20 czerwca >> Stawiguda

Więcej
2010/06/19 14:52 #252 przez hncl
Replied by hncl on topic O:20 czerwca >> Stawiguda
To w Grudziądzu robią rajdy rowerowe :)?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

  • grzelex
2010/06/19 14:43 #249 przez grzelex
Replied by grzelex on topic O:20 czerwca >> Stawiguda
Dokładnie tak jak napisałeś krispi. Dlatego pytałem o tempo, bo wybrałem się rajd rowerowy do Grudziądza, przejechałem z grupą 20km i wróciłem, bo było więcej przystanków niż jazdy. Na szczęście jak napisał kazios (dzięki za odpowiedź) tempo jest na fajną wycieczkę, a i jak czytam forum to ekipa jest O.K. więc zapowiada się super.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/19 14:16 #246 przez krispi
Replied by krispi on topic O:20 czerwca >> Stawiguda
Brawo dla Kota za powyższą opinię! Oczywiście nie jest to wyścig ale trzymajmy tempo zaawansowanych, które dla większości i tak jest ciut za wolne, ale zaawansowani jak dotąd nie skarżyli się na forum na zbyt wolną jazdę. Zweryfikujmy swoje umiejętności i nie każmy większości na siebie czekać ! Ja, kiedy kilka lat temu ruszyły rajdy rowerowe organizowane przez Miasto, w swojej nieświadomości stawiłem się na zbiórkę z radością, iż w większym towarzystwie będę mógł uprawiać \"swój sport\". Kiedy jednak zobaczyłem rodziny z dziećmi na rowerach / dla nich bowiem z pierwotnego założenia były organizowane wtedy te rajdy/ od razu zrezygnowałem, gdyż nie miałem czasu na \"czołganie się\" na niewielkim dystansie i nie robiłem z tego problemu. Cieszę się ogromnie, iż w tym roku Miasto pomyślało o zaawansowanych i po raz pierwszy ruszyły rajdy dla nich. Dlatego powtarzam : zweryfikujmy swoje umiejętności! W zdrowym ciele zdrowy duch ! A więc do dzieła, czyli do treningu i budowania formy ! PZDR ! :silly:

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/19 13:38 #245 przez kot
Replied by kot on topic O:20 czerwca >> Stawiguda
a ja tak sobie myślę że trzeba mieć troszkę litości dla tego zamykającego on też by pewnie chciał jechać razem ze wszystkimi może trzeba troszkę potrenować samemu lub rajdy krótkie na początek

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/19 10:30 #243 przez pawel
Replied by pawel on topic O:20 czerwca >> Stawiguda
Spokojnie, zawsze co jakiś czas jest postój, żeby dać szansę dogonić czoło. Poza tym, jeśli rzeczywiście jesteś taka wolna, pociesz się, że nie będziesz jechała sama. Zawsze ostatni jedzie zamykający, który zna drogę.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/19 09:51 #242 przez Małgosia
Replied by Małgosia on topic O:20 czerwca >> Stawiguda
Witam.
Wybieram się na ten rajd mając nadzieję (i jednocześnie apelując do organizatorów), że
    \"rajd długi\"
nie oznacza \"szybki\"
    zauważymy, że las jest zielony, niebo błękitne, że Warmia, podobnie jak Mazury, to \"cud natury\".

Liczę na tempo przyzwoite, ale nie zamęczające, bo samo pokonanie takiego dystansu na pewno da się boleśnie odczuć.
I mam nadzieję, że czas powrotu nie jest odgórnie narzucony, a cała wyprawa będzie formą turystyki, a nie wyścigu.

Do zobaczenia na pętli.

P.S. Błagam, poczekajcie troszkę na spóźnialskich, szukających nieprzetartych skrótów.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/18 21:23 #241 przez marcin
Replied by marcin on topic O:20 czerwca >> Stawiguda
Ok,wszystko jasne.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/18 21:02 #240 przez pawel
Replied by pawel on topic O:20 czerwca >> Stawiguda
Ok. Będę, ale raczej sam (Basia chce pojechać samochodem z rowerem na miejsce startu). Do zobaczenia w niedzielę.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/18 20:32 #239 przez marcin
Replied by marcin on topic O:20 czerwca >> Stawiguda
Pawel,spotkanie proponuje kolo Kuzni nad jeziorem(przy plazy na Baltyckiej):)
Bede tam o 8.40,z poznaniem nie bedzie klopotu bo juz was kojarze,dzieki temu ze Basia napisala,przypomnialo mi sie(wracalismy razem do gutkowa z rajdu przez Barczewo)

Pozdrawiam i do zobaczenia:)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/18 18:01 #238 przez pawel
Replied by pawel on topic O:20 czerwca >> Stawiguda
Marcinie80, wiesz już, czy będziesz jechał w niedzielę na rajd? Jeśli tek, możemy się spotkać się przy cmentarzu (oczywiście, jeśli jest Ci tak bliżej).

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/18 16:22 #237 przez kazios
Replied by kazios on topic O:20 czerwca >> Stawiguda
grzelex napisał:

Witam kolegów i koleżanki. Jeszcze nie mieszkam w Olsztynie, ale chciałbym przyjechać na ten rajd i w związku z tym bardzo mnie interesuje jaka jest średnia prędkość na Rajdach długich. Wiem, że mogą być znaczne odchyłki, ale istotne jest czy oscyluje w pobliżu np. 15, 20 czy 30 km/h.


