[Mazovia] Szczytno i po Szczytnie

Więcej
2011/07/01 19:49 #2125 przez i bike you*
Replied by i bike you* on topic O:[Mazovia] Szczytno i po Szczytnie
znalezione w jednej z galerii. chłopaki śmigają B)
Załączniki:

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/06/29 10:11 #2113 przez FotoBiker
Replied by FotoBiker on topic O:[Mazovia] Szczytno i po Szczytnie
trasa ze Szczytna była faktycznie szybsza, ale też i było więcej błotka B)
rywalizacja była i czasami jedynie żałowałem, że osoba jadąca przedemną nie miała błotników :laugh:
wg wskazań ja miałem średnią prędkość tylko 24,7 km/h, ale wszystko jest do nadrobienia ;) pozdrower dla wszystkich Mazoviczów i Aktywnych :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/06/27 11:55 - 2011/06/27 12:27 #2111 przez marcin
Replied by marcin on topic O:[Mazovia] Szczytno i po Szczytnie
Gratuluje występu i osiągów :)
Ja poprzestaje na turytycznych wypadach,w trakcie waszego scigania przetarłem sobie ciekawy szlak do Lidzbarka Warm.(zamek tez zwiedziłem).Wyszło 110km i niedzielka pełna wrazeń.
Zyczę dalszych sukcesów na Mazovii i powodzenia na maratońskich etapach :)



PS.Drugie zdj.Mirka daje mi wymówkę dla maratonów hehe,ale jak to sie mówi\"nigdy nie mów nigdy\" moze kiedyś sie skusze na maraton..
Załączniki:
Ostatnia2011/06/27 12:27 edycja: marcin od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/06/27 10:09 - 2011/06/27 10:12 #2110 przez i bike you*
Replied by i bike you* on topic O:[Mazovia] Szczytno i po Szczytnie
Dzięki za założenie wątku o kolejnym maratonie z udziałem ekipy (chociaż nieformalnej) \'zaawansowanych\' rajdowiczów.
Nie samą turystyką człowiek żyje :) Trochę sportu nie zaszkodzi. Wkręca się toto pomiędzy zwoje mózgowe i co jakiś czas pcha do wystartowania :)

GRATULACJE DLA WSZYSTKICH CO DOJECHALI DO METY I ZAGLĄDAJĄ NA TO FORUM!

Trasa faktycznie szybka i w sumie prawie idealna na duże koła i moje oponki. Wg zamanowskich wskazań miałem średnią 28 km/h :side:
Bufety bez zmian bogate, na mecie wyżerka do woli.

Po zajrzeniu w kajecik wiem, że teraz dopiero Ełk pojadę, a potem Toruń i na koniec Łomianki.

Jeszcze dwie foty z prywatnego zbioru:

^ KMarcel i ja.


^ maraton to spore wyzwanie dla sprzętu :)
Załączniki:
Ostatnia2011/06/27 10:12 edycja: i bike you* od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/06/26 21:46 #2108 przez KMarcel
[Mazovia] Szczytno i po Szczytnie was created by KMarcel
Wyścigowa ekipa zaliczyła dziś start w Szczytnie. Ze znajomych twarzy z rajdów dzikich i mniej dzikich widziałem jeszcze Mirka i Grześka. Oprócz tego kilku bliższych i dalszych znajomych.
Wszyscy, którzy się wybierali i zrezygnowali niech żałują. Trasa szybsza w porównaniu do Olsztyna, mniej podjazdów. Mimo to była naprawdę udana i mogła się podobać.
Na mecie największe brawa dla Mirka. Wskoczył do 2 sektora. Jak rozmawialiśmy, niedługo skończy Ci się progres. Zaczniesz wygrywać. Więcej osiągnąć się nie da. :laugh: Grześ też uciekł mi na 4 minuty. Dzielnie się trzymałem, ale po 1/3 dystansu nie byłem w stanie utrzymać tempa. Gratulacje dla Was.

Ja się musiałem trochę pomęczyć na dystansie. Zaraz za startem straciłem bidon i do bufetu ledwo dociągnąłem. Temperatura była spora i suszyło okrutnie. Przed drugim bufetem poratował mnie inny zawodnik i jakoś dałem radę.

Teraz szykuję się na Ełk. Wieliszew nie dla mnie.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.070 s.
Zasilane przez Forum Kunena