W sobotę inauguracja „Olsztyn. Aktywnie!

Więcej
2011/03/16 07:45 #1419 przez Adri2n
„Budzimy się na wiosnę!” to hasło przewodnie pierwszego wydarzenia związanego z inicjatywą „Olsztyn. Aktywnie!”. W tym roku projekt rusza z nowymi dyscyplinami jednak najważniejszą dla nas wiadomością jest to, że rowery będą wciąż jednym z najsilniejszych ogniw tych działań. Wśród rajdów krótkich rodzinnych oraz długich, czyli zaawansowanych znajdzie się również miejsce dla rowerzystów, chcących podnosić poziom adrenaliny podczas walki z grawitacją. Znane z lat ubiegłych „Otwarte warsztaty z kolarstwem ekstremalnym” odbywające się na terenie Bikepark Wąwóz w tym roku wyjadą również na trasy nowopowstałego „Systemu Tras Rowerowych” w Lesie Miejskim.
Aby podkreślić ważność wydarzeń rowerowych na rzecz całego projektu oraz zamanifestować naszą obecność, a w ten sposób zadbać o przyszłość olsztyńskich rowerzystów Zapraszamy wszystkich Kolarzy Ekstremalnych wraz z Rodzinami na sobotnią (19.03.2011) inaugurację projektu „Olsztyn. Aktywnie!”, która odbędzie się w okolicach Mostu Jana. Na miejscu wiele atrakcji, a wśród nich pamiątkowe zdjęcie, a także rozmowy na temat odbudowy Bikepark Wąwóz. Jeżeli zależy Ci na przyszłości kolarstwa grawitacyjnego w Olsztynie – Zapraszamy!!!

UWAGA! W związku z tym, że wspólny wjazd rowerzystów na Most Jana zapoczątkuje uroczystą inaugurację projektu „Olsztyn. Aktywnie!” oraz będzie transmitowany na żywo przez TVP INFO na antenie ogólnopolskiej, będziemy w sposób zorganizowany zbierać wszystkich chętnych do uczestnictwa w wydarzeniu. Posłuży temu przejazd przez całe miasto zainicjowany przez Mirka Arczaka - od Jarot przez Nagórki, Podgrodzie, Śródmieście, a dołączać do nas będzie można dosłownie w każdej chwili. Przemieszczamy się według poniższego harmonogramu, a punktem docelowym będzie Wysoka Brama:
12:20 spotkanie na pętli autobusowej przy ul. Jarockiej (naprzeciwko budynku kościoła)
12:30 skrzyżowanie al. Sikorskiego z ul. Wańkowicza
12:40 skrzyżowanie ul. Synów Pułku z ul. Krasickiego
12:45 skrzyżowanie ul. Pstrowskiego z ul. Wyszyńskiego
13:00 skatepark w Parku im. J. Kusocińskiego
13:10 zbiórka pod Wysoką Bramą oraz zorganizowany wjazd na Most Jana na sygnał telewizji.
Zapraszamy wszystkich rowerzystów! Mile widziane akcenty związane z kolarstwem ekstremalnym (kaski), a także koszulki z logiem Bikepark Wąwóz. A już po inauguracji pierwszy rajd długi, którego celem jest \"Napoleoniada\" w Jonkowie. Do zobaczenia!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.029 s.
Zasilane przez Forum Kunena