Moje Miasto Jest Ciekawe - Ruciane-Nida

Więcej
2016/07/01 16:50 #6984 przez agaziolk
Replied by agaziolk on topic Moje Miasto Jest Ciekawe - Ruciane-Nida
....wróćmy na jeziora..................
Pora powspominać wyjazd do Rucianego-Nidy. Mała grupa amatorów dalekich wypraw, której nie wystraszyły szalejące poprzedniego dnia wichury stawiła się na dworcu by wyruszyć na Mazury. Pani Przewodnik czekała na nas w Rucianem. Zabrała nas na spacer po mieście swojego dzieciństwa. Niby nie ma w Rucianem za wiele do zwiedzania, ale spędziliśmy tam bardzo miłe godziny. Punktem kulminacyjnym wycieczki była niespodzianka w postaci rejsu po jeziorze Nidzkim.
Zapraszam do obejrzenia zdjęć
goo.gl/photos/zBoZg2ia8Ax2uq8p8

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/06/27 14:59 #6978 przez jolantawoj
Replied by jolantawoj on topic Moje Miasto Jest Ciekawe - Ruciane-Nida
Bardzo chętnie wzięłabym udział :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/06/15 05:57 #6972 przez Andrzej Bobrowicz
Moje Miasto Jest Ciekawe - Ruciane-Nida was created by Andrzej Bobrowicz
Jednym z minicyklów w Przewodniku czeka jest Moje Miasto Jest Ciekawe. Warmińsko-mazurscy przewodnicy terenowi raz do roku zapraszają do swojego miasta, w którym mieszkają, urodzili się, pracują czyli mają z tym miastem swój osobisty stosunek. Pokazują oni wtedy miasta subiektywnie, według własnego pomysłu z miejscami ważnymi dla nich w czasie ich życia. W Przewodniku czeka X nastąpił czas na Ruciane-Nida, które odwiedzimy w najbliższą sobotę, 18 czerwca. Start na dworcu Olsztyn Główny, uczestnicy tradycyjnie we własnym zakresie pokrywają koszt biletów PKP na trasie Olsztyn Główny - Ruciane-Nida - Olsztyn Główny. UWAGA! Zgodnie z koncepcją tego minicyklu przewodnik pojawi się dopiero na stacji w Rucianem-Nidzie. Wsiadamy do pociągu relacji Olsztyn Główny-Ełk, odjeżdżającym z peronu 2 o godzinie 8.27. Wycieczkę Moje Miasto Jest Ciekawe poprowadzi Ewa Drzymkowska-Dondajewska. Do zobaczenia na szlaku.

Andrzej Bobrowicz

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.085 s.
Zasilane przez Forum Kunena