20 czerwca >> Stawiguda

Więcej
2010/06/16 21:52 #223 przez marcin
Replied by marcin on topic O:20 czerwca >> Stawiguda
Czas i miejsce ustalimy w tygodniu,jak bede pewny na 100% ze pojade,najpunziej w piatek dam znac.Zbiorka na os.Mazurskim o 9.30.Musimy wyjechac o 8.45 i na spokojnie zajedziemy na czas.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/16 21:41 #222 przez pawel
Replied by pawel on topic O:20 czerwca >> Stawiguda
A to, że w drodze powrotnej jest pod górkę. to ma jeden plus: w drodze na rajd jest z górki :P

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/16 21:38 #221 przez pawel
Replied by pawel on topic O:20 czerwca >> Stawiguda
To chyba dobry pomysł... tylko o której się spotkamy, żeby dojechać na czas? Teoretycznie sprawdzałem, gdzie jest ta pętla na os. Mazurskim na Zumi, ale w praktyce nie wiem, ile się tam jedzie. Biorąc pod uwagę to, że zaczyna się to o 9:30 (to oznacza, że mozna być o 9:50 :) ), myślę, że z 40-45 min. wcześniej trzeba by było jechać... a z tym pod górkę... ostatnio wszyscy mieli pod górkę między Łupstychem a Gutkowem :P

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/16 20:54 #220 przez marcin
Replied by marcin on topic O:20 czerwca >> Stawiguda
Wiec nie tylko ja mam pod górke do domu :lol:
Proponuje w takim razie ustawke przed wyjazdem w niedziele,gdzies na Baltyckiej np kolo Kuzni i dalej na zbiórke :)
Poza tobą wiem ze jest jeszcze jedna pani z gutkowa ktora tez brala udzial w rajdach wczesniej.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/16 20:34 #218 przez pawel
Replied by pawel on topic O:20 czerwca >> Stawiguda
A więc, Marcinie, ja także jestem z gutkowa. Moglibyśmy razem jeździć na rajdy :P wtedy nikt się nie zgubi, a poza tym, razem raźniej.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/16 20:10 - 2010/06/16 20:12 #217 przez kazios
Replied by kazios on topic O:20 czerwca >> Stawiguda
smar płynny można olać ;) Nie dojdzie tam gdzie trzeba i wypłynie po tygodniu. Trzeba rozebrać i nasmarować najlepiej specjalnym smarem przeznaczonym do łożysk. Przeczuwam, że po skandii rower był myty myjką ciśnieniową na lotnisku ;) rada na przyszłość, podczas mycia omijać wszystkie smarowane elementy, smar bardzo szybko się wypłukuje
Ostatnia2010/06/16 20:12 edycja: kazios od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/16 19:47 #216 przez marcin
Replied by marcin on topic O:20 czerwca >> Stawiguda
By nasmarowac pedaly raczej trzeba rozkręcac,tak mi sie wydaje,osobiscie nie robilem tego.
Podjedz do serwisu i po sprawie :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/16 19:41 #214 przez marcin
Replied by marcin on topic O:20 czerwca >> Stawiguda
tak,jak widac w opisie :)
to oznacza ze mam zawsze pare kilo wiecej tam i z powrotem ,i zawsze pod gorke w drodze powrotnej do domu :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/16 19:29 #213 przez pawel
Replied by pawel on topic O:20 czerwca >> Stawiguda
A... zapomniałem o jednym: w jaki sposób nasmarować pedały (piasatę?)? Jak próbowałem zalać położony na boku rower smarem (płynnym) i zostawiałem go nawet na kilka godzin, to jak stawiałem rower na koła, wszystko (albo prawie) skapywało na ziemię, a w czasie pedałowania rower okropnie piszczy i skrzypi. Czy żeby smar dostał się do środka, muszę rozkręcić całość?
Proszę o pomoc.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/16 19:15 #212 przez pawel
Replied by pawel on topic O:20 czerwca >> Stawiguda
Cóż... dzisiaj byłem na rowerze i jeszcze czuję efekty Skandii, ale na rower zawsze (prawie) jest czas i uważam, że będę chciał jechać dalej po 70km. Do zobaczenia w niedzielę.
PS
Jesteś z gutkowa?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/16 18:29 #211 przez marcin
Replied by marcin on topic O:20 czerwca >> Stawiguda
Czy bedzie alternatywna droga powrotu to sie okaze w praniu zapewne,jak ktos bedzie chcial przedluzyc rajd to mozna sie dogadac z kims jeszcze chetnym i pojechac dalej,ale czy jestes pewny ze bedzie ci sie chcialo dokladac drogi po 70km? hehe :silly:

Ale bywa tak ze apetyt rosnie w miare je(ż)dzenia :lol:

do zobaczenia w niedziele :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/16 16:32 #210 przez pawel
Replied by pawel on topic O:20 czerwca >> Stawiguda
A będą momenty, w których będzie można wybrać: asfalt czy teren? Może jakaś alternatywna droga powrotu (kilka(-naście) kilometrów więcej)?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/15 23:23 - 2010/06/15 23:33 #209 przez i bike you*
20 czerwca >> Stawiguda was created by i bike you*
Trasa na najbliższą wyieczkę przetarta.
Pobocza poszerzone, wyrwy w drogach zasypane, zakręty wyprostowane, a tamtejsza przyroda podrasowana, podmalowana i wypucowana :)
Jak mówiliśmy ostatnio, dystanse będą raczej zwiększane (choć to nie norma) na kolejnych trasach i akurat na tej \"przejażdżce\" uzbiera się około 70 km.
Poniżej fotki poglądowe z trasy w kolejności mijającej się z chronologią. Na razie, rzecz jasna bez naszego radosnego peletonu :)

Ostatnia2010/06/15 23:33 edycja: i bike you* od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.160 s.
Zasilane przez Forum Kunena