FORUM SPRZĘTU ...

Więcej
2015/02/23 17:22 #6307 przez sulivia
Replied by sulivia on topic FORUM SPRZĘTU ...
A ja właśnie kupiłam w Realu Perwoll Sport&Active (do odzieży sportowej) za 4 litry jedyne 30 zł. Również sprawdzony :). Jest super :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/02/23 11:35 - 2015/02/23 11:37 #6306 przez Maro
Replied by Maro on topic FORUM SPRZĘTU ...
W sklepie Społem "Wanda" na ulicy Kołobrzeskiej 18 w Olsztynie jest w sprzedaży płyn do prania odzieży sportowej dr Reiner (producent Pollena Ostrzeszów) w cenie 9.80 zł/litr. Płyn sprawdzony przeze mnie, według mnie i dużej ilości internautów jakość nie gorsza od płynów zachodnich marek znacznie droższych.


Załączniki:
Ostatnia2015/02/23 11:37 edycja: Maro od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/01/27 23:37 #4751 przez Pawelec
Replied by Pawelec on topic O:FORUM SPRZĘTU ...
Poszukuję osoby, która posiada klamki hamulcowe do sprzedania za niewielkie pieniądze:) Preferowana marka to avid lub shimano.pzdr

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/01/07 13:10 #4678 przez i bike you*
Replied by i bike you* on topic O:FORUM SPRZĘTU ...
w szmateksie na Limanowskiego (przy bibliotece Multicentrum) są 3 nowe damskie bluzy softshell w rozmiarach S, M, L firmy Crivit.
Po 30 zł sztuka.
Fioletowe.

Są też nowe damskie spodenki 3/4 Crivit.
Czarne z różowymi wstawkami.
30 zł.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/11/06 00:20 #4524 przez damian88oln
Replied by damian88oln on topic O:FORUM SPRZĘTU ...
Jest ktoś na forum kto jest członkiem WKR Fan i ma legitymację ?
chciałbym się coś zapytać :)
jakby ktoś się znalazł to niech napisze do mnie na GG: 5987323

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/11/04 13:18 - 2013/02/05 00:10 #4510 przez bari
Replied by bari on topic O:FORUM SPRZĘTU ...
do kasacji
Ostatnia2013/02/05 00:10 edycja: bari od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/10/27 19:07 #4482 przez KamilN
Replied by KamilN on topic O:FORUM SPRZĘTU ...
Idealne uzupełnienie \"dzikusowych\" rowerów ;)
www.stemcaptain.com/products/stemcaptain-bottle-opener/

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/10/05 18:25 #4402 przez Krysia
Replied by Krysia on topic O:FORUM SPRZĘTU ...
Szewc bez butów chodzi, bo sam mnie Mirku uczyłeś rok temu o tych patyczkach;-)
Ale patent ciekawy, mam nadzieję, że nigdy nie wykorzystam.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/10/04 13:44 #4401 przez TomaszK
Replied by TomaszK on topic O:FORUM SPRZĘTU ...
Na treningach Kolarstwa Górskiego ostrzegałem co trzeba robić w takich przypadkach. Usłyszysz uderzenie patyka i pierwsze odgłosy \"trajkotania\" to blokujesz koło hamulcem o ile sytuacja na to pozwala ;).

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/10/04 09:23 #4400 przez i bike you*
Replied by i bike you* on topic O:FORUM SPRZĘTU ...
pogrążony w smutku i dumaniu nad przyszłością rowerka zapomniałem zrobić fotki gałęzi, która wkręciwszy się w tylne koło złamała hak. wtedy nie byłoby wątpliwości, że problemem była moja zbyt ofensywna jazda, przekonanie o niezniszczalności sprzętu, a nie ułomność Krossa ;)
Skuwacz oczywicie mam, ale tego dnia... był zmęczony i został w domu :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/10/04 08:57 #4399 przez marcin
Replied by marcin on topic O:FORUM SPRZĘTU ...
Masz racje,napisałem z przekąsem.Wiadomo że usterki raczej nie wybierają w markach.
Taki zapasowy haczyk chyba sobie sprawie.

PS.Kolega Damiana,ten któremu piszczy koło,niech sprawdzi zacisk tarczówki,czy klocek nie ociera o tarcze.Z czasem samo przejdzie ,chyba że tarcza krzywa to na serwis lepiej sie udac;

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/10/04 07:27 #4398 przez honor
Replied by honor on topic O:FORUM SPRZĘTU ...
marcin napisał:

Coś pechowe te Krossy,to juz drugi w którym leci hak przerzutki ,a rowerek nowy :S Może to i dobrze że moj nowy rumak jest ze stajni łucznika,mam nadzieje że mnie fatum sie dosięgnie :side:
Na takie kwiatki juz dawno temu zaopatrzyłem sie w skuwacz,tak na wszelki wypadek :)


Marcin, hak przerzutki nie pęka ot tak sobie. Ma za zadanie pęknąć/wygiąć się i \"uratować\" przerzutkę przed zniszczeniem. Dotyczy to nie tylko Krossa, ale też Meridy, czy innych marek... Oprócz skuwacza polecam zaopatrzyć się w zapasowy hak, koszt 20-30zł.

damian88oln, nowy rower po przejechaniu kilkudziesięciu/kilkuset kilometrów wymaga czasem drobnych regulacji, więc to nic nadzwyczajnego.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/10/04 00:28 #4397 przez damian88oln
Replied by damian88oln on topic O:FORUM SPRZĘTU ...
nie tylko takie wybryki są u Krossa www.forumrowerowe.org/topic/109820-rower...iberian#entry1057031

