RAJD DZIKI NR 7 ,,EKSPLORACJA JEZ. KOŚNO''

Więcej
2010/11/10 18:07 #945 przez pawelr
Pogoda jest w kratkę więc na jutro wypada bez deszczu , ale zgadzam się , że jeśli z rana będzie kropiło to nie jedziemy.
ps. mój stalowo-aluminiowy rumak wrócił z gabinetu odnowy (nowy łańcuch , zębatki , przerzutka i parę innych rzeczy), więc trzeba go w tym tygodniu wypróbować.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/11/10 16:05 - 2010/11/10 16:06 #944 przez marcin
Racja,lepiej przelozyc.Ja bym proponowal pojechacc w wekend pod warunkiem ze nie bedzie chlapy.
Ostatnia2010/11/10 16:06 edycja: marcin od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/11/10 13:41 #942 przez krispi
Pogoda jak na razie nie nastręcza optymizmem. Po dzisiejszym sprawdzeniu na www.pogodynka.pl okazało się, że jednak jutro ma popadywać a lepsza pogoda, bo bez opadów i trochę słońca, ,,przesunęła się\'\' na niedzielę. Także, jeśli będzie padało, nawet trochę, to jutrzejszy rajd trzeba będzie odłożyć albo ,,przesunąć\'\' na np. sobotę, czy niedzielę. Jaka jest wola ludu ?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/11/09 21:03 #940 przez marcin
Nastawiam sie pozytywnie,byle pogoda byla znosna.
W Pajtunskim Młynie jeszcze nie bylem,to mam powod zeby jechac.Poza tym nad Kośnem po drodze do pajtun jest sarnia ląka i uroczysko(rozlewisko) w Mendrynach ok 2km od szosy Olsztyn-Pasym.
Jade uzbrojony w aparat,moze trafi sie jakis zwierz na tych rozlewiskach ;)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/11/08 22:46 #939 przez i bike you*
Replied by i bike you* on topic O:RAJD DZIKI NR 7 ,,EKSPLORACJA JEZ. KOŚNO''
eeeh, zgłaszam (już tradycyjną) absencję...

niepodległościowo wybieram się do stolicy.
i to w dodatku bez bika.

niech nam tylko tego dnia nic mokrego nie pada na głowę!

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/11/08 22:14 #938 przez marcin
Jesli dziadek znowu wlączy \"3 prędkosc kosmiczną\" po asfalcie to niewiem czy ja podołam hehe ;) zamierzam jechac,dam znac w srode.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/11/08 21:50 #937 przez krispi
Na specjalne życzenie ,,pawlar\'\' zapraszam na ,,niepodległościową\'\' eksplorację jeziora Kośno i okolic. Zbiórka 11.11.10. o 8.00 na pętli autobusowej przy kościele w Jarotach. Trasa ca.60 km, na wyraźne żądanie ,,dziadka\'\' ma biec asfaltami (ma dość błota po ostatnim rajdziku a sanie ni hu, hu, nie chciały go wieść). Na zbiórce dokładny przebieg trasy ustali, jak zwykle, ,,dziadek\'\', mam jedynie nadzieję, że uwzględni Pajtuński Młyn na rzece Kośnie w drodze powrotnej (miejsce warte zwiedzenia z akcentami historycznymi). Po analizie prognoz pogodowych ma nie padać jedynie w czwartek 11-stego i w sobotę 13-stego, w sobotę ma być nawet listopadowo-słonecznie. W związku z powyższym wskazane są propozycje od towarzystwa, jak spędzić ten słoneczny (?), sobotni dzień. Ze względów taktyczno-tyłowych zbiórka musi być o 9.00, trasa ca. 60 km. Jeśli nikt nic nie zaproponuje do czwartkowego wieczoru, to ja mam coś interesującego w zanadrzu ale szczegóły w czwartek wieczorem na forum. PZDR.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.079 s.
Zasilane przez Forum Kunena