Koszulki - kłamstwa?

Więcej
2012/06/06 10:18 #3896 przez kasiek
Replied by kasiek on topic O:Koszulki - kłamstwa?
Witam Pana! to Ja Szanowna Instruktorka. Potwierdzam słowa pana Mariana jak również to iż mówiłam że koszulki są!! czekamy tylko na kupony. Z całą pewnością nikt z nas tych kuponów sobie sam nie drukuje, ani nie rozdaje. Na następnym treningu 17 czerwca prawdopodobnie ( nie od nas to zależy kiedy dostajemy kupony) będziemy mieli kupony. Zapraszam Szanownego Pana po odbiór kuponu i na super trening w miłym towarzystwie :) bo po to się spotykamy. Kasia Banasik-Kozłowska

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/06/02 01:13 #3877 przez dras
Replied by dras on topic O:Koszulki - kłamstwa?
Mówię własnie na przykład o spotkaniu 20 maja. Szanowna instruktorka powiedziała, że nie ma jeszcze koszulek i kuponów. Jednak ktoś wygrał te koszulki? Coś tu jest nie tak.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/06/01 21:13 #3875 przez Marian
Replied by Marian on topic O:Koszulki - kłamstwa?
Tak, dział widać, ale pytałem o termin.Koszulki do wygrania pojawiły się w maju.
Tak wiec na następnym spotkaniu Nordic Walking będą do dostania kupony i będzie można losować koszulki.
Poza tym sadze, ze zaprezentowana w postach retoryka sugerująca kłamstwa, krętactwa czy wybrańców jest dość niestosowna do sytuacji.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/06/01 07:00 #3869 przez dras
Replied by dras on topic O:Koszulki - kłamstwa?
Chyba dział widać? Więc wszystkie spotkania z Nordic Walking.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/05/31 23:32 #3868 przez Marian
Replied by Marian on topic O:Koszulki - kłamstwa?
Potwierdzam, wprawdzie z pewnym opóźnieniem, ale są już do losowania koszulki. Na spotkaniach dyscyplin rozdawane są tez kupony rabatowe. Pozwolę sobie zapytać, o jakich spotkaniach, z jaka data \"dras\" wspomina? Wyjaśnimy sprawę.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/05/31 17:11 #3864 przez dras
Koszulki - kłamstwa? was created by dras
Witam,
tak przeglądając sobie stronę sklepu Olimp pomyślałem, że zajrzę w zakładkę Aktywnych i okazuje się, że jednak koszulki już są?



Mimo, że na spotkaniach nie dostajemy kuponów to mimo to jacyś wybrańcy koszulki dostali. Z tego co mi wiadomo bez kuponów jest to niemożliwe.

Proszę o odniesienie się do tego, bo chyba ktoś coś tutaj kręci.

Pozdrawiam,
dras.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.137 s.
Zasilane przez Forum Kunena