2011:RAJD DZIKI NR 1-Rezerwat Las Warmiński zimą.

Więcej
2011/01/29 19:03 #1199 przez marcin
Ja pomykalem po kortowskich lasach i po miescie troche,fakt wieje troche ale chusta na twarzy pomaga :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/01/29 19:00 #1198 przez dziadek
Na podstawie Twojego opisu \"starozakonni\" niejednemu pomogli w życiu???.
\"dziadek\"

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/01/29 18:50 #1197 przez pawelr
9.30 pętla Jaroty . oczywiście będę . Ja dzisiaj zrobiłem 50 km , do Nowej Kaletki i z powrotem .Jechało się fajnie ale wiał dość mroźny wiatr i mnie przewiało . Ale w Butrynach kupiłem sobie Gazetę Wyborczą i wsadziłem ją pod bluzę . Pomogło . Stwierdziłem , że to dobra gazeta . Do jutra.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/01/29 15:42 #1196 przez marcin
No to wszystko jasne :)
Marcel przyjezdzaj na pętle przy Jarockiej.
Do jutra.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/01/29 15:19 #1195 przez dziadek
Witajcie !!!
\"Głos ludu jest jego wolą\" .Zbiórka godz.9.30 - pętla przy kościele w Jarotach.
\"dziadek\"

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/01/29 15:05 #1194 przez KMarcel
Witam,
Pętla na Jarotach - czy to pętla na końcu Wilczyńskiego przy skrzyżowaniu z Hallera? Z chęcią się przejadę.

Pozdrawiam, Marcel

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/01/29 09:46 #1191 przez marcin
hmm ja tez na antybiotykach ale jezdzic moge,musze tylko unikac slonca bo dostaje wysypki :huh:

Na jutro proponowałbym fajna traske do Guzowego Młyna przez Dorotowo,Kręsk i Markuty.A z powrotem np przez Naterki,Tomaszkowo do jarot.
Ale jak mowi dziadek-na miejscu cos wymyslimy ;)

ps.a czy zbiórka moze byc o 9.20?? mam kawalek do jarot ;)
pzdr

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/01/28 20:39 #1190 przez majkel
Niestety tym razem odpadam. Po Ełckiej Zmarzlinie podłapałem dżumę i jeszcze przez nadchodzący weekend będę się kurował:(

Fatal error: Call to undefined method CKunenaTools::getEMailToList() in /home/users/aktywnie/public_html/components/com_kunena/template/default/post.php on line 444

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/01/28 16:56 #1189 przez dziadek
Witajcie!!!
Krótko ,zwiężle,węzłowato???
Niedziela - pętla w Jarotach godz 9,00 (jak proponował Pawcio) coś wspólnie \"wymyślimy\".
\"dziadek\"

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/01/16 19:48 - 2011/01/16 20:27 #1182 przez marcin
Mimo kilku przeciwnosciom pokusilem sie dzisiaj na maly wypad w teren.
Zrobilo sie cieplej,wiec przyjemnie jest znowu pomykac po mokrym co prawda asfalcie.Szutrówki jednak sa oblodzone i lepiej ich unikac wiec sensownym kierunkiem byly okolice Barkwedy.
Dystans 30km ,w sam raz na rozgrzanie nóg i podtrzymanie kondycji.
Kilka fotek tez zrobilem

pierwszy i nielatwy etap to droga do redykajn,miejacami slisko i nierówno





c.d. drogi do Brąswaldu,chyba jedyna droga gruntowa w okolicy po ktorej mozna w miare latwo przejechac rowerem ,brak grząskiego sniegu ale miejscami trzeba uwazac bardzo na lód

dojazd do skrzyzowania i narzeszcie asfalcik,bezstresowa droga do Barkwedy przez Brąswald :)




widoki z mostu na łynie





rzut oka na początek pieszego szlaku napoleońskiego

i juz z powrotem do domku,jadąc we mgle poczulem prawie klimat jak z filmu \"miasteczko twin peaks\"

aha,w Barkwedzie pogadalem troche z miejscowymi zwierzakami heh

jeden interesant podszedł blizej zaciekawiony czymś wyraznie,nie dalem mu swojego bika i polecialem juz z powrotem do Brąswaldu



Podsumowując warto bylo sie przejechac,problemem jednak są drogi gruntowe na ktorych jeszcze jest lód i woda.Bilans na drodze-30km i jedna wywrotka..
Pozdrawiam.
Ostatnia2011/01/16 20:27 edycja: marcin od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/01/15 16:53 #1181 przez marcin
Jutro nici z jezdzenia,Krispi sie wycofał,pogoda tez nieciekawa wiec moze za tydzien bedzie lepiej.Byle przestało padac...

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/01/12 22:04 #1180 przez majkel
Gratuluję wyprawy i zarazem zazdroszczę, że też nie mogłem pojeździć. Na razie pogoda nie sprzyja rowerzystom, ale jak tylko temperatura spadnie poniżej 0 i utrzyma się przez pewien czas, wtedy znowu będzie można wsiąść na stalowe rumaki.

Co byście powiedzieli na całodzienną wyprawę, przynajmniej do zachodu słońca?