Kolega ma levela 6 czy A6, to ledwie 4 przejażdżki i narzeka, że coś mu już piszczy tylne koło, z tym że nie chce mu się puki co do serwisu zaglądać i jazda mu się na razie znudziła :blink:

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/10/03 23:50 #4396 przez marcin
Replied by marcin on topic O:FORUM SPRZĘTU ...
Coś pechowe te Krossy,to juz drugi w którym leci hak przerzutki ,a rowerek nowy :S Może to i dobrze że moj nowy rumak jest ze stajni łucznika,mam nadzieje że mnie fatum sie dosięgnie :side:
Na takie kwiatki juz dawno temu zaopatrzyłem sie w skuwacz,tak na wszelki wypadek :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/10/01 20:09 - 2012/10/01 20:12 #4390 przez i bike you*
Replied by i bike you* on topic O:FORUM SPRZĘTU ...
Zachęcony przez Dziadka dzielę się niepozornym patentem, który w przyszłości może się komuś przydać jeśli tak jak ja złamie hak przerzutki, a nie ma ze sobą rozkuwacza do łańcucha, co by go ładnie skrócić i na jednym przełożeniu kontynuować jazdę.

W sytuacji, gdy po zdjęciu tylnej przerzutki mamy spooory nadmiar łańcucha trzeba szukać sposobu na naciągnięcie tej luźnej kichy. Jazda bez naciągania jest także możliwa, ale musi odbywać się po równym asfalcie, ale i tak łańcuch wpada w kołysanie i co kilka minut spada z zębatek kasety.

Aby imitować ramię przerzutki najpierw użyłem gałązek, ale wytrzymywały kilkaset metrów... Na kolejnym parkingu znalazłem stare ogrodzenie z drucianej siatki. Z dosyć długiego drutu (był podrdzewiały, więc łatwo dał się łamać i kształtować rękami) wykonałem takie coś:



co pozwoliło mi na pewne dotarcie z Brzeźna Łyńskiego do Olsztynka na pociąg. Jazda z ta \"dojazdówką\" była jednak tak sensowna, że z Olsztynka do Olsztyna jednak także pojechałem na kołach (ze średnią około 16 km/h).

Oby się to nikomu nie przydało ;)
Załączniki:
Ostatnia2012/10/01 20:12 edycja: i bike you* od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/08/14 22:25 #4220 przez i bike you*
Replied by i bike you* on topic O:FORUM SPRZĘTU ...
do szmatexowych wieści dokładam info, które krążyło wśród uczestników ostatniej wycieczki (Kamienna Góra & bobry na Pasłęce):
dziesiątki rowerowych spodni i spodenek wiszą na dolnym poziomie w Kupciuszku na 1 Maja (pomiędzy sklepem dla artystów Joko a sklepem z zabawkami).
Stan, rozmiarówka, kolorystyka: rozmaity, ale trafiają się super okazje (jak to w sklepach z odzieżą na wagę :).

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/08/14 00:09 #4199 przez KamilN
Replied by KamilN on topic O:FORUM SPRZĘTU ...
po dokladniejszych poszukiwaniach znalalem tez meskie koszulki, jedna w rozmiarze L trafila do mojej szafy, ale dwie o takie sklepbrugi.pl/4kaa.html?&linia[]=2036 w kolorze czarnym i czerwonym czakaly ok 20 na swoich wlascicieli, na metce bylo klata 112, ale moja L-ka przy metkowym 106 na moje 100 pasowala idealnie.

PS. od 23.08. w lidlu oferta rowerowa z kaskami, okularami i softshelami.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/08/13 14:19 #4196 przez KamilN
Replied by KamilN on topic O:FORUM SPRZĘTU ...
a informacja dla Pań, ze w rzeczonym wczesniej realu sa damskie koszulki rowerowe brugi w kolorze bialo-czarnym i czerwono-szarym w astronomicznej cenie 30zl. znajduja sie one w koszu na samym koncu alejki od wejscia na market. byla tez inna damska odziez technicznaa w podobnych cenach.
jakby byly meskie to sam bym wzial ;)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/08/13 09:38 #4194 przez g_kamyk
Replied by g_kamyk on topic O:FORUM SPRZĘTU ...
W C.H. Real na promocjach leżą kurtki przeciwdeszczowe tzw. letnie wiatrówki w woreczkach.
Cena 39.95 za sztukę, przy zakupie 2-ch jedna gratis więc wychodzi po 20 PLN kurteczka. ;)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/08/03 21:53 #4174 przez i bike you*
Replied by i bike you* on topic O:FORUM SPRZĘTU ...
sklep z odzieżą na wagę na Limanowskiego (przy Multicentrum) oferuje kilka sensownych koszulek kolarskich jakiegoś włoskiego teamu.
dziś /pt/ były jeszcze 4 takie same.

jakość: 4+, fachowy materiał
kolorystyka: pomarańczowo-fioletowo-biała oraz masa logotypów różnistych firm.
marka koszulek: SMS Santini
rozmiar: M
cena: 8-14 zł.

mają też inne, pojedyncze sztuki innych teamów.

były spodenki (krótkie i długie zimówki), ale jakimś trafem były akurat na mnie :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.172 s.
Zasilane przez Forum Kunena