27 czerwca > Warmińskie kapliczki

Więcej
2010/06/28 10:39 #328 przez barbara4
Replied by barbara4 on topic O:27 czerwca > Warmińskie kapliczki
dzięki za świetny rajd, aż miło popatrzeć na zdjęcia zadowolonych uczestników B)
I tutaj trochę \"wazelinki\" - bardzo lubię te rajdy - świetna \"obstawa\", prowadzący wybierają ciekawe trasy, zamykający i medyk obserwują czy wszystko jest ok. JESTEŚCIE THE BEST. Dlatego szczególne podziękowania dla Was.
Dziękuję również za wspaniałe towarzystwo uczestników, nowe znajomości, uczestnicy są pozytywnie zakręceni i towarzyscy. do zobaczenia na następnych wypadach. :cheer:

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/28 00:32 - 2010/06/28 00:59 #327 przez i bike you*
Replied by i bike you* on topic O:27 czerwca > Warmińskie kapliczki
póki w oficjalnej galerii Oln.Akt! nie pokazują się fotki z bieżących tras, podrzucam kilka zdjęć tutaj. kolejność raczej chronologiczna.
dzięki za udział w wycieczce :)


^ nad jez. Żbik (Tyrsko), a zdaje się, że nawet powinno być to opisane odwrotnie.

^ przed Gutkowem

^ Gutkowo

^ Gutkowo-Mątki

^ Gutkowo-Mątki

^ Łomy, Rezerwat Kamienna Góra

^ Rezerwat

^ Teatr Węgajty

^ wnętrza Teatru

^ miły widok z okna : )

^ do Węgajt

^ Godki


^ Wrzesina


^ fatalnie przygotowana droga wiodąca.... oznakowany szlak rowerowy


i jeszcze seria pozdrowień (mam nadzieję, że dobrze interpretuję te gesty i nie są one próbą zasłonięcia twarzy czy wezwaniem aby schować sobie gdzieś ten aparat :) )
Ostatnia2010/06/28 00:59 edycja: i bike you* od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/27 22:01 #326 przez mountez
Replied by mountez on topic O:27 czerwca > Warmińskie kapliczki

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/27 18:23 #325 przez Sam
Replied by Sam on topic O:27 czerwca > Warmińskie kapliczki
No i po rajdzie :) Tak w ogóle witam. Wojciech z tej strony ;) To kiedy znowu jedziemy ? :D

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/27 16:38 - 2010/06/27 17:15 #323 przez kot
Replied by kot on topic O:27 czerwca > Warmińskie kapliczki
i po rajdzie
i naprawdę zmęczony wróciłem
ale było super
i tak sobie patrzę że na następny trzeba długo czekać :(
Ostatnia2010/06/27 17:15 edycja: kot od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/26 21:52 #320 przez i bike you*
Replied by i bike you* on topic O:27 czerwca > Warmińskie kapliczki
o właśnie :)
osobiście, takie nastawienie lubię najbardziej :)
i oczywiście bardzo odpowiada mi dotychczasowe nastawienie szanownej Pogody wobec nas :)

do jutra.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/25 21:22 - 2010/06/25 21:23 #319 przez marcin
Replied by marcin on topic O:27 czerwca > Warmińskie kapliczki
Pogoda na niedziele zapowiada sie obiecująco,ma byc cieplo i slonecznie :lol:
Zanosi sie na kolejny pogodny rajdzik wiec smarujemy maszyny i jedziemy! :)
Ostatnia2010/06/25 21:23 edycja: marcin od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/23 19:55 #309 przez i bike you*
Replied by i bike you* on topic O:27 czerwca > Warmińskie kapliczki
Podczas wycieczki odwiedzimy także siedzibę Teatru Węgajty (jeśli zastaniemy Gospodarzy na miejscu:) >> www.free.art.pl/teajty/pliki/tresc.php?go=1

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/22 18:44 #305 przez pawel
Replied by pawel on topic O:27 czerwca > Warmińskie kapliczki
Ja jestem bardzo chętny do przedłużenia trasy. Jeśli tylko ktoś to poprowadzi :) Do zobaczenia w niedzielę.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/21 21:26 #296 przez marcin
Replied by marcin on topic O:27 czerwca > Warmińskie kapliczki
krispi napisał:

P.T. Organizatorów : a możeby tak \"wylongować\" trochę rajd ...

Dobry pomysl z tym wypadem na Kajny,ja bym sie pisal na to :) tylko jest troche nie po drodze bo z Mątek na Kajny trzeba jechac ta sama drogą tam i z powrotem.Co innego gdyby rajd biegl w odwrotną strone(mapa ktora pokazal bike you) wtedy byloby bardziej na rekę moim zdaniem.

