trasa zbliżona.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

  • Liponek
2010/05/25 17:06 #108 przez Liponek
Replied by Liponek on topic O:RAJDY "DZIKIE"
Ja jestem nastawiony entuzjastycznie. Takie dystanse to też forma sprawdzenia swojej kondycji czy wytrzymałości. Jeśli szkoła nie pokrzyżuje planów, chętnie stawię się na rajdzie. Być może udałoby się zgarnąć kilku znajomych rowerzystów ;).

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.162 s.
Zasilane przez Forum Kunena