Koleją przez Warmię - Mała Barcja

Więcej
2012/05/28 09:17 #3828 przez eldzia111
Replied by eldzia111 on topic Koleją przez Warmię - Mała Barcja
Piękne tereny mamy w zasięgu ręki, trzeba tylko wyjść z domu. Niesamowite wrażenie zrobił na mnie kościół w Ramsowie, a perełką jest izba regionalna w szkole w Wipsowie. Takich \"staroci\" jakie tam się znajdują pozazdrościłoby nie jedno muzeum. Pogoda i humory dopisały, sobotę należy zaliczyć do bardzo udanych \"turystycznie\" dni. ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/05/26 18:14 #3815 przez agazi
Replied by agazi on topic Koleją przez Warmię - Mała Barcja
Kolejna wycieczka za nami. Tym razem Mała Barcja gościła naszą prawie 60-osobową grupę. Pogodę mieliśmy wręcz idealną do marszu, ani za zimno ani za gorąco. Zwiedziliśmy Ramsowo i Wipsowo. Szkoda, że w Wipsowie nie udało się zobaczyć wszystkiego, ale z drugiej strony po wycieczce powinien pozostać niedosyt aby chciało się tam jeszcze wrócić.
Szczególne gratulacje za dotarcie do końca należą się rodzinie z trójką małych dzieci. Wszyscy dzielnie szli do samego końca. Byli z nami pierwszy raz ale mamy nadzieję, że nie ostatni

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/05/22 09:47 #3798 przez Andrzej Bobrowicz
Koleją przez Warmię - Mała Barcja was created by Andrzej Bobrowicz
W sobotę z przewodnikiem wokół olsztyńskich jezior wybrało się 60 osób, wraz z Przemkiem wszystkim dziękuję za obecność. Następna wyprawa to druga przejażdżka Koleją przez Warmię. Spotykamy się 26 maja na dworcu Olsztyn Główny o godz. 8.30, uczestnicy kupują bilety pociągowe na trasie Olsztyn Główny - Wipsowo - Olsztyn Główny. Cena biletu normalnego na całej trasie wynosi 13, 60 zł. Odjazd pociągiem w kierunku Ełku o 8.51. Powrót pociągiem odjeżdżającym z Wipsowa o 15.01. Warmińską Małą Barcję poznawać będziemy z przewodniczką Barbarą Dąbkowską.

Przypominam o konkursie sklepu Olimp, naszego sponsora strategicznego. Po każdej wycieczce Przewodnik czeka do wtorku należy odwiedzić stronę www.olimpolsztyn.pl i wypełnić kupon zgłoszeniowy. W środę losowane są koszulki Olsztyn Aktywnie. Pierwsi miłośnicy Przewodnika czeka utworzyli już \"zieloną grupę\", zapraszam do udziału w konkursie i dołączenia do tej grupy.

Do zobaczenia na szlaku

Andrzej Bobrowicz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.035 s.
Zasilane przez Forum Kunena