Druga opcja jest taka ze mozna zorganizowac dziki rajd w tamte strony w innym terminie np za 2tyg. Poczatek przykladowo w gutkowie,potem na Mątki,Kajny i dalej przez Barkwede w strone Brąswaldu(stary kosciol i cmentarz)i dalej na Olsztyn przez stare Redykajny ;) . Po drodze jest jeszcze pare atrakcji.Troche znam tamte okolice i mysle ze to bylaby ciekawa opcja. A trasa do uzgodnienia :) Pomyslimy moze na nastepnym spotkaniu za tydzien :lol:

pozdro,Marcin

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/21 19:43 #295 przez krispi
Replied by krispi on topic O:27 czerwca > Warmińskie kapliczki
Możnaby tak : I i III niedziela miesiąca rajdy krótkie a II i IV niedziela długie lub odwrotnie. Jestem za a nawet przeciw, właściwe podkreślić.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/21 19:39 #294 przez i bike you*
Replied by i bike you* on topic O:27 czerwca > Warmińskie kapliczki
1. zmiana terminu na sobotę prawie na pewno spowodowałaby kłopoty dla wielu wielu osób.
2. przyznaję, że jeszcze nigdy w Olsztynie nie odbywał sie tak rozwinięty cykl wycieczek i jeszcze nigdy nie było podziału na dwa warianty trudności tras.
kwestie, które sygnalizujecie wychodzą \"w praniu\", bo wcześniej trudno było przewidzieć np. konieczność \"rozdzielania\" rodzin aby wszyscy byli w stanie się przejechać w ramach Oln.Akt!.
za kilka m-cy będziemy bogatsi o te doświadczenia i na pewno w miarę możliwości (organizacyjnych, finansowych, kadrowych) weźmiemy je pod uwagę.
3. wiemy, że jest super/hiper/ekstra, ale oczywiście czekamy także na kolejne sygnały o niedociagnięciach :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/21 19:39 #293 przez krispi
Replied by krispi on topic O:27 czerwca > Warmińskie kapliczki
P.T. Organizatorów : a możeby tak \"wylongować\" trochę rajd w najbliższą niedzielę by zobaczyć arcydzieło inżynierii pruskiej, czyli słynny taran wodny z XVIII wieku w Kajnach. Czynny do dziś.PZDR

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/21 14:36 #290 przez kazios
Replied by kazios on topic O:27 czerwca > Warmińskie kapliczki
Fajnie, że kolejny wyjazd jest tak szybko ale z drugiej strony szkoda, ze następny z kolei jest dopiero w drugiej połowie lipca. Trzeba będzie jakoś zapełnić lukę :)
Do zobaczenia za tydzień

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

  • grzelex
2010/06/21 12:49 #288 przez grzelex
Replied by grzelex on topic O:27 czerwca > Warmińskie kapliczki
Może musimy trochę \"ponękać\" organizatora o zmianę tego od przyszłego roku :-)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/21 12:24 #287 przez KMarcel
Replied by KMarcel on topic O:27 czerwca > Warmińskie kapliczki
To jest właśnie największy ból. Pokrywanie się rajdów \"długich\" z \"krótkimi\" Z chęcią pojechał bym rajd długi, ale dzieciaki nie dadzą rady szybkościowo i odległościowo. Podejrzewam, że nie ma możliwości zmiany terminów rajdów np. na sobotę. W takim wypadku jadę z dzieciakami rajdy krótkie.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

  • grzelex
2010/06/21 10:02 #286 przez grzelex
Replied by grzelex on topic O:27 czerwca > Warmińskie kapliczki
Ja wybiorę się bardzo chętnie. Szkoda tylko, że terminy długich porywają się z rodzinnymi, bo rodzina nie pojedzie na długi, a ja spędzam czas bez rodziny, więc nie wiem czy nie będę musiał jeździć na zmianę :-)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/21 09:51 - 2010/06/21 09:54 #285 przez i bike you*
27 czerwca > Warmińskie kapliczki was created by i bike you*
Ok, myślę, że tydzień wystarczy aby chętni do kolejnego wspólnego wyjazdu nabrali tej chęci jeszcze więcej, a wśród niechętnych pojawiła jednak się ochota na przejażdżkę trasą \"długą-zaawansowaną\" :)
Tym razem pojedziemy tropem warmińskich kapliczek oraz odwiedzimy Rezerwat \"Kamienna Góra\".

Oto przebieg trasy i ukryte pod chorągiewkami fotki z przejazdu kontrolnego:
www.orientolsztyn.cba.pl/rowery/wycieczki/oak.html

Trasa będzie się nieco różniła od przedstawionej, dzięki czemu odwiedzimy Godki i Wrzesinę.
Ostatnia2010/06/21 09:54 edycja: i bike you* od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.155 s.
Zasilane przez Forum Kunena