Rajd dziki nr 2 - chillout w Pluskach.Uwaga zmiana

Więcej
2012/01/11 02:18 #3231 przez kr0peczka
mxc, podpaliłeś nam małe ognisko na forum, hehe, ale nie wracajmy już do tematu.

Wszyscy mamy nauczkę na przyszłość - ważmy słowa dwa razy, zanim cokolwiek napiszemy, bo pewne rzeczy mogą zostać odebrane przez innych niezgodnie z naszą intencją i stać się zarzewiem ognia.

I koniec kr0pka :silly:

Weekend wg prognoz rzeczywiście zapowiada się zimowo i pogodnie, więc ja również mam nadzieję, że jakaś mądra głowa zapoda coś ciekawego :woohoo: .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/01/10 20:40 #3230 przez marcin
Podobno nadchodzi zima,przynajmniej jej zaczątki.
Jeśli wierzyc prognozom,w wekend temperatura ma byc minusowa,jakiś snieg i słońce ma sie pojawic,no i ciśnienie na dobrym poziomie.Czyli warto gdzieś wyskoczyc i pogonic w niepamięc tą burze którą wywołałem.

Nieważne kto,gdzie,kiedy i jak,najważniejsza wspólna radośc z aktywnego wypoczynku,także niech ktoś coś wymysli na wekend i jazda szukac tej zimy :)

PS.kr0peczka przepraszam za gafe,i ten bałagan który sie zrobił.
Pozdro

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/01/09 17:53 #3229 przez marcin
Nikogo nie krytykowałem ani nie miałem zamiaru nic sugerowac.
Głupio wyszło,ale trudno mleko sie wylało :S

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/01/09 13:17 - 2012/01/09 15:41 #3228 przez kr0peczka
Ojoj się porobiło...

Zabawię się w moderatora i zamykam wątek, bo ta dyskusja do niczego dobrego nie doprowadzi :S

PS. Wrzućcie lepiej coś ciekawego na kolejny weekend.
PS 2. Krysia - ikonki bywają dwuznaczne.
Ostatnia2012/01/09 15:41 edycja: kr0peczka od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/01/09 12:54 #3227 przez krispi
Nie ,,piłem\'\' do nikogo konkretnego. Więcej szacunku miejmy dla samych siebie i zrozumienia.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/01/09 12:02 #3226 przez Leszko
\"I kto to mówi?\"
Co to za cytat? Zresztą co za durne pytanie.
\"Kto z Was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamień\". To też cytat tyle, że z Nowego Testamentu. Ja na tym forum tylko raz spotkałem się z wpisem moim zdaniem przekraczającym granice dobrego smaku. I nie był to wpis Marcina.
Ze swojej strony mogę tylko zapewnić, że jeżeli kogoś uraziłem swoimi wpisami, to nie miałem takich intencji i po prostu PRZEPRASZAM. A w ramach samokrytyki mowię: mea culpa i obiecuję poprawę.
PS.Buziaczki Kryspi,buziaczki

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/01/09 10:28 #3225 przez Krysia
Krispi no ja znam lepsze sposoby na rozładowanie handry i w ogóle Cię nie rozumiem. Z tego co widzę Marcin sobie zażartował po prostu. ŻART heloł;-)
rozumiem, że trzeba zawsze pisać: uwaga żartuję, bo już ikonki nie wystarczają?;-)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/01/09 09:06 #3224 przez krispi
Tak a\' propos !
Nie sądźmy abyśmy sami nie byli sądzeni - jak mawiają ,,towarzysze\'\' za Starego Testamentu. Forum jest dla wszystkich i każdy może w nim zamieścić to co chce, oczywiście w granicach dobrego smaku, rozsądku i przyzwoitości, i nie ,,najeżdżajmy\'\' na siebie, że krótko, że ognisko, że basen ... itp. Nie zaproponowałeś kolego/koleżanko nic w zamian, więc nie krytykuj tego, w chwili obecnej, ,,aktywniejszego\'\', bo ta krytyka zaraz wróci do Ciebie i jak się będziesz czuł? Nie podoba Ci się, nie bierz udziału albo w następnym terminie zaproponuj coś bardziej ,,professional\'\' i wtedy zobaczymy jaką będziesz miał frekwencję /krysia będzie zawsze - natural virtual, he, he !/. I to by było na tyle, jak mawiał profesor Stanisławski, choć pewnie i tak za dużo ale mam chandrę i tutaj sobie choć trochę ulżyłem.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/01/09 08:11 #3223 przez Krysia
Leszek trzynastka napisał:

