wnioski na sezon 2011

Więcej
2011/01/12 09:32 - 2011/01/12 09:34 #1178 przez i bike you*
Replied by i bike you* on topic O:wnioski na sezon 2011
podrowienia z frontu ;) :
olsztyn.gazeta.pl/olsztyn/1,105348,89337...ie__park_linowy.html

proszę o oklaski w ramach poklepania po pleckach :)
Ostatnia2011/01/12 09:34 edycja: i bike you* od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/10/20 00:23 #841 przez i bike you*
Replied by i bike you* on topic O:wnioski na sezon 2011
temat Dobrego Miasta jest zaklepany :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/10/19 19:13 #838 przez marcin
Replied by marcin on topic O:wnioski na sezon 2011
Mozna powtorzyc niektore trasy,zwlaszcza ze napewno bedą nowi uczestnicy w przyszlym sezonie.
Oczywiscie powtarzając przetarty juz szlak warto cos pozmieniac,zmodyfikowac,dolozyc itp..
Organizatorzy napewno cos wykombinują ;)
Mam nadzieje ze bedzie trasa do Dobrego Miasta
pzdr

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/10/18 17:40 #829 przez krispi
Replied by krispi on topic O:wnioski na sezon 2011
Jasne ! Wiesz przecież, że ta sama trasa jechana ,,na odwyrtkę\'\' jest już inna. Inna jest też na wiosnę, latem a najpiękniejsza...jesienią (nawet jak jest mróz a tak było ostatnio, ruszaliśmy przy -5 st.C).

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/10/18 09:29 #827 przez i bike you*
Replied by i bike you* on topic O:wnioski na sezon 2011
czyli rozumiem, że powtórki udanych tras Wam odpowiadają?
tych oficjalnych i tych dzikich?

to byłoby ok, ponieważ jestem przekonany, że przejechanie tej samej (lub tylko nieco zmodyfikowanej) trasy choćby \"w drugą stronę\" już byłoby czyms nowym. a do niektórych wycieczek na pewno warto powrócić.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/10/17 19:52 - 2010/10/17 20:01 #824 przez marcin
Replied by marcin on topic O:wnioski na sezon 2011
Propozycja nie do odrzuceniana sezon 2011! Po mega udanym rajdzie dzikim do Glotowa i Dobrego Miasta,doszlismy do wniosku ze warto bylo by wlączyc taka trase do programu oficjalnego.
Napewno warto zobaczyc Kalwarie Warmiską,pozatym my,rowerzysci z Olsztyna mamy wstepne zaproszenie do odwiedzin i zwiedzenia Bocianiej Baszty w Dobrym Miescie.
Gospodarz tej Baszty napewno nas przyjmie,ugości i opowie bardzo ciekawe historie zwiazne z Dobrym Miastem i okolicą ;)
Tak więc prosimy o pozytywne rozpatrzenie tego pomyslu ;)
Ostatnia2010/10/17 20:01 edycja: marcin od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/10/15 16:57 #820 przez i bike you*
Replied by i bike you* on topic O:wnioski na sezon 2011
dzisiaj mieliśmy pierwsze, bardzo wstępne & robocze spotkanie w sprawie sezonu 2011.
dzięki Waszej aktywności w tym wątku, a jeszcze bardziej dzięki podzieleniem się dobrymi pomysłami podczas wycieczkowych rozgaworów mamy nadzieję na zrealizowanie kilku z nich :)

na razie żadnych konkretów, ani nawet mglistych zapowiedzi nie mogę przedstawić, ale ogólny obraz raczej malowany jest w różach niż szarościach ;)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/09/27 20:49 #731 przez pawel
Replied by pawel on topic O:wnioski na sezon 2011
HURRAA!!

