Pytanie do Miłej Pani instruktor.

Więcej
2012/06/13 10:51 #3933 przez kempes
Replied by kempes on topic O:17 czerwca już blisko !!!!!
Witam!
Bardzo Pani dziękuję za odpowiedź
Do zobaczenia 17 czerwca.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/06/12 03:00 #3930 przez i bike you*
Replied by i bike you* on topic O:17 czerwca już blisko !!!!!
Po zakończeniu marszu zapraszamy w gościnę na imprezę Akcja-Rekreacja!, gdzie przygotowano 2-km trasę także dla Was :)

W najbliższą niedzielę w godzinach 10:00-15:00 rowerzyści wszelkiej maści, biegacze, piechurzy i maszerujący z kijkami niech się czują zaproszeni na wspólną imprezę:
* do miasteczka imprezy na parking przy nowym salonie fitness Endorfina (ul. Bajkowa 127, najlepszy dojazd od ul. Witosa i Płoskiego)
* na dwie trasy w lesie sąsiadującym z osiedlem Jaroty (Puszcza Napiwodzko-Ramucka).

Trasa rowerowa = 3 km.
Trasa dla pozostałych dyscyplin = 2 km.
Sens imprezy polega na pokonywaniu trasy dowolną ilość razy, w dowolny sposób, w dowolnym tempie, w dowolnym towarzystwie. Im więcej okrążeń, tym więcej szans w losowaniu nagród na zakonczenie imprezy.

Widoki na trasę znajdują się tutaj: picasaweb.google.com/1073105626916358217.../5752937826799031618

Wszystko co trzeba wiedzieć znajduje się (i wciąż jest uaktualniane) na stronie: www.akcja-rekreacja.org/

Profil facebook: www.facebook.com/akcjarekreacja#!/akcjarekreacja

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/06/11 15:11 #3923 przez kasiek
Replied by kasiek on topic 17 czerwca już blisko !!!!!
Witam i wreszcie po ustaleniach mogę odpowiedzieć dokładnie : koniec naszej trasy 17 czerwca będzie na Jarotach w okolicach max-duetu przy ul.Kanta. Miło mi będzie znowu Was zobaczyć :) koniecznie zaproście swoich znajomych, którzy mają zamiar leżeć na \"kanapie\" w tym czasie. Chętnie Wam pogratuluję jeśli zabierzecie Kogoś \"Nowego\" z sobą na nasz trening. Pozdrawiam Wszystkich zainteresowanych i baaardzo sympatycznego Pana. Katarzyna Banasik-Kozłowska

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/06/03 20:28 #3886 przez kempes
Pytanie do Miłej Pani instruktor. was created by kempes
Dzień dobry!
20 maja na ostatnim chodzie nordic walking, rozmawiałem z Panią o czerwcowym spacerze. Jak Pani pamięta(a może ktoś wie),to proszę o odpowiedź na pytanie. Gdzie się skończy czerwcowy spacer? Muszę powiedzieć, byłem pierwszy raz. Było tak przyjemnie i sympatycznie, że będę chodził zawsze i każdego będę namawiał. Dziękuję za mile spędzony czas.
Pozdrawiam Olsztyn aktywnie.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.094 s.
Zasilane przez Forum Kunena