Rajd dziki nr 29 Paczka dla przyjaciela

Więcej
2017/11/20 20:07 - 2017/11/20 20:10 #7476 przez jarek3325
Replied by jarek3325 on topic Rajd dziki nr 29 Paczka dla przyjaciela
19 listopada br. odbył rajd do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Tomarynach. Mimo nie sprzyjających warunkach atmosferycznych na zbiórce w Kortowie zjawiło się 7 osób: 6 bikerów i jedna bikera. Jechaliśmy przez Gietrzwałd, Woryty, Tomaryny. Schronisko przygotowano nam ciepłą kawę i herbatę. Tam przekazaliśmy puszkę z pieniędzmi, które zbieraliśmy w czasie podsumowania Klubu Turystyki Rowerowej przy OZ PTTK Michelin oraz uczestników niedzielnego rajdu do Tomaryn. Razem pokonaliśmy 70 kilometrów. Jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim którzy wrzucili jakikolwiek grosz do puszki na rzecz schroniska w Tomarynach.
Załączniki:
Ostatnia2017/11/20 20:10 edycja: jarek3325 od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/11/14 12:21 - 2017/11/14 12:36 #7475 przez jarek3325
Rajd dziki nr 29 Paczka dla przyjaciela was created by jarek3325
19 listopada 2017 roku w niedzielę Klub Turystyki Rowerowej przy OZ PTTK Michelin Polska S. A. organizuje wraz z miłośnikami w/w klubu czyli dzikusami rajd pod tytułem Paczka dla czworonożnego przyjaciela do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Tomarynach. Zbiórka o godzinie 8.30 przy Biedronce na osiedlu Generałów. Drugim miejscem spotkania o godzinie 9.00 będzie pętla autobusowa Kortowo II koło stadniny koni. Jedziemy przez Gronity, Śródkę. Schronisko w Tomarynie przewiduje Bieg na 6 łap z pupilami schroniska.Zapraszamy wszystkich chętnych. Schronisko przygotuje nam ciepłą herbatę i kawę. Dystans około 60 kilometrów.

ps: Po pierwsze zabieramy ze sobą światełka na rower, około 15.30 zaczyna się ściemniać.
Po drugie wczoraj dzwoniłem do schroniska w Tomarynach i powiedzieli mi że nie chcą karmy marketowej, ponieważ mają tam schorowane zwierzęta i wolą kupić sami karmę specjalistyczną. Dlatego w czasie rajdu dokonamy wśród uczestników kwestę a zebrane pieniądze przekażemy bezpośrednio schronisku w Tomarynach. Po trzecie nie będziemy dźwigali na plecach czy w sakwach dodatkowego ciężaru, zważywszy że warunki w lesie są trudne.
Ostatnia2017/11/14 12:36 edycja: jarek3325 od.
Za tę wiadomość podziękował(a): Maro, Hitah

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.077 s.
Zasilane przez Forum Kunena