Rajd dziki nr 9 "Rowerowy Dzień Kobiet”

Więcej
2019/03/10 09:51 #7744 przez Maro
Garść fotek z rajdu"Rowerowy Dzień Kobiet”autorstwa Darka Jav Kos, miłego oglądania: photos.google.com/share/AF1QipNnbc8cdEW-...YndyejFDb1J0ZElvcXV3

Załączniki:

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2019/03/10 09:39 - 2019/03/10 09:40 #7743 przez Darek
Replied by Darek on topic Rajd dziki nr 9 "Rowerowy Dzień Kobiet”
Fajnie było wczoraj być razem z okazji Dnia Kobiet. Nie wiedziałem, że może być taki radosny i towarzysko dynamiczny. Wiem, że to wszystko dzięki Wam, dziewczyny. Bez Was czas nie byłby taki jaki jest. Zawsze jesteście takie ….. takie jakie jesteście i nie można przy Was stać obojętnym. Jesteście nieodgadnione jak ….. jak wiosenny poranek otoczony mgłą tajemniczości jaki będzie dzień, nieodgadnione, jak … jak przemówienia Dawida Podsiadły kiedy odbiera nagrody, nieprzewidywalne jak Marzena zostająca naszą „Dziewczyną Roku” i zaskakujące jak Iza kiedy zdjęła swoją pilotkę i jednym potrząśnięciem włosów zamieniła się w Sandre Bullock. Jesteście po prostu sobą.
PS. Pozostałe zdjęcia u Marka
Załączniki:
Ostatnia2019/03/10 09:40 edycja: Darek od.
Za tę wiadomość podziękował(a): Maro

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2019/03/08 17:42 #7742 przez Maro
Niezależnie od pogody rajd nie zostanie odwołany, w najgorszym wypadku udamy się prosto na ognisko. Miejsce jest zadaszone więc na głowę nie będzie kapało.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2019/03/07 18:38 - 2019/03/07 18:40 #7741 przez Maro
Zaproszenie od Marzeny na rajd: "Mam przyjemność zaprosić wszystkie kobietki DZIKUSKI na „Rowerowy Dzień Kobiet”.Startujemy w sobotę 9 marca o 10:00 spod fontanny w Parku Centralnym. Trasa oraz dystans zostaną ustalone na zbiórce, adekwatnie do panujących warunków pogodowych. (Około 40 km:-)).W programie mamy ognisko w okolicach Olsztyna.
ps. Panowie DZIKUSY zapraszamy obowiązkowo z goździkami i pończoszkami"

Załączniki:
Ostatnia2019/03/07 18:40 edycja: Maro od.
Za tę wiadomość podziękował(a): Hitah

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.119 s.
Zasilane przez Forum Kunena