Rajd dziki nr 10:Czy bociany są już w Żabim Rogu!?

Więcej
2012/03/25 22:23 #3519 przez geodeta
Krecilem na samym poczatku wiec chociaz z kawalka bedzie filmik.......ale komp mi padl a na ipadzie nie umiem za bardzo nic skleic......trzeba cierpliwie poczekac az pan w serwisie wreszcie zrobi.ostatnio mowil, ze bedzie \"jutro\".

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/03/25 21:23 #3518 przez marcin
geodeta filmy kręciłeś?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/03/25 12:56 #3517 przez Krysia
Zauważyliście jak dzisiaj wieje? :woohoo:

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/03/25 11:13 #3516 przez Katja
Cudna trasa :* Do zobaczenia na następnym rajdzie :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/03/25 10:34 - 2012/03/25 10:51 #3515 przez krispi
Parę fotek widzianych ,,oczyskami\'\' dziadka :

Ekipa po ,,wypakowaniu się\'\' z pociągu.

Na trasie w okolicach Bogaczewa.

Tamże ...

... i jeszcze ...

... pierwsze przebiśniegi ...

... był czas na wiosenne wygłupy ...

... jak i na chwilę zadumy ...

... oraz plażowanie ...

... i pozowanie ...

... chwila oddechu ...

,,słaba\'\' płeć !?
Ostatnia2012/03/25 10:51 edycja: krispi od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/03/24 21:02 - 2012/03/24 21:59 #3514 przez marcin
Kolejny bardzo udany rajd,choc nie dla wszystkich jak sie okazało,trzymam kciuki za Leszka.
Na rower wskoczyłem po 7ej i ruszyłem do Żabiego przez Węgajty,Szałstry i Mostkowo gdze czekał już honor .Do Mostkowa dotarłem prawie na kapciu dzięki mojej \"magiczej pompce\" która zamiast dawac to zabiera,nie szło koła napompowac a tylko straciłem troche na czasie,ostatecznie dojechaliśmy idealnie na czas.

A propo Inscenizacji w Jonkowie,zostaliśmy z majkelem na dłużej i moim zdaniem było super,pomimo okrojonego budżetu impreza była lepsza niż w tamtym roku.Wojska ciekawie atakowały sie na polu ,było bardzo głośno od huku i kanonady armat.Na koniec prezentacja poszczególnych oddziałów przed widownią i wojacy zebrali gromkie brawa.Podobało mi sie i nie żałuję że do domu dotarłem dopiero o 17ej.

Jak mówił krispi,bocianów nie spotkaliśmy,ale można było wypatrzec żurawie,zające skakające i przydrożne krowy,no i żaby :side:

kilka fotek



jez.Narie

Bocianów sie nie doczekaliśmy.

i jeszcze obrazek z bitwy w Jonkowie
Załączniki:
Ostatnia2012/03/24 21:59 edycja: marcin od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/03/24 20:18 #3513 przez Krysia
krispi napisał:
Na Napoleoniadę dotarliśmy na czas, szkoda tylko, że z roku na rok, wypada coraz skromniej, o ile, oczywiście, się nie mylę. [/quote]
eee, wiesz co ona od zawsze była lipna, dlatego nawet na 5 minut nie zostałam. Widziałam 2 lata temu i starczy;-)
Co innego Grunwald-tam to jest naprawdę fajne widowisko.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/03/24 18:55 #3512 przez krispi
Obawy IBY całkowicie bezzasadne co do transportu. Pociąg zajechał na dworzec typu dyliżans (jak ja go nazywam) lub kurnik (jak mxc go zwie) i swobodnie nasza 17-stka do niego się zapakowała, oczywiście rozbita na dwie podgrupy, które zaatakowały ,,przód\'\' i ,,tył\'\'. Także w komforcie dotarliśmy do Żabiego Rogu, gdzie czekali na nas już ,,schłodzeni\'\' po 46 km ,,przejażdżce\'\', mxc i honor. Tak więc w składzie 19-sto osobowym ruszyliśmy na objazd jez. Narie i dalej na Napoleoniadę do Jonkowa. Mimo upartego wyglądania, żadnego bociana żeśmy nie ,,zoczyli\'\', za to żab, całkiem, całkiem. Już migrują i giną na drodze. Pogoda słoneczna, drogi suche, widoki na jezioro przepiekne, także jechało się z dużą przyjemnością. Niestety w Pojeziercach wydarzył się poważny incydent i jeden z kolegów musiał rajd zakończyć (ale o szczegółach niech sam się wypowie), w każdym bądź razie wszyscy życzymy mu wszystkiego najlepszego. Na Napoleoniadę dotarliśmy na czas, szkoda tylko, że z roku na rok, wypada coraz skromniej, o ile, oczywiście, się nie mylę. W sumie lwia część, oprócz dwóch ,,harpaganów\'\', przejechała ponad 80 km, oczywiście, dla ,,zdrowotności\'\'. Reszta na fotkach. Pozdrowienia dla wszystkich ! I do następnego ...

