24 lipca > Dobre Miasto

Więcej
2011/07/26 22:09 #2276 przez i bike you*
Replied by i bike you* on topic O:24 lipca > Dobre Miasto
mejlik do mnie:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

fotki postaram się wysłać w jakimś rozsądnym terminie ;)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/07/26 11:45 #2274 przez Magdalene
Replied by Magdalene on topic O:24 lipca > Dobre Miasto
i bike you* napisał:
Magda: zdjęć mam oczywiście więcej, ale po powrocie do domu przechodzą one przez ocenę mojego wewnętrznego surowego krytyka (urzęduje w mojej głowie:)) i dopiero wtedy decyduję się na zamieszczanie ich w necie.[/quote]

Rozumiem, cenzura musi być;-)))ale jeśli masz jeszcze jakieś zdjęcia, na których ja jestem to daj znać, podeślę Ci maila i poproszę o przesłanie na pocztę pryw.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/07/26 10:35 #2270 przez i bike you*
Replied by i bike you* on topic O:24 lipca > Dobre Miasto
Ania: tak trzymać!

Magda: zdjęć mam oczywiście więcej, ale po powrocie do domu przechodzą one przez ocenę mojego wewnętrznego surowego krytyka (urzęduje w mojej głowie:)) i dopiero wtedy decyduję się na zamieszczanie ich w necie.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/07/25 21:46 #2267 przez Aniula
Replied by Aniula on topic O:24 lipca > Dobre Miasto
Ja również bardzo dziękuje za miłą atmosferę, zwłaszcza że to mój pierwszy życiowy rajd :) i na pewno będę brała dalej udział :) pozdrawiam, Ania z Dobrego Miasta :)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/07/25 14:39 #2262 przez Magdalene
Replied by Magdalene on topic O:24 lipca > Dobre Miasto
bardzo ciekawe opisy zdjęć;-))) ale wydaje mi się, że robiłeś ich znacznie więcej;-))????

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/07/25 09:30 - 2011/07/25 10:24 #2259 przez i bike you*
Replied by i bike you* on topic O:24 lipca > Dobre Miasto
Jednym krótkim zdaniem: było miło, a razem ze wszystkimi uczestnikami/uczestniczkami na medal sprawiła się pogoda B)
Mieliśmy też rekordową reprezentację płci pięknej, co bardzo cieszy i oby się rozkręcało tak mocno, jak Panie, które na trasie radziły sobie wspaniale.


^ Spotkanie pod CEiIK na Parkowej. Wszyscy na miejscu, Słońce także:)




^ W kościele w Brąswałdzie.


^ Prawdziwa baba pruska na jednym z leśnych skrzyżowań przy szlaku kopernikowskim (na odcinku Bukwałd-Dobre Miasto).


^ Niewiele dalej (ale nieco ukryty w lesie) stoi kamień książęcy (nazwy nie jestem pewien). Kiedyś bowiem, okoliczne lasy miały charakter niemal lasu \"miejskiego\" i mieszkańcy Olsztyna przybywali tu koleją aby realizować ówczesny projekt \"Allenstein.Active!\" :)
Krzysiek tłumaczy, że te kamienie to jednocześnie słupy przekazu energii kosmicznej i pokazuje jak można się do tej trakcji podłaczyć :blink: (sorry, to żacik:))


^ Krótki popas w Cerkiewniku.


^ Brama wjzadowa do Bazyliki Mniejszej w Dobrym Mieście.


^ Dziedziniec.




^ Pod Basztą obronną, zwaną Bocianią. Wśród nas Gospodarz tego miejsca, dla którego jeszcze raz WIELKIE brawa za przyjęcie nas!


^ Jeden z licznych detali wewnątrz Baszty. Mieści się tam Muzum historii Dobrego Miasta.


^ Skwapliwie wszyscy wpisują się do Księgi Pamiątkowej tego miejsca.


^ \"Serdeczne podziękowania za piękną gościnę\".




^ Glotowo.


^ Glotowo.


^ Widok na wnętrze Kościoła (na ile pozwoliła krata w drzwiach :unsure:


^ Piesze zapoznanie z przebiegiem Kalwarii Warmińskiej w Glotowie.


^ A to już meta w Gutkowie.


^ Uczestnicy \"zgrupowania Mątki\", czyli końcówki trasy w nieco dłuższej i forsowniejszej wersji.


