Rajd dziki nr 18 : NA GRUNWALD !!!

Więcej
2011/07/17 16:24 #2214 przez marcin
Replied by marcin on topic O:Rajd dziki nr 18 : NA GRUNWALD !!!
Z daleka napewno słabo to wyglądało,mi udało sie wcisnąc blisko pola.Były małe grupki które troche sie poturbowały wzajemnie,zwłaszcza ci co przewalili sie razem z płotem i głosnik za sobą pociągneli :laugh:

Załączam galeryjkę:
picasaweb.google.com/1165144171640781194...er=0&feat=directlink

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/07/17 13:47 #2213 przez .studnikOln.
Replied by .studnikOln. on topic O:Rajd dziki nr 18 : NA GRUNWALD !!!
Wracaliśmy tak samo. A co do zaciętości walk to chyba staliśmy za daleko , bo wyglądało jak starcie anemików z rakiem powieki. Ale bądź co bądź stroje mieli fajnie odpicowane.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/07/17 12:08 - 2011/07/17 12:49 #2212 przez marcin
Replied by marcin on topic O:Rajd dziki nr 18 : NA GRUNWALD !!!
Uff..i po bitwie,a cisza jak makiem zasiał.Nic dziwnego bo cięzki był to bój.Tam i z powrotem było troche ponad setka.Ale warto było tłuc sie na Grunwald.Bitwe po raz pierwszy zobaczyłem w całosci,oprawa muzyczna i lektor zapewniały emocje i wrazenia do samego końca,miałem dobre miejsce bo na samym dole,bezposrednio przy polu walki.Cięzka jazda konna w pędzie widok bezcenny.A i piechota tłukła sie nie na żarty.Rycerze kopali sie i przepychali tak zaciekle ze spora grupa wpadła razem z płotem na widownie przewalając sie wzajemnie,pospadały belki z płotu i kolumna z głosniekiem ciągnąc za sobą kable.Kibice musieli ustapic miejsca rozchodząc sie na boki.Ciekawy widok!

Ale od początku.Na zbiorce drużyna była skromna,szescioosobowa i żadnej niewiasty,one wolały bezpiecznie zostac w domku hehe..
Był pomysł skrócenia drogi do Pawłowa z Mierek polami przez Jemiołowo,niestety mapa wyprowadziła nas w pole kartofli i trzeba było jechac przez Olsztynek.Tam poszliśmy w rozsypke,pojechałem siódemką a reszta zielonym szlakiem i kontakt sie urwał.Z Olsztynka do zjazdu na Pawłowo prawie cały odcinek mozna pokonac nową szosą wyłączoną jeszcze z ruchu,tak wiec szybko i bezstresowo dotarłem na pole bitwy dokładnie o 15.40.
Powrót po 19 bo troche mnie pochłonął klimat bitwy i spacery po obozowisku.Wracałem siódemką,na szczescie było z górki,dwie godzinki i w Olsztynie.
Ciekaw jestem jak wracaliscie z powrotem? Wiem tylko ze o 17 bo smsa odczytałem od studnika.

pechowy skrót z Mierek do Jemiołowa,odwrót z powrotem na Olsztynek



Załączniki:
Ostatnia2011/07/17 12:49 edycja: marcin od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/07/15 21:50 #2211 przez marcin
Replied by marcin on topic O:Rajd dziki nr 18 : NA GRUNWALD !!!
Celna uwaga Grzesiek,ja nie biore pod uwage powrotu pociągiem.Prędzej siódemką lub gdzieś bokami.
W zeszłym roku na siódemce ruch byl tak powolny ze mozna było wiekszosc drogi bezpiecznie pokonac rowerem.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/07/15 21:43 #2210 przez GrzesiekG
Replied by GrzesiekG on topic O:Rajd dziki nr 18 : NA GRUNWALD !!!
Chyba władowanie się do pociągu pełnego turystów jest średnio wykonalne, nie sądzicie? ;)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/07/15 20:49 #2209 przez marcin
Replied by marcin on topic O:Rajd dziki nr 18 : NA GRUNWALD !!!
planowana trasa to prawdopodobnie Bartąg,Gągławki,Stawiguda(wszystko lasami) ze Stawigudy niebieskim szlakiem do Mierek przez Zielonowo i dalej przez Olsztynek do Stębarka zielonym szlakiem drogami polnymi.Z powrotem moza tą sama trasą wracac lub z Olsztynka szybko i bezpośrednio asfaltem ,albo jak Krispi napisał-pociągiem.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/07/15 17:06 #2207 przez GrzesiekG
Replied by GrzesiekG on topic O:Rajd dziki nr 18 : NA GRUNWALD !!!
Jakiś planowany przebieg trasy macie już opracowany?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/07/07 12:22 - 2011/07/07 20:27 #2156 przez krispi
Rajd dziki nr 18 : NA GRUNWALD !!! was created by krispi
16.07.11. o godzinie 12.00 zbiórka na parkingu przed Biedronką przy ul. Bartąskiej i w pełnym rynsztunku bojowym ruszamy na Grunwald wspomóc NASZYCH.
P.S. Możliwy powrót pociągiem z Olsztynka o 18.22.
DO BOJU ! ZJEŻDŻAJ SIĘ KTO MOŻE !
Ostatnia2011/07/07 20:27 edycja: krispi od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.092 s.
Zasilane przez Forum Kunena