Rajd dziki nr 40 Paczka dla przyjaciela

Więcej
2018/11/12 21:54 - 2018/11/12 21:55 #7700 przez jarek3325
Rajd dziki nr 40 Paczka dla przyjaciela was created by jarek3325
18 listopada 2018 roku w niedzielę Klub Turystyki Rowerowej przy OZ PTTK Michelin Polska S. A. organizuje wraz z miłośnikami w/w klubu czyli dzikusami rajd pod tytułem Paczka dla czworonożnego przyjaciela do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Tomarynach. Zbiórka o godzinie 8.30 przy Biedronce na osiedlu Generałów. Drugim miejscem spotkania o godzinie 9.00 będzie pętla autobusowa Kortowo II koło stadniny koni. Jedziemy przez Gronity, Śródkę. Schronisko w Tomarynie przewiduje Bieg na 6 łap z pupilami schroniska.Zapraszamy wszystkich chętnych. Schronisko przygotuje nam ciepłą herbatę i kawę.

P. s: Po pierwsze zabieramy ze sobą światełka na rower, około 15.30 zaczyna się ściemniać.
Po drugie wczoraj dzwoniłem do schroniska w Tomarynach i powiedzieli mi że nie chcą karmy marketowej, ponieważ mają tam schorowane zwierzęta i wolą kupić sami karmę specjalistyczną. Dlatego w czasie rajdu dokonamy wśród uczestników kwestę a zebrane pieniądze przekażemy bezpośrednio schronisku w Tomarynach. Każdy ofiarodawca otrzyma tzw. szprychówki. Po trzecie nie będziemy dźwigali na plecach czy w sakwach dodatkowego ciężaru, zważywszy że warunki w lesie są trudne.
Załączniki:
Ostatnia2018/11/12 21:55 edycja: jarek3325 od.
Za tę wiadomość podziękował(a): Maro, Hitah

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.053 s.
Zasilane przez Forum Kunena