MikoBajki 2016

Więcej
2016/12/13 01:41 #7164 przez i bike you*
Replied by i bike you* on topic MikoBajki 2016
Tak jak zapraszałem do wyjazdu, tak skorzystałem z własnego zaproszenia :)
Mając świadomość, że pośród padającego deszczu najtrudniej jest zebrać się w sobie i wyjechać z domu spodziewałem się, że może nikt nie zechce się wypuszczać na kilkugodzinne moknięcie. Jednak porządne błotniki z chlapaczem, dobra kurtka i spodnie oraz zimowe buty kolarskie pozwoliły mi wierzyć, że nie będzie tak źle. I rzeczywiście nie było, zwłaszcza, że starałem się omijać błotniste drogi polne i leśne, a w Bartągu dołączył do mnie... czekoladowy Mikołaj :)

Ogólnie, misja została wykonana, worek prezentów dowieziony, a tradycja "MikoBajkowych" odwiedzin w Domu Dziecka w Gryźlinach podtrzymana, zatem będzie do czego wracać w przyszłym roku :)

Tak to w skrócie wyglądało:


^ Wycieczce towarzyszyła woda, duuużo wody :) Tutaj jej dodatkowa porcja płynąca w Łynie przez Bartąg.


^ A tutaj woda w jednym z bezkresnych drogowych jeziorek znajdujących się wprost na trasie.


^ Mikołaj uparł się, aby obejrzeć szaro-burą panoramę w okolicach Gągławek :)


^ Zwyczajowe zdjęcie w zwyczajowym miejscu ;)


^ Kolejna porcja dodatkowej wody. Tym razem jez. Dłużek.


^ Jesteśmy na miejscu.


^ Podsumowanie RekreAKCJI w Gminnym Ośrodku Kultury w Stawigudzie.
W Waszym imieniu tam byłem - kawał tortu zjadłem i kawę wypiłem :)
Za tę wiadomość podziękował(a): sulivia, Maro, Hitah

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/12/02 19:57 - 2016/12/02 20:46 #7154 przez i bike you*
MikoBajki 2016 was created by i bike you*
Zbliżają się Mikołajki, zatem zapraszam na tradycyjne MikoBajki :)

Proponuję skierowanie się na teren zaprzyjaźnionej gminy Stawiguda, gdzie odwiedzimy 2 miejsca, w których będą wyczekiwać MikoBajków. Start w sobotę (10.12) o 9:00 pod Biedronką na ul. Bartąskiej.

Najpierw zawieziemy łakocie do Domu Dziecka w Gryźlinach, (który poznaliśmy w poprzednim roku), a następnie
zawitamy do Stawigudy na podsumowanie tegorocznej RekreAKCJI. Tu będzie czekał poczęstunek i okazja do błyskawicznych wspominek z całego sezonu. Spotkanie w Stawigudzie rozpoczyna się o 12:00, więc komu nie pasuje poranna jazda do Gryźlin, niech od razu zjawia się w Gminnym Ośrodku Kultury.

Powrotny wyjazd do Olsztyna planuję na około 13:30.

UWAGA!
a) Aby prezentów nam nie zabrakło, proszę o indywidualny przywóz dowolnych ilości wszelkich słodyczy na start wycieczki. Tam szybko dokonamy pakowania mikołajkowego worka.

b) Wykonuję pamiątkowe szprychówki z tej wycieczki, które będzie można nabyć za składkowe 5 zł, więc weźcie sakiewki z drobnymi ;)

Poprzednia wycieczka MikoBajków wyglądała tak: forum.aktywnie.olsztyn.eu/forum/9-rajdy-...dzikie-mikolaje-2015

Załączniki:
Ostatnia2016/12/02 20:46 edycja: i bike you* od.
Za tę wiadomość podziękował(a): Maro

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.095 s.
Zasilane przez Forum Kunena