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/09/27 20:35 #727 przez krispi
Replied by krispi on topic O:wnioski na sezon 2011
Widać, że grupa \"długorajdowców\" się zgrywa i krystalizuje, należałoby pomyśleć o rajdach weekendowych, z noclegiem. W województwie jest kilka miejsc wartych zobaczenia, szkoda tylko, ze to relikty \"inżynierii pruskiej\" a nie naszej np.Wilczy Szaniec, Mamerki, twierdza Boyen, Stańczyki, piramida w Rapie itp. Na stronach olsztyńskich stowarzyszeń rowerowych czytałem opisy takich wypraw organizowanych oczywiście bardziej prywatnie, w niewielkiej obsadzie. Możnaby skorzystać z tych doświadczeń. Mapa w dłoń i jazda ! Wszystko przed nami. Aktywni gromkie hurraa !

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/09/27 16:57 #720 przez pawel
Replied by pawel on topic O:wnioski na sezon 2011
Moje uwagi:

-krótsze przerwy (15-minutowa przerwa to ciut za długo jak na postój \'przysklepowy\'), bo \'stygniemy\' i \'zastajamy się\'

-na kilku ostatnich rajdach (oprócz źródeł Łyny, ale to nieoficjalny rajd) nie było tych etapów, w których grupa dzieliła się na rowerzystów \'asfaltowych\' i \'terenowych pędzących\'

-jak byliśmy na festynie w... chyba Gadach (tam, gdzie ta wiedźma była), trzeba pochwalić organizatorów za pyszne żarło i podziękować \'załatwiaczom posiłku\'

-może jakaś delikatna sugestia na reklamach, że doszły rajdy długie, czy coś takiego

chyba wszystko, może później coś jeszcze dopiszę. Ogólnie, bardzo udany pomysł z rajdami długimi.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/09/27 15:36 #719 przez kot
Replied by kot on topic O:wnioski na sezon 2011
oj oj ja za takie pomysły to usłyszałem że są przecież jeszcze rajdy krótkie :) :cheer: :laugh: :woohoo:

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/09/27 07:21 #718 przez krispi
Replied by krispi on topic O:wnioski na sezon 2011
Tak na szybko i na świeżo : jak dla mnie wszystko było O.K. z drobnymi uwagami : zaczynać wcześniej rajdy, ćwiczyć mniej przerw \"sklepowych\" we wioskach, utrzymać pomysł połaczenia rajdu z imprezami w okolicznych miejscowościach(Sętal, Frączki, Gady, Brąswałd itp.), ustalić średni czas trwania rajdu i mniej więcej tego się trzymać, by wiedzieć o której powrót do domu.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/09/26 23:09 #717 przez i bike you*
wnioski na sezon 2011 was created by i bike you*
hej!
11 oficjalnych imprez mamy za sobą, a ile przed nami... to zależy głównie od naszej pomysłowości i zaangażowania :)

jak w każdym porządnym projekcie, tak w Oln.Akt! w najbliższym czasie odbędą się spotkania podsumowujące tych kilka miesięcy wypełnionych rowerową rekreacją dla \'zaawansowanych\'.

wiele uwag, pytań i pomysłów już od Was usłyszałem i na pewno jako \"koordynator tras zaawansowanych\" przedstawię je gdzie i kiedy potrzeba.

jeśli macie coś jeszcze w zanadrzu, nie zdążyliście nam (czyli \"kadrze\" z Klubu 4R W-M PTTK) tego przedstawić albo w ostatnim czasie wpadliście na jakiś pomysł to piszcie o tym śmiało w tym wątku.
chodzi mi np. o to, które elementy wycieczek były ok, a które trzeba udoskonalić lub usunąć z programu, które trasy można powtórzyć bez zmiany, a które rejony zostały do tej pory zupełnie pominięte, jak powinniśmy informować Olsztyniaków o akcji, jak powinna wygladać inauguracja sezonu 2011, a jak jej koniec, itd., itd...


*) nagrodami za aktywność w tym temacie będzie urzeczywistnienie najciekawszych (oraz osiągalnych logistycznie i finansowo :) ) pomysłów.
*) szanse realizacji wynoszą 50/50 :)
założyciel niniejszego wątku nie ponosi odpowiedzialności za realizację tego oraz jakichkolwiek innych zobowiązaniań :)
pretensje proszę zgłaszać w założonym przez siebie wątku \"precz z koordynatorem!\" :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.083 s.
Zasilane przez Forum Kunena