Trasa Fit Olsztyn Mazovia 2012

Więcej
2012/04/08 00:50 #3564 przez TomaszK
TomaszK odpowiedział w temacie: O:Trasa Fit Olsztyn Mazovia 2012
Aktualnie w lasach panuje masowa wycinka, takie sytuacje są prawie wszędzie więc zachowajmy spokój. Zobaczymy w jakim stanie pozostawią las przed maratonem.

Co do tematu dystansu FIT, w okolicach Bruchwałdu powinieneś z 300m przed leśniczówką odbić w prawo, w leśną drogę, zaczynają się tam malownicze tereny. Do Kaborna nie wjeżdżamy, jest tam trochę kręcenia i trudno wytłumaczyć. Przy pierwszych wypadach w te strony błądziłem jeżdżąc w kółko po swoich śladach :).

Za tydzień zrobimy oficjalny trening po tej trasie więc zapraszam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/04/07 18:06 #3563 przez marcin
marcin odpowiedział w temacie: O:Trasa Fit Olsztyn Mazovia 2012
Sezon na wycinke w lasach trwa w najlepsze,pozostaje tylko miec nadzieje że sami drwale ogarną jako tako scieżki i drogi które są zawalone gałęziami bo nikt inny raczej tego nie zrobi za nich.
Wracałem dziś z nieoficjalnego objazdu trasy Mega i potwierdzam że w wielu miejscach panuje bajzel na scieżkach.

Scieżka wzdłuż butrynówki do Zazdrości też jest w wielu miejscach nieprzejezdna.
Załączniki:

Więcej
2012/04/07 15:09 #3562 przez footbaleiro
footbaleiro odpowiedział w temacie: O:Trasa Fit Olsztyn Mazovia 2012
Faktycznie, cała okolica jest potwornie rozjechana przez dzielnych drwali i ich duże zabawki. Co gorsza, nie wygląda to tak, jakby mieli na dniach kończyć dzieło zniszczenia. Oby do początku maja udało się nieco ogarnąć ten bałagan

Więcej
2012/04/06 22:21 - 2012/04/06 22:26 #3561 przez Pawelec
Pawelec stworzył temat: Trasa Fit Olsztyn Mazovia 2012
Witam wszystkich rowerzystów!
Przejechałem dzisiaj trasę Fit tegorocznej Mazovii i chciałbym się podzielić moimi wrażeniami i zadać kilka pytań głównie do TomaszK:)
Wiele odcinków jest w fatalnym stanie przez wywóz drzewa z lasu. Czy będą one w jakiś sposób wyrównane?
Najtragiczniejszy jest odcinek od ścieżki Zazdrość do Kołpak. Szkoda, że tak rozjeździli bardzo fajną ścieżkę prowadzącą np do Kielar.

Kolejne pytanie to: W którym miejscu trzeba skręcić za Rykowcem w lewo? Na skrzyżowaniu w Wygodzie? Chodzi mi o te skrzyżowanie gdzie prawa odnoga prowadzi do Nowej Wsi.

Według mnie trasa miejscami może okazać się kłopotliwa ze względu na piach. Aczkolwiek nie jest zbyt wymagająca i myślę, że dla średnio wprawionych będzie w sam raz:) Zamieszczam ślad gpx\'a ale wydaje mi się, że popełniłem w jednym miejscu błąd.Pozdrawiam
www.endomondo.com/workouts/qL4d_7-ohiA
Ostatnio zmieniany: 2012/04/06 22:26 przez Pawelec.

Czas generowania strony: 0.594 s.
Zasilane przez Forum Kunena