Pytanie do Miłej Pani instruktor.

Więcej
2012/06/13 10:51 #3933 przez kempes
Replied by kempes on topic Pytanie do Miłej Pani instruktor.
Witam!
Bardzo Pani dziękuję za odpowiedź
Do zobaczenia 17 czerwca.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/06/12 03:00 #3930 przez i bike you*
Replied by i bike you* on topic Pytanie do Miłej Pani instruktor.
Po zakończeniu marszu zapraszamy w gościnę na imprezę Akcja-Rekreacja!, gdzie przygotowano 2-km trasę także dla Was :)

W najbliższą niedzielę w godzinach 10:00-15:00 rowerzyści wszelkiej maści, biegacze, piechurzy i maszerujący z kijkami niech się czują zaproszeni na wspólną imprezę:
* do miasteczka imprezy na parking przy nowym salonie fitness Endorfina (ul. Bajkowa 127, najlepszy dojazd od ul. Witosa i Płoskiego)
* na dwie trasy w lesie sąsiadującym z osiedlem Jaroty (Puszcza Napiwodzko-Ramucka).

Trasa rowerowa = 3 km.
Trasa dla pozostałych dyscyplin = 2 km.
Sens imprezy polega na pokonywaniu trasy dowolną ilość razy, w dowolny sposób, w dowolnym tempie, w dowolnym towarzystwie. Im więcej okrążeń, tym więcej szans w losowaniu nagród na zakonczenie imprezy.

Widoki na trasę znajdują się tutaj: picasaweb.google.com/1073105626916358217.../5752937826799031618

Wszystko co trzeba wiedzieć znajduje się (i wciąż jest uaktualniane) na stronie: www.akcja-rekreacja.org/

Profil facebook: www.facebook.com/akcjarekreacja#!/akcjarekreacja

Więcej
2012/06/11 15:11 #3923 przez kasiek
Replied by kasiek on topic Pytanie do Miłej Pani instruktor.
Witam i wreszcie po ustaleniach mogę odpowiedzieć dokładnie : koniec naszej trasy 17 czerwca będzie na Jarotach w okolicach max-duetu przy ul.Kanta. Miło mi będzie znowu Was zobaczyć :) koniecznie zaproście swoich znajomych, którzy mają zamiar leżeć na \"kanapie\" w tym czasie. Chętnie Wam pogratuluję jeśli zabierzecie Kogoś \"Nowego\" z sobą na nasz trening. Pozdrawiam Wszystkich zainteresowanych i baaardzo sympatycznego Pana. Katarzyna Banasik-Kozłowska

Więcej
2012/06/03 20:28 #3886 przez kempes
Pytanie do Miłej Pani instruktor. was created by kempes
Dzień dobry!
20 maja na ostatnim chodzie nordic walking, rozmawiałem z Panią o czerwcowym spacerze. Jak Pani pamięta(a może ktoś wie),to proszę o odpowiedź na pytanie. Gdzie się skończy czerwcowy spacer? Muszę powiedzieć, byłem pierwszy raz. Było tak przyjemnie i sympatycznie, że będę chodził zawsze i każdego będę namawiał. Dziękuję za mile spędzony czas.
Pozdrawiam Olsztyn aktywnie.

Czas generowania strony: 0.069 s.
Zasilane przez Forum Kunena