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/03/24 18:53 #3511 przez Krysia
różowe!!!;-))))))

A tak na serio dzwonił ktoś może do Leszka?Mam nadzieję, że to nie był złamany obojczyk;(((((

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/03/24 18:44 - 2012/03/24 21:19 #3510 przez bruno
Trasa z Żabich Udek do porannego pkt zbiórki \"południowców\":

>> Mapa - Trasa <<


ps.
1.koszulki: co byscie chcieli na nich i w jakiej kolorystyce?
Ostatnia2012/03/24 21:19 edycja: bruno od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/03/24 06:08 #3509 przez marcin
Pociągi pospieszne lepiej omijac szerokim łukiem,bo cena za przejazd z rowerem też przyspiesza skutecznie ciśnienie u człowieka,cenią sie jakby to pięciogwazdkowy wagon był.No chyba że nie ma wyjscia i pośpiech jest ostatecznoscią. Jesli chodzi o miejsca dla roweru to też bywa różnie,jechałem pewnego razu z Kętrzyna do Ol i w składzie pospiesznym nie było wagonu z przedziałem dla rowerów,za to były chyba trzy haki w korytarzyku przy drzwiach.
Wg mnie zdecydowanie łatwiej jest wozic rower zwyczajnym szynobusem lub starą poczciwą skm-ką tzw kurnikiem :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/03/23 23:39 - 2012/03/23 23:41 #3508 przez i bike you*
ech, mam nadzieję, że nie namieszałem zbyt dużo, ale w tym celu wchodzę na forum, aby dzielić się swoimi doświadczeniami ;) mam WIELKĄ nadzieję, że nie będę miał racji w temacie szynobusu.

do Elbląga i z poworotem jechałem pośpiesznymi, które akurat miały piękne przestrzenie dla rowerów.



i jaki ładny widok przez okno :)



konduktor nie potrafił powiedzieć jak to wygląda przy osobowych kursach obsługiwanych przez szynobusy.
Załączniki:
Ostatnia2012/03/23 23:41 edycja: i bike you* od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/03/23 22:38 #3507 przez honor
geodeta napisał:

Jest szansa, ze ktoś będzie miał latki? Właśnie wróciłem do domku i \"super,wzmocniona opona \" wytrzymała 70km i mam kiche. Pomozecie?


Pomożemy!

krispi dzięki :) .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/03/23 21:46 #3506 przez krispi
honor - dostaniesz cynk co i jak, do zoba jutro.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/03/23 21:07 #3505 przez geodeta
Jest szansa, ze ktoś będzie miał latki? Właśnie wróciłem do domku i \"super,wzmocniona opona \" wytrzymała 70km i mam kiche. Pomozecie?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/03/23 17:09 #3504 przez honor
Szkoda gdyby wycieczka nie wypaliła w pierwotnie planowanej formie. Jeśli nie wsiądziecie do szynobusu to proszę o informację od kogoś z ekipy bo będę już w połowie trasy do Żabiego rogu. Najwyżej zawrócę i się gdzieś spotkamy.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/03/23 12:55 #3503 przez krispi
IBY zdeprymował mnie tymi ,,pociągami pod specjalnym nadzorem\'\', więc jak się nie uda ,,wsiąść do pociągu byle jakiego\'\', to pokręcimy się w okolicach pola bitwy w Jonkowie i dla chętnych ... napoleonka, tfu, Napoleoniada o 15.30. A jak się uda ,,wsiąść ...\'\' to na Napoleoniadę i tak zdążymy z rajdu zjechać. Wszystko zaplanowane i po trasie, tylko ten ,,pociąg ...\'\' ale się zobaczy.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/03/23 12:18 #3502 przez Krysia
Dzięki, czyli tak jak myślałam, więc do jutra!
Taka pogoda, że grzech w domu siedzieć.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/03/23 11:15 #3501 przez kr0peczka
Wg mapki ok 75 km.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/03/23 10:53 #3500 przez geodeta

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.147 s.
Zasilane przez Forum Kunena