Super akcja.

Więcej
2010/10/06 13:59 #784 przez ewa2266
Replied by ewa2266 on topic O:Super akcja.
Szkoda, że już się skończyło.Było super.
Dziękujemy za to co było, prosimy o jeszcze.
Wielkie dzięki.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/10/04 08:44 #770 przez Helena
Replied by Helena on topic O:Super akcja.
Milan napisał:

Mam nadzieję, że będzie nam dane spotkać się z Państwem także w przyszłym roku.


Spływy były super.
Nikt lepiej nie zrobi spływów tak jak PTTK.
A wiec Panie Milanie do zobaczenia w przyszłym roku.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/10/01 19:51 #761 przez Milan
Replied by Milan on topic O:Super akcja.
Witam
Ciesze się niezmiernie, że akcja spodobała się uczestnikom. Owszem trzeba przyznać, że pogoda była dla nas niezwykle łaskawa. Na wszystkich spływach z tego cyklu spadło zaledwie kilka kropli deszczu na tylko jednym ze spływów. Marian twierdzi, że to dlatego, że mieszkam blisko kościoła :P

Cykl spływów w ramach tego projektu dobiegł szczęśliwie do końca. Mam nadzieję, że będzie nam dane spotkać się z Państwem także w przyszłym roku. Moglibyśmy zaprezentować wówczas oprócz znanych tegorocznych szlaków, także wiele nowych tras.

Pozdrawiam i życzę stopy wody pod kilem!
Milan Rzepkowski

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/29 17:48 #348 przez ewa2266
Super akcja. was created by ewa2266
Za nami kolejny bardzo udany spływ.
Dziękujemy bardzo Marianowi i Milanowi za super organizację, atmosferę, a nawet pogodę(chyba mają układy \"na górze\", bo to już 5 spływ bez deszczu).
Duże ukłony dla pomysłodawcy /- ców/ całego cyklu \"Olsztyn.Aktywnie!\". Duże zainteresowanie wszystkimi formami aktywności, oferowanymi w tej akcji, świadczy o tym, że jest to strzał w dziesiątkę.
Liczę, że w przyszłym roku, a najlepiej n następnyech latach, pomysł będzie kontynuowany, a moja ulubiona dyscyplina - spływy kajakowe, będzie mogła liczyć na przychylność i hojną kieszeń Urzędu Mista, a tym samym większą liczkę kajaków,tak by móc zaspokoić tych, którym nie zawsze udaję się zapisać na spływ z powodu bardzo dużego zainteresowania / o czym pisał juz Milan/ tą formą aktywnego wypoczynku.
Jeszcze raz dziękuję.
Do zabaczenia na szlaku.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.077 s.
Zasilane przez Forum Kunena