16 kwietnia >> kto chce pobłądzić?

Więcej
2011/05/06 15:11 #1722 przez i bike you*
Replied by i bike you* on topic O:08 maja >> kolejny rajd na orientację
dzisiaj dzwoniłem do nich w celu zapisania się, ale dostałem info, że impreza jest przeniesiona!
szkoda...

dam znać jak dostanę od nich nową rozpiskę tego rajdu.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/05/05 00:12 - 2011/05/05 00:24 #1713 przez i bike you*
Replied by i bike you* on topic 08 maja >> kolejny rajd na orientację
KOLEJNE ZAPROSZENIE DO STWORZENIA 2-OSOBOWEJ DRUŻYNY
(LUB UDZIAŁU NIEZALEŻNEGO OD MOJEJ PROPOZYCJI :) )

8 maja w ośrodku AndersLand (www.andersland.pl/aktualnosci-czytaj/14/...y-rajd-na-orientacje) odbędzie się \"I Guzowy rajd rowerowy na orientację\".

Kategoria Junior – młodzież w wieku od 12 do 16 lat
Kategoria dorośli – od 16 lat wzwyż

Zapewniają atrakcyjne nagrody dla obydwu kategorii wiekowych, 2 butelki wody mineralnej (0,5l), mapy terenu, karty zawodników, zaplecze sanitarne, numerację zawodników, ognisko końcowe wraz z grochówką lub kiełbaskami, atrakcyjne nagrody.

Zasady: Znalezienie na czas zaznaczonych na mapie (1:20 000) punktów kontrolnych i wypełnienie karty zadań do końcowej punktacji (orienteering).

Drużyny jedno lub dwuosobowe (kategoria junior wymagane dwuosobowe)

Długość i poziom trasy: około 20 km, różnice poziomów maks. 40 metrów, amatorska

Godziny: 9.00- 12.00

Wymagane od uczestników: kompas lub busola, własny rower.

Zgłoszenia uczestników do: 6.05.2011 na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 089 5131218, 500 127 526.

Jutro dowiem się co znaczają te godziny trwania imprezy, bo jeśli nie trzeba byc punktualnie o 9:00 na starcie, to rano podjechałbym do Sętala pociągiem, aby nie przesadzić z \"rozgrzewką\" przed startem i nie musieć w niedzielę wstawać ok. 7:00.

Osoby chętne do wspólnej jazdy > Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 507 617 656.
Ostatnia2011/05/05 00:24 edycja: i bike you* od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/05/05 00:00 - 2011/05/05 00:07 #1712 przez i bike you*
Replied by i bike you* on topic O:16 kwietnia >> kto chce pobłądzić?
Rozpocząłem ten temat, a nawet nie przedstawiłem wyników poszukiwania kompana/kompanki do wspólnego błądzenia.
Krótko: regulaminową drużynę stworzyliśmy z Dorotą i ostatecznie wygraliśmy rywalizację drużynową :)


^ planowanie jest najważniejsze od momentu otrzymania mapy.


^ Paweł też planuje :)


^ sympatyczne stado owiec prowadzi nas do jednego z punktów kontrolnych:)


^ bardzo miła obfitość cennych i przydatnych nagród + dyplomy i szprychówki :)
Załączniki:
Ostatnia2011/05/05 00:07 edycja: i bike you* od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/04/20 08:09 #1605 przez maciejza
Replied by maciejza on topic O:16 kwietnia >> kto chce pobłądzić?
Dzięki za organizację.
Nocna rowerowa była stosunkowo łatwa, ale dostarczyła nie mało zabawy i potu na czole.
Zasługa zapewne lokalizacji lampionów w pobliżu ciągu dróg, a także braku punktów mylących.
\"Gifty\" za udział wyjątkowo udane i przydatne. Szkoda, że ścigaliśmy się tylko z księżycem ...
Nie mogę się doczekać kolejnej edycji, gdzie planuję zrobić dzienną i nocną za jednym zamachem.

Jeszcze raz dzięki.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/04/11 07:16 - 2011/04/11 07:16 #1555 przez majkel
Replied by majkel on topic O:16 kwietnia >> kto chce pobłądzić?
małe poprawki!

Godziny startu trasy PIESZEJ DZIENNEJ 9:00-10:30.

Nie ma potrzeby wcześniejszych zapisów. Karty zgłoszeniowe będą dostępne na starcie.

Drużyny PIESZE zachęcamy do zapisywania się przez internet. Szczególnie uczestnicy trasy PIESZEJ NOCNEJ powinni w miarę możliwości skorzystać z tej formy zapisu. Wcześniejszy zapis jest warunkiem otrzymania KOLOROWEJ MAPY na trasie PIESZEJ NOCNEJ!
rno.majkel.avx.pl/

Fatal error: Call to undefined method CKunenaTools::getEMailToList() in /home/users/aktywnie/public_html/components/com_kunena/template/default/post.php on line 444
Ostatnia2011/04/11 07:16 edycja: majkel od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/04/11 00:04 - 2011/04/11 00:05 #1554 przez i bike you*
16 kwietnia >> kto chce pobłądzić? was created by i bike you*
Cześć!
Nie musicie się zastanawiać nad planami na sobotę 16 kwietnia :)
Już wiem co wtedy robicie, ponieważ tego dnia (po raz dwunasty!) rusza Rajd na Orientację \"Vell vincere\". Trasy zaplanowano na terenie pomiędzy Gutkowem i Bukwałdem.

Pełne info o imprezie: www.rowerowy.olsztyn.pl/imprezy-turystyc...ie-do-bladzenia.html

Zgodnie z zapowiedziami, którymi rzucałem na prawo i lewo podczas zapętlonej wycieczki wokół Olsztyna, szukam ludzia do pary, żeby wystartować drużynowo. Aktualnie leczę kolano, więc mojego tempa nie należy się obawiać, ale za to zmysł orientacji i niejakie doświadczenie w takich imprezach mam B)
Jeśli zdrówko pozwoli, to będę chciał startować także w trasie nocnej i tutaj również chętnie przyjmę propozycję stworzenia teamu.

Proszę o kontakt na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 507 617 656 (decyzja może być nawet w ostatniej chwili- na starcie).

Załączniki:
Ostatnia2011/04/11 00:05 edycja: i bike you* od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.107 s.
Zasilane przez Forum Kunena