Fatal error: Call to undefined method CKunenaTools::getEMailToList() in /home/users/aktywnie/public_html/components/com_kunena/template/default/post.php on line 444

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/01/12 09:43 #1179 przez i bike you*
konkretne info za około miesiąc.
na razie trwa \"giełda\" pomysłów i liczenie, liczenie, liczenie na... pozytywny dla rowerowych dyscyplin wynik liczenia funduszy :)

od razu ważne info: jeśli macie pomysł na konkretne wsparcie sponsorskie dla tras \'zaawansowanych\', to jest to jak najbardziej możliwe.
pozyskane przez nas środki/materiały nie trafią do wspólnej puli całego projektu tylko będą przeznaczone na nasze potrzeby. po edycji 2010 nie trzeba długo udowadniać, że Olsztyn.Aktywnie! jest już potężnym działaniem z ponad 3-tysięczną grupą samych odbiorców, więc niektóre branże mogą znaleźc tu naprawdę dobry sposób na promocję.
konkretne propozycje lub chociażby sugestie kierujcie na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/01/11 22:25 #1177 przez krispi
W niedzielę 16.01.11. ma być pogodnie i +4 st.C (patrz : www.pogodynka.pl), także szykujcie się na rajdzik. Sensowne propozycje na rajd dziki nr 2 mile widziane.
Uwaga: Spoiler!
Pozdrower !

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/01/11 18:53 #1176 przez honor
Gratuluje zapału do jazdy :) . Byłem jakiś czas temu na rowerze, ale gruba warstwa śniegowej mazi na chodnikach i drogach rowerowych odebrała mi chęci do dłuższej jazdy. Przemieszczanie po ulicach w takich warunkach uznałem za zbyt ryzykowne i w domu znalazłem się po ca. 7 km. Szczerze mówiąc czekam na większe roztopy i trochę słoneczka.

Pozdrower :)

P.S. Ciekawe kiedy pojawią się konkretne informacje odnośnie Olsztyn Aktywnie! 2011? Czekam z niecierpliwością.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/01/11 09:49 #1175 przez dziadek
KRZYCHU - \"Pawcio\" rajdował w niedzielę ja zaś w poniedziałek.
ON jechał po \"lodzie\" ja \"zaś bardziej po wodzie\"
\"dziadek\"

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/01/11 09:31 - 2011/01/11 09:43 #1174 przez dziadek
Ponowna \"próba\" umieszczenia fotek.
Bliżniaki pod Bartągiem .jpg [img]http://www.aktywnie.olsztyn.eu/images/fbfiles/images/Bliniaki_pod_Bartgiem.jpg[/img Wiatrołom na trasie [img]http://www.aktywnie.olsztyn.eu/images/fbfiles/images/Wiatroom_na_trasie.jpg[/img]
Ostatnia2011/01/11 09:43 edycja: dziadek od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/01/11 07:21 #1173 przez krispi
Gratuluję obu Panom ,,śliskiej pojeżdżawki\'\', choć w sobotę skutecznie mnie od niej odstręczyli, widzę, że w niedzielę pojechali (mnie zabrakło pary, żeby szybko tu i teraz, wolałem przewrócić się na drugi bok, he, he !). ,,dziadek\'\', jak zwykle, miał przygody w warmińskiem lesie.
Uwaga: Spoiler!

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/01/10 22:23 #1172 przez dziadek
Przepraszam za brak \"fotek\" administrator \"zabronił\"
\"dziadek\"

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/01/10 22:12 - 2011/01/10 22:22 #1171 przez dziadek
Witajcie.
Wczorajszy opis \"rajdu\" dokonanego przez Pawła podziałał na mnie \"mobilnie\".
Poparłem się na St.Olsztyn i następnie pojechałem drogą w kierunku \"Butrynówki\".
Po przejechaniu ok.1km skręciłem w las (kierunek Zazdrość).po przejechaniu ok.200m
jazda się \"skończyła\" i pozostała \"piechota\".Na trasie \"wiatrołomy\" ,(brak było \"mocarzy\"
z poprzedniego wypadu do lasu)w celu ich usunięcia.Dalszą drogę przeszedłem , po trasie
spotkałem samochód \"Pogotowia Energetycznego\" (mieli ciężką jazdę).Po ich koleinach dojechałem
do \"Butrynówki\".\"Butrynówką\" dałem się w kierunku Bartążka i dalej na Bartąg . Pod Bartągiem
zrobiłem mały \"popas\" na \"łyk soczku pomidorowego\" i ni z tego owego spotkałem \"brata bliżniaka\" swojego.(zał.fotka).Po \"spotkaniu\" pojechałem \"warmińskim asfaltem\" w kierunku
drogi nr.51. Na parkingu przy drodze widziałem \"dwu-nożną łanię\" \"uzgadniającą szczegóły
techniczne\" z kierowcą \"osobówki\".Wróciłem do domu po przejechaniu ok.20km. i stwierdziłem
że jazda w takich warunkach po lasach i \"warmińskich asfaltach\" jest \"do niczego\".
\"dziadek\"
Ostatnia2011/01/10 22:22 edycja: dziadek od. Powód: adninistrator systemu "zjadł fotki"

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.151 s.
Zasilane przez Forum Kunena