Podczas ostatnich rajdów śr. prędkość wahała się w granicach 16-18km/h

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

  • Magda
2010/06/18 16:09 #236 przez Magda
Replied by Magda on topic O:20 czerwca >> Stawiguda
Barbara Zelmańska napisał:

wybieram się w niedzielę, ale jestem przerażona długością trasy, nie wiem czy dam radę bo ostatnio nie miałam czasu pojeździć rowerem,tylko trochę ćwiczę.
quote]

To jesteśmy już we dwie:)

do zobaczenia w niedzielę,
Magda

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

  • grzelex
2010/06/18 11:51 #235 przez grzelex
Replied by grzelex on topic O:20 czerwca >> Stawiguda
Witam kolegów i koleżanki. Jeszcze nie mieszkam w Olsztynie, ale chciałbym przyjechać na ten rajd i w związku z tym bardzo mnie interesuje jaka jest średnia prędkość na Rajdach długich. Wiem, że mogą być znaczne odchyłki, ale istotne jest czy oscyluje w pobliżu np. 15, 20 czy 30 km/h.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/17 21:51 #234 przez pawel
Replied by pawel on topic O:20 czerwca >> Stawiguda
Muszę przyznać, niemalże padłem ze śmiechu czytając o tych \"masowych dezercjach\" :P A tak ogólnie, będzie podział uczestników na \"zaawansowanych\" i \"zaawansowanych zaawansowanych\"?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/17 21:45 #232 przez i bike you*
Replied by i bike you* on topic O:20 czerwca >> Stawiguda
przyznam, że pomimo wielkich chęci, nie możemy (\"kadra\" z klubu 4R, czyli krótko mówiąc organizatorzy tras \'zaawansowanych\') zmieniać zasadniczego kształtu wycieczki.

dopuszczamy nawet masowe \"dezercje\" uczestników wycieczki (na piknik, majówkę, wyprzedaż w mijanym markecie, wykopki, niespodziewaną randkę z napotkaną w terenie osobą, itd... :)), ale generalnie prowadzimy grupę z Olsztyna do Olsztyna wg wcześniej promowanego scenariusza.

jest to oczywiście bardzo cenna podpowiedź, aby w kolejnych edycjach Oln.Akt! lepiej uwzględniać lokalne wydarzenia w sąsiednich gminach i traktować je jako główny punkt programu.

pzdr!

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/17 17:39 #230 przez pawel
Replied by pawel on topic O:20 czerwca >> Stawiguda
Mi (jak już wcześniej pisałem) niedługo zaczynają się wakacje i wtedy będę miał wole środy. Lecz nie będzie to w tą środę... nie wiem dokładnie, kiedy, ale najwcześniej w środę za 2 tyg.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/17 14:45 #228 przez krispi
Replied by krispi on topic O:20 czerwca >> Stawiguda
Może ktoś ma czas jeżdzić w środy ok.11.00 na trasy zaawansowane po 70 km? B) Podejrzewam, że niedzielna trasa w większości będzie biegła po lepszym lub gorszym asfalcie, także każdy da radę ! :laugh: A może Panie Pilocie Mirxx\' ie \"zbłądzić\" do Gryżlin na piknik lotniczy ? Podobno ma być duża frajda z tym słynnym lotniczym akrobatą Kairys\' em /patrz dzisiejsza G. Wyborcza/. ;)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/17 10:58 #227 przez barbara4
Replied by barbara4 on topic O:20 czerwca >> Stawiguda
to ja jestem ta \"pani\" z gutkowa :)(miało nie być \"paniowania\") a pawel to moj syn. wybieram się w niedzielę, ale jestem przerażona długością trasy, nie wiem czy dam radę bo ostatnio nie miałam czasu pojeździć rowerem,tylko trochę ćwiczę.
ale muszę się przyznać, że bardzo odpowiada mi atmosfera na tych rajdach, fajni, konkretni i zdycyplinowani ludzie, którzy imponują mi kondycją (np. wyprzedzają \"na luzie\" pod górkę). do zobaczenia na trasie :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/16 22:30 - 2010/06/16 23:05 #225 przez michal4r
Replied by michal4r on topic O:20 czerwca >> Stawiguda
Kolejna porcja zdjęć,które mam nadzieje zachęcą tych jeszcze niezachęconych :P będzie co podziwiać :) Niestety bez miniaturek bo coś mi nie wychodzi ;P

img717.imageshack.us/i/37740115.jpg/
img227.imageshack.us/i/55707893.jpg/
img576.imageshack.us/i/16934788.jpg/
img39.imageshack.us/i/21865249.jpg/
img267.imageshack.us/i/65656329.jpg/
img413.imageshack.us/i/49647717.jpg/
Ostatnia2010/06/16 23:05 edycja: michal4r od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/16 22:00 #224 przez mountez
Replied by mountez on topic O:20 czerwca >> Stawiguda

Trasa na najbliższą wyieczkę przetarta.

Super.
Fajnie, jeśli ponownie bylaby opcja wyboru jazdy choćby fragmentów trasy w \"ostrzejszym\" terenie.
Do zobaczenia w niedziele!

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.178 s.
Zasilane przez Forum Kunena