Rajd dziki nr17-Do Gietrzwałdu jak za dawnych lat

Więcej
2016/09/20 08:50 #7044 przez Darek
Jest takie stare chińskie przysłowie: „Uważaj o czym marzysz bo może się spełnić”. Nieopacznie napisałem o tym piasku, no i oczywiście było sucho i miejscami jechaliśmy w piaskownicy. Osobiście mi to nie przeszkadza, ale cały czas musiałem odpowiadać na pytania, „towarzyszy drogi”, którzy koniecznie musieli mnie zapytać – dlaczego chciałem piasku ? Jakby tego było mało, w powrotnej drodze na chwile zatrzymałem się, aby zrobić zdjęcie, no i grupa gdzieś się rozpłynęła w gęstym lesie. Mimo pogoni, razem z nowym kolegą Tomkiem nie udało się. Las połknął 20 rowerzystów i przeniósł ich w inne miejsce i w innym czasie, dojechaliśmy do plaży miejskiej –
nie ma.
Link do paru zdjęć goo.gl/photos/oGUsLm4ZFvFXF5Ap6
Za tę wiadomość podziękował(a): Maro, Sławek

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/09/19 10:18 - 2016/09/19 10:21 #7043 przez Maro
Łałłł bo nie wiem jak określić inaczej frekwencję na wczorajszym rajdzie. W wycieczce wzięło udział 24 rowerzystów :). Zgodnie z planem przez Gronity udaliśmy się do Gietrzwałdu. Pierogów co prawda nie zastaliśmy w związku, że za wcześnie dotarliśmy na miejsce, jeszcze nie były ugniecione. Krótki odpoczynek przy kawie i pączku. Następnie udaliśmy się w drogę powrotną do Olsztyna przez Szelągowo i Łupstych. Na moim liczydle wyszło 40 kilometrów. Łącznie z Grzesiem dziękujemy za udział w wycieczce i zapraszamy na kolejne ps: jeździmy na rowerach cały rok :)

Załączniki:
Ostatnia2016/09/19 10:21 edycja: Maro od.
Za tę wiadomość podziękował(a): Wisia, m@riusz, Sławek, Hitah

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/09/17 13:25 #7041 przez Darek
Czy będzie tak jak kiedyś,....... po piachu i pod górkę???

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/09/15 07:57 - 2016/09/15 10:53 #7040 przez Maro
Zapraszamy na kolejny rajd dziki "Do Gietrzwałdu jak za dawnych lat" tytuł rajdu nieprzypadkowy bo kierujemy rajd do wszystkich dzikusów ale głównie do tych co zrobili sobie przerwę w wyprawach razem z nami. Może jechać każdy kto da radę przejechać dystans około 60 km. Tempo spokojne - rekreacyjne, będzie to wycieczka a nie wyścig. Rajd poprowadzi Grzesiek "Energa". Zbiórka w niedzielę 18 września 9:00 pętla autobusowa Kortowo II koło stadniny koni. Pojedziemy przez Gronity, Naglady do Gietrzwałdu, tu popas w Domu Pielgrzyma (sprawdzimy jak smakują swojskie pierogi) powrót szlakiem muszelki. Zjeżdżać się kto może.
Ostatnia2016/09/15 10:53 edycja: Maro od.
Za tę wiadomość podziękował(a): Wisia, Hitah, Mila

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.071 s.
Zasilane przez Forum Kunena