RAJDY "DZIKIE"

Więcej
2010/05/25 16:26 #107 przez i bike you*
Replied by i bike you* on topic O:RAJDY "DZIKIE"
z powodu kłopotów technicznych do tej pory śladów nie ma, ale na pewno z początkiem czerwca się z tym ogarniemy i będą oficjalnie udostępnione trasy poprzednich i nadchodzących wycieczek.

sorki za opóźnienie z tym elementem i prosimy jeszcze o minimum cierpliwości:)

dane z ostatniej wycieczki:
- długość 43,3 km
- u mnie średnia 18,2 km/h

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/05/25 13:49 #105 przez KMarcel
Replied by KMarcel on topic O:RAJDY "DZIKIE"
Witam,
Z miłą chęcią spróbował bym taką wycieczkę z Wami w Boże Ciało. Do tej pory jeździłem z Kołodromem, ale to ze względu na dzieciaki. Teraz w niedzielę dziewczynki zostały chore w domu :-(, a ja nie wiem czemu nie pojechałem Waszego dystansu. Myślę, że powinienem dać radę. Najwyżej zostanę gdzieś w polu ;-)
Korzystając z okazji, czy jest ktoś w stanie udostępnić ślady GPS z dotychczasowych rajdów. Chodzi mi o zobaczenie, jaka są faktycznie długości i jakie wychodzą prędkości.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/05/25 11:53 #104 przez krispi
RAJDY "DZIKIE" was created by krispi
Złożyłem propozycję poprowadzenia tzw. rajdu \"dzikiego\" do Swaderek lub Kurek (wtedy bliżej)albo też wokół jez. Limajno (okolice Dobrego Miasta, trasa jednak trudna prawie wyłącznie po leśnych duktach tzw. szlakiem czerwonym lub Kopernikowskim). Z Olsztyna i z powrotem, w obu wypadkach, będzie około 70 km, średnia przejazdu jak na rajdach zorganizowanych ale można przecież wolniej. Trasa jest łatwa (Swaderki/Kurki), w większości utwardzona t.j. asfalt wokół jez. Łańskiego, trochę duktów leśnych, podjazdów jak na lekarstwo a i to też na asfalcie. Dwie Panie już podeszły do tego z entuzjazmem. Myślę jednak, że aby więcej ludzi się zdecydowało, pojechać 03.06.10. tzn. w Boże Ciało lub w niedzielę 13.06.10., zbiórkę zrobić przy kościele w Jarotach (róg Wilczyńskiego i Jarockiej) i ,by nie przeszkadzać wiernym, to np. o 8.00. Oczekuję aplauzu, bądź nie. Pozdrower dla wszystkich !

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.078 s.
Zasilane przez Forum Kunena