Ol.Akt. Kolarstwo grawitacyjne # 2 14.04.2012

Więcej
2012/04/13 12:55 #3601 przez Adri2n
Informacja dla kolarzy szukających mocniejszych wrażeń! Kolejne spotkanie pt. treningi kolarstwa grawitacyjnego w ramach akcji „Olsztyn. Aktywnie!” już jutro tzn. w sobotę 14.04.2012. Startujemy o godzinie 10:00 z pod CEiK-u (Ul. Parkowa 1, Pętla Jakubowo), a potem ruszamy w stronę Bikepark Wąwóz. Tam przez kolejne trzy godziny w sposób całkowicie bezpieczny, pod okiem opieki instruktorskiej oraz medycznej będziemy podnosić poziom rowerowej adrenaliny! Początkujący zdobywają umiejętności na torze Pumptrack, a zaawansowani sprawdzają się na torze Dual. W godzinach 10:30 – 12:30 będzie funkcjonował elektroniczny pomiar czasu (fotokomórka). Ilość przejazdów nieograniczona. Pomiar powtórzymy pod koniec sezonu abyście mogli zmierzyć swoje postępy. Pamiątkowa foto-relacja nazajutrz po imprezie. Słoneczna (a przynajmniej sucha) pogoda gwarantowana ;) Zapraszamy !!!


Jak się ubrać?

Luźny strój oraz obuwie sportowe.

Co zabrać ze sobą:

- sprawny rower MTB (jeżeli ktoś nie posiada odpowiedniego sprzętu istnieje możliwość nieodpłatnego wypożyczenia na czas treningów);

- coś do jedzenia;

- podstawowy serwis gwarantuje Centrum Rowerowe Olsztyn ( www.roweryolsztyn.com ) także narzędzi i dętki nie musimy zabierać (ale drobne na części zamienne tak).

Dojazd:

g.co/maps/p24mj

Wydarzenie na Facebook-u: www.facebook.com/events/422782117735138/

WAŻNE: Proszę przybyć 15 minut przed startem treningu aby spokojnie wpisać się na listę obecności, która będzie potwierdzeniem znajomości regulaminu wydarzenia (dostępny na stronie www.aktywnie.olsztyn.eu oraz www.krank.pl ) oraz podstawą do udziału oraz ew. skorzystania z ubezpieczenia NW. Niepełnoletni mogą brać udział w treningu tylko z wypełnionym oświadczeniem od prawnego opiekuna (dostępne w załączniku nr 1 do regulaminu). Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Młodszych zapraszamy z rodzicami.

Serdecznie zapraszamy!

Prowadzący:

Adam Dowgird, Mateusz Kownacki

Obsługa medyczno/techniczna:

Krystian Pszczoła i Łukasz Gabiński

Aby dowiedzieć się jak było podczas poprzednich treningów polecamy zajrzeć na strony: www.aktywnie.olsztyn.eu oraz www.krank.pl , a także na nasz fanpage Facebook: WKR FAN Team.

Zapraszamy również do wstąpienia w szeregi Stowarzyszenia Warmiński Klub Rowerowy FAN, które skupia pasjonatów różnego rodzaju kolarstwa. Szczegółowe informacje w dziale „Dołącz do nas!” na krank.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.030 s.
Zasilane przez Forum Kunena