Kolarstwo grawitacyjne trening nr 3 - 13.05.2012

Więcej
2012/05/10 16:47 - 2012/05/10 16:58 #3717 przez Adri2n
„Chcesz wypowiedzieć wojnę grawitacji? Downhill, Dual, Dirt, Freeride – sprawdź, a poczujesz, co znaczy podwyższony poziom adrenaliny we krwi!”. Nie rzucamy słów na wiatr! Przed nami trzeci trening kolarstwa grawitacyjnego w ramach akcji „Olsztyn. Aktywnie!” oraz „JAdę, NIE TANKUJĘ”, podczas którego będziecie mogli (dosłownie) polatać! Oczywiście na rowerach :)

Absolutnie początkujących zapraszamy o godzinie 10:00 pod CEiK w Jakubowie, a później w godzinach 10:15-13:00 bezpośrednio do Bikeparku Wąwóz. Na miejscu czekać na Was będzie instruktor, opieka medyczna, fotograf, rowery, kaski i ochraniacze do wypożyczenia. To wszystko abyście w bezpieczny sposób zaczęli swoją przygodę z kolarstwem grawitacyjnym!

Dla zaawansowanych mamy alternatywną atrakcję. Dzięki wsparciu nowego partnera jakim jest kampania „Jadę, NIE TANKUJĘ” ( www.jadenietankuje.pl ) mogliśmy pozwolić sobie na odrobinę ekskluzywności dlatego podczas niedzielnych warsztatów zaopiekuje się Wami Dominik Szymański znany jako Mop czyli instruktor z warszawskiego Burn Dirtparku, a jego zadaniem będzie nauczenie Was sztuczek na potrzeby konkursu Top Rider (więcej informacji na www.burndirtpark.pl ). Kolejnym rodzynkiem będzie relacja filmowa autorstwa Maćka Millera, którego dotychczasowe produkcje możecie obejrzeć na www.vimeo.com/maciekmako . Spotykamy się o godzinie 11:30 pod sklepem Rast w Kortowie. Do godziny 14:30 będziemy walczyć z grawitacją na okolicznych hopach (step-up oraz dirt Brzeziny). Jeżeli ktoś chce wypożyczyć sprzęt zapraszamy wcześniej do Bikepark-u Wąwóz.

Do zobaczenia !!!

Podstawowy serwis gwarantuje Centrum Rowerowe Olsztyn ( www.roweryolsztyn.com ) także narzędzi i dętki nie musimy zabierać. O szczegółach treningu dla poszczególnych grup przeczytacie na www.krank.pl .

Wydarzenie na Facebook: www.facebook.com/events/310460655701407/

Serdecznie zapraszamy!

Prowadzący:

Dominik Szymański i Mateusz Kownacki

Obsługa medyczno/techniczna:

Krystian Pszczoła i Jasiek Cirut

Aby dowiedzieć się jak było podczas poprzednich treningów polecamy zajrzeć na strony: www.aktywnie.olsztyn.eu oraz www.krank.pl , a także na nasz fanpage Facebook: WKR FAN Team.

Zapraszamy również do wstąpienia w szeregi Stowarzyszenia Warmiński Klub Rowerowy FAN, które skupia pasjonatów różnego rodzaju kolarstwa. Szczegółowe informacje w dziale „Dołącz do nas!” na stronie www.krank.pl .
Ostatnia2012/05/10 16:58 edycja: Adri2n od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.027 s.
Zasilane przez Forum Kunena