^ Mamy kolejnego dokumentalistę wycieczek. SUPER! :)


^ Już w Lesie Miejskim ujawnili się założyciele Klubu Dziurawej Dętki, którzy zaczęli odprawiać swoje rytuały :)


^ W Dobrym Mieście Michał także ujawnił swoje sympatie z tym Klubem ;)

I jeszcze mikro galeria pod hasłem \"Uśmiechajta sie ludziska, to bendzieta w jinternecie!\":





pozdrowienia!
Ostatnia2011/07/25 10:24 edycja: i bike you* od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/07/24 19:57 - 2011/07/24 20:01 #2258 przez FotoBiker
Replied by FotoBiker on topic O:24 lipca > Dobre Miasto
i tak trzymać :) brawa za chęci kontunuowania tego wspaniałego sportu związanego z dwoma kółkami ;)
a tutaj odemnie zdjęcia z trasy
imageshack.us/g/715/dscf3297i.jpg/
jeżeli ktoś chciałby zdjęcie lub zdjęcia w pełnym formacie, chciał/chciała by nie wrzucano jego/jej zdjęć na forum lub tym podobne to piszcie do mnie na maila :)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dzięki wszystkim za rajd i do zobaczenia na następnym B)
pozdrower
Ostatnia2011/07/24 20:01 edycja: FotoBiker od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/07/24 18:30 #2257 przez Magdalene
Replied by Magdalene on topic O:24 lipca > Dobre Miasto
Wielkie dzięki wszystkim \"zapaleńcom\" rowerowym, którzy wpadli na genialny pomysł stworzenia wszelkiego rodzaju rajdów na rowerze!! ;-))Byłam pierwszy raz, dostałam wycisk, ale było fantastycznie!!!!;-))Super ekipa,doskonała organizacja, przesympatyczna atmosfera i super trasa. Polecam wszystkim, którzy jeszcze się wahają:-))ja zamierzam kontynuować rozpoczęte dzieło kształtowania swojej kondycji na rowerze;-))

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/07/21 23:48 #2248 przez i bike you*
Replied by i bike you* on topic O:24 lipca > Dobre Miasto
Pytanie 1: Wycieczka kończy się w Olsztynie ?

tak, powrót od strony Gutkowa, więc meta na ul. Bałtyckiej.

Pytanie 2: O której planowane jest zakończenie?

Około 15:30. sporo zależy od pogody, wystąpienia lub braku nieprzewidzianych sytuacji, ale okolice g. 15:30 są realne.

zapraszamy:)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/07/21 17:43 #2247 przez emcztery
Replied by emcztery on topic O:24 lipca > Dobre Miasto
Witam

Pytanie 1: Wycieczka kończy się w Olsztynie ?
Pytanie 2: O której planowane jest zakończenie?

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/07/21 13:38 #2243 przez i bike you*
Replied by i bike you* on topic O:24 lipca > Dobre Miasto
\"mała\" modyfikacja zaproszenia.
z przyczyn organizacyjnych nie odbędzie się Jarmark \"Ręką Dzieło\" w Dobrym Mieście... :(

reszta informacji aktualna, a pewnie jeszcze jakaś atrakcja dojdzie w tracie wycieczki.

zapraszamy & do zobaczenia!

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/07/17 23:13 - 2011/07/17 23:33 #2216 przez michal4r
24 lipca > Dobre Miasto was created by michal4r
Zapraszamy na kolejną oficjalną wycieczkę Olsztyn aktywnie, której głównym celem będzie VII Letni Jarmark Sztuki i Rękodzieła w Dobrym Mieście. Ponadto odwiedzimy „Basztę Bocianią” oraz pobliską Kalwarię Warmińską w Głotowie. Na rzecz ciekawej wycieczki z pewnością zapracuje także Przyroda, malownicze pola, lasy, jeziora , łąki…to wszystko czeka na nas już 24 lipca (niedziela)
Start o godzinie 9:30 przed budynkiem CEiK-u ul. Parkowa 1 , dystans około 75 km
Rajd poprowadzi Michał Żmijewski , Przewodnikiem będzie Krzysztof Rowiński

Uczestnicy wycieczki mogą wziąć udział w szeregu konkursach:
- \"Rowerowa Rodzina\"- co najmniej 2-osobowa reprezentacja rodziny otrzyma książeczki do gromadzenia potwierdzeń udzialu w kolejnych rowerowych imprezach Olsztyn.Aktywnie! i JAdę, NIE TANKUJĘ
- najbardziej aktywny uczestnik Olsztyn.Aktywnie!. Kolejne książeczka do gromadzenia potwierdzeń udziału we wszystkich (dowolnych) imprezach Olsztyn.Aktywnie!
- konkurs sklepów Olimp, gdzie po każdej wycieczce można wylosować jedną z pięciu koszulek Olsztyn.Aktywnie! Są to bdb jakościowo koszulki Nike z krótkim rękawem z \'oddychającego\' materiału. Podstawą udziału będą kupony Olimpu rozdawane przez organizatorów wycieczki. Kupon upoważnia także do dokonania zakupów w Olimpie z rabatem 20%! Na wykorzystanie kuponu mamy 7 dni od danej wycieczki.


Ostatnia2011/07/17 23:33 edycja: michal4r od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.154 s.
Zasilane przez Forum Kunena