Krysiu poprzyj mnie !!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:[/quote]
TAK!!!
Tzn teraz już prawie mi się udało wstać!
Ale o 2 w nocy mnie koleżanka zbudziła i potem jak już zasnęłam to zaraz zadzwonił budzik, więc go wyłączyłam :laugh:

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/01/08 21:59 #3222 przez marcin
Ups,chyba sie troche naraziłem :)
To nie miało byc złośliwe he

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/01/08 21:46 - 2012/01/08 21:48 #3221 przez kr0peczka
mxc napisał:

... tłuc kilometry, odwiedzać ciekawe miejsca i odkrywać nowe szlaki...
I to jest żelazne motto,podstawa rajdów dzikich,nic dodac nic ując :whistle:
Baseny zostawmy dla ryb :laugh:



mxc, ale nikt cię nie zmuszał do wizyty na basenie, a trasę można było swobodnie ukształtować i wydłużyć, by wszyscy byli zadowoleni z jej przebiegu.

Z niecierpliwością czekam na Twoją propozycję trasy, z pewnością dużo bardziej fascynującą od mojej.
Ostatnia2012/01/08 21:48 edycja: kr0peczka od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/01/08 21:23 #3220 przez marcin
kr0peczka napisał:

... tłuc kilometry, odwiedzać ciekawe miejsca i odkrywać nowe szlaki...


I to jest żelazne motto,podstawa rajdów dzikich,nic dodac nic ując :whistle:
Baseny zostawmy dla ryb :laugh:

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/01/08 21:13 #3219 przez marcin
Jeśli chodzi o godziny zbiórek to najlepsza będzie godz.9:00

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/01/08 15:05 - 2012/01/08 15:10 #3218 przez Leszko
I jak tu wierzyć kobietom ? Miało być tak pięknie, pełny relaks. Jakuzzi, zjeżdzalnie, gorące źródła. I co, figa z makiem. Na szczęście wykazałem rewolucyjną czujność i po prognozie pogody w piątek wieczorem rozpakowałem basenową torbę i zrezygnowałem z sobotniego rajdu. Prognoza jak zwykle się nie sprawdziła, a ja żałowałem, że nie pojechałem. Pluskania co prawda nie było, ale ta gorąca czekolada i zupka. Na fotkach widać to rozanielenie na twarzy Kr0peczki i skupienie u Sulivii. :( ;)
Na koniec apel do przyszłych organizatorów: dni stają się coraz dłuższe i można spotykać się już trochę póżniej, a nie w środku nocy.
Krysiu poprzyj mnie !!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Ostatnia2012/01/08 15:10 edycja: Leszko od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/01/07 21:54 #3217 przez marcin
Pogoda dzisiaj rzeczywiście była dobra do jazdy,jednak zamiast pluskania wybrałem solowy wypad w Kudypskie lasy,jez.Wulpińskie,Dorotowo i Muchorowo(tamże przypadkiem miałem okazje popatrzec na prawdziwe polowanie i trofea myśliwych,za zgodą leśniczego rzecz jasna).

PS. A widze że karnawałowe nastroje wam sie udzialiły,ha.
Za tydzien może jakieś mocniejsze uderzenie w teren?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/01/07 20:04 - 2012/01/08 09:35 #3216 przez kr0peczka
No i po rajdziku. Pogoda była znośna, towarzystwo w sumie też ;-)

Na starcie 4 osoby: Sulivia, pawelr, Dziadek i ja.
Start nieco opóźniony z powodu moich wczorajszych eksperymentów z czyszczeniem łańcucha i problemami z jego ponownym spięciem, ale całe szczęście pawelr i Dziadek znali się na rzeczy lepiej ode mnie, hehe (jeszcze raz słowa pochwały!).

Do Plusek pocięliśmy Niborkiem. Gdzieś w lesie przed Pluskami dołączył do nas spóźnialski i jeszcze nieco zaspany darekw, z którym i tak za chwilę się chwilowo pożegnaliśmy - nie planując wizyty na basenie wybrał się na samotną eksplorację otoczenia jez. Plusznego i wykręcił dodatkowe 30 km.

No i tyle dobrego. Cóż… Ku naszemu niezadowoleniu pluskającego celu rajdu osiągnąć się nie udało, gdyż ubiegł nas autokar wypełniony druzjami zza naszej północnej granicy, którzy skutecznie zatorowali wejście, przejście i pewnie basen również.

A nam na pocieszenie zostały nam jedynie (ale za to jakie pyszne!) gorąca czekolada i ciepłe zupki w lokalnej, sympatycznie urządzonej Restauracji Złoty Strug.

Drogę powrotną nieco wydłużyliśmy zahaczając jeszcze m.in. o okolice Nowej Wsi.

Kilometraż ok. 65 km. Powrót na obiadek koło 15.30.

Kilka zdjęć autorstwa Dziadka i moich:


Ekipa tuż przed Pluskami


Tu jeszcze uśmiechnięci i nieświadomi, że chillout\'u nie będzie :laugh:




A tu już Złoty Strug. Nudziło nam się w oczekiwaniu na zamówienie :) kto odgadnie ukryte elementy? :)


Jak ciepło...





Wreszcie coś ciepłego!


Pamiątkowa fotka pożegnalna (na pewno tu jeszcze wrócimy!)


W rezydencji Kazika - ale z nas nieloty, hehe

I eta wsio.
Ostatnia2012/01/08 09:35 edycja: kr0peczka od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/01/07 08:53 - 2012/01/07 09:00 #3215 przez marcin
i bike you* napisał:..nie obyło się oczywiście bez rowerowych wstawek..

Znalezisko niemal archeologiczne,masz nosa do rowerów!
Ciekawe czy mijalismy ten rower jadąc tamtędy w zeszłym tygodniu :laugh:
Ostatnia2012/01/07 09:00 edycja: marcin od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/01/07 01:47 #3214 przez i bike you*
Nawet mnie skusiło piątkowe zaproszenie na basen, ale jak zmiana terminu już została zatwierdzona, to nie bojąc się deszczu pocisnąłem z buta przetrzeć ścieżki wzdłuż samiutkiego brzegu Łyny od Mostu Justusa do Elektrowni Wodnej. Specjalnych opadów nie odczułem przez niemal 5 godzin wędrówki :P

Spacer spacerem, a nie obyło się oczywiście bez rowerowych wstawek:
www.rowerowy.olsztyn.pl/nasz/325-wspomnienie-dwukolowca.html

Sobotni, poranny termin mi niestety nie pasuje...

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/01/06 17:52 #3213 przez kr0peczka
Czy ktos z osob wybierajacych sie jutro mialby pozyczyc (na jutro) karte pamieci SD? Moja odmowila wspolpracy...

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/01/06 16:03 #3212 przez sulivia
Nie mamy się co martwić. Grunt to pozytywne nastawienie :) . Przecież i deszcz i woda w basenie są jednako mokre :P . A więc, do zobaczenia jutro, bez względu na aurę :P

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.123 s.
Zasilane przez Forum Kunena