Powiat olsztyński - O Warmio moja miła

Więcej
2011/08/15 09:18 #2421 przez jer7kow
Replied by jer7kow on topic O:Powiat olsztyński - O Warmio moja miła
To małe niedopatrzenie kierownictwa\" Jutrzenki\" spowodowało zamieszanie w planie naszej wycieczki. Bo wiedząc, że przyjedziemy dwoma autokarami, Pani sprzedającej dowiozło dużo towaru, ale nie dodało nikogo do przyspieszenia obsługi. Jedna Pani ważyła, liczyła i pobierała pieniądze.
To co później zobaczyliśmy i usłyszeliśmy sprawiło, że warto było być w tym dniu z \"Przewodnikiem czeka\".

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/08/14 18:50 #2417 przez agazi
Replied by agazi on topic O:Powiat olsztyński - O Warmio moja miła
Tak, niestety w mieście łatwiej poruszać się z tak liczną grupą, natomiast w trasie to już stwarza pewne trudności, ale nie było tak tragicznie, myślałam że będzie gorzej.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/08/14 18:28 #2416 przez eldzia111
Replied by eldzia111 on topic O:Powiat olsztyński - O Warmio moja miła
A mi z tej wycieczki najbardziej utkwił w pamięci piekny, nietypowy kościół w Biesowie z amboną na zewnątrz kościoła. Pierwszy raz widziałam coś takiego. A tak na marginesie to sobie myślę, że na wrzesniową wycieczkę to wystarczy ten jeden autokar :unsure:

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/08/14 16:54 #2415 przez agazi
Replied by agazi on topic O:Powiat olsztyński - O Warmio moja miła
No i kolejna wycieczka autokarowa za nami. Początek może nie był najlepszy, bo utknęliśmy na trochę przy sklepie Jutrzenki w Dobrym mieście, no ale cóż uszanujmy tych którzy chcieli ten punkt programu i nasi przewodnicy umożliwili im zakup słodkości. Potem było już tylko lepiej i nie przeszkadzał nam nawet deszczyk, który próbował nas wystraszyć. Humory wszystkim powróciły i już na uczcie pierogowej każdy dobrze się bawił. Na koniec zawitaliśmy do gościnnego dla nas zawsze Barczewa i powróciliśmy do Olsztyna. Mimo początkowego małego zgrzytu wycieczka była bardzo udana.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/08/08 20:14 #2366 przez agazi
Replied by agazi on topic O:Powiat olsztyński - O Warmio moja miła
No no takiej grupy to jeszcze na objazdówce nie było. Pierogów chyba wystarczy bo tam jest ich raczej duuużo więc nie ma problemu.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/08/08 19:14 #2364 przez eldzia111
Replied by eldzia111 on topic O:Powiat olsztyński - O Warmio moja miła
Dzisiaj przeczytałam w gazecie o uczcie pierogowej w Biesowie, 13sierpnia, w sobotę. O ile dobrze pamiętam mamy tam zawitać podczas naszej wycieczki. Ciekawe tylko czy im wystarczy pierogów ? :P Dwa autokary to nie byle co :ohmy:

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/08/08 16:52 #2363 przez Andrzej Bobrowicz
Powiat olsztyński - O Warmio moja miła was created by Andrzej Bobrowicz
Serdecznie dziękuję za liczne uczestnictwo na ostatniej wycieczce Olsztyński pitaval, było nas 64 osób. Na trasie wycieczki niewątpliwie atrakcją było zwiedzanie olsztyńskiego więzienia. Już w najbliższą sobotę 13 sierpnia, kolejna wycieczka autokarowa Przewodnik czeka pod hasłem Powiat olsztyński - O Warmio moja miła. Wycieczka od samego początku cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem, dziś skończyły się miejsca w drugim autokarze, zatem pozostaje mi ogłosić koniec zapisów. Wycieczka wyruszy z parkingu przy ul. Nowowiejskiego o godz. 10.00. Z uwagi, że będzie nas aż 96 osób, proszę w miarę możliwości o nieco wcześniejsze przybycie na start. Ośmiogodzinną wycieczkę będę miał zaszczyt poprowadzić a partnerować mi będzie Marta Kruk. Na trasie odwiedzimy Dobre Miasto, Ustnik, Jeziorany, Zerbuń, Biesowo, Biskupiec i Barczewo. Do zobaczenia na szlaku.
Andrzej Bobrowicz

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.106 s.
Zasilane przez